سه‌شنبه 19 نوامبر 13 | 20:49

سرویس خبرنامه KHAMENEI.IR آغاز به کار کرد

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نظر آثار حضرت آیت الله خامنه ای از آغاز بکار سرویس خبرنامه الکترونیکی KHAMENEI.IR خبر داد.


پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نظر آثار حضرت آیت الله خامنه ای از آغاز بکار سرویس خبرنامه الکترونیکی KHAMENEI.IR خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، این سرویس به علاقمندان این امکان را می دهد که آخرین بیانات و اخبار مربوط به حضرت آیت الله خامنه ای را بلافاصله پس از انتشار، در صندوق پست الکترونیکی خود دریافت کنند.

خبرنامه الکترونیکی KHAMENEI.IR در فاز اول، دو بسته محتوایی را برای اعضای خود ارسال می کند.

یک: بسته «آخرین رویداد» که پس از انجام دیدار یا صدور پیام توسط حضرت آیت الله خامنه ای، متن بیانات یا پیام، پیامک های دیدار، لینک عکس و صوت و فیلم برای دریافت، جدول مرور سریع دیدار، روزنگار و کلید واژه های استفاده شده توسط رهبر معظم انقلاب به صندوق پست الکترونیکی شما ارسال می شود.

دو: بسته «مطالب برگزیده » که لینک محصولات برگزیده سایت شامل کلیپ های صوتی و تصویری، اینفوگرافیک، نمودار درختی، یادداشت ها و گفت و گوی های برگزیده و… برای افراد ارسال می شود.

علاقه مندان می توانند برای عضویت در خبرنامه الکترونیکی KHAMENEI.IR ابتدا بسته مورد نظر خود را از پایین صفحه درنظر گرفته شده، انتخاب و سپس فرم ثبت نام را تکمیل فرمائید.

علاقه مندان باید دو نکته را به خاطر داشته باشند: اول این که برای لغو عضویت می توانید از طریق لینک لغو عضویت در ذیل هر خبرنامه ارسالی، عضویت خود را لغو نمائید و از سوی دیگر پس از عضویت در خبرنامه، در صورت عدم دریافت آن، به پوشه spam یا junk پست الکترونیکی خود مراجعه کنید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: