چهارشنبه 20 نوامبر 13 | 12:31
گله‌ای بر شرکت نکردن هنرمندان و مسئولان در مراسم ختم ابرآویز

مراسم ختمی چنین سوت و کور

رئیس موسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: برای مراسم ختم محمد علی ابراویز از بسیاری از هنرمندان و مسئولان کشور دعوت کرده بودیم تا در این مراسم شرکت کنند، اما متاسفانه مراسم ختم ایشان با عدم حضور هنرمندان و مسئولان و سوت و کور برگزار شد.


139208250907462031547573سید عباس عظیمی رئیس موسسه هنرمندان پیشکسوت با گلایه از حضور نداشتن هنرمندان و مسئولان کشور در مراسم ختم محمدعلی ابرآویز اظهار کرد: برای مراسم ختم محمد علی ابراویز از بسیاری از هنرمندان و مسئولان کشور دعوت کرده بودیم تا در این مراسم شرکت کنند، اما متاسفانه مراسم ختم ایشان با عدم حضور هنرمندان و مسئولان و سوت و کور برگزار شد.

وی ادامه داد: تنها مسئولی که در این مراسم حضور داشت معاون حقوقی قوه قضائیه بود که باید از ایشان کمال تشکر و قدردانی را به عمل بیاوریم. اما چنین مراسمی به هیچ وجه در شان هنرمندی انقلابی چون محمد علی ابراویز نبود.

عظیمی همچنین درباره وضعیت روزهای پایانی عمر ابراویز گفت: در سال‌های گذشته شهرداری برای این هنرمند خانه‌ای مهیا کرده بود که متاسفانه به دلیل برخی مسائل شهرداری مجبور شد ابراویز را از این خانه خارج کند.

رئیس موسسه هنرمندان پیشکسوت افزود: ابراویز تمایلی برای حضور در خانه سالمندان نداشت، به همین دلیل موسسه هنرمندان پیشکسوت ترتیب حضور این هنرمند را در هتل داد. ابراویز ماه‌های آخر عمرش را در هتل گذراند.

عظیمی درباره علت مرگ محمد علی ابراویز گفت: علت فوت ایشان بیماری ریوی بود که مدتها ایشان را آزار می‌داد و چندین بار به همین خاطر به بیمارستان منتقل شده بودند و علت مسمومیت ایشان هم مسمومیت دارویی بود. اورژانس وقتی به محل اقامت ایشان آمد تنگی نفس را علت فوت اعلام کرد.

برچسب‌ها:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: