شنبه 23 نوامبر 13 | 10:42

سهام عدالت آزاد و پرداخت خواهد شد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش‌های بی‌وقفه دولت و سازمان خصوصی‌سازی، تا اواسط سال آینده سهام عدالت آزاد و پرداخت خواهد شد.


نادر قاضی‌پور اظهار داشت: سهام عدالت حق مردم است که باید هر چه زودتر این حق به دست اقشار مختلف جامعه از جمله مردم مستضعف کارگر برسد.

وی افزود: سهام عدالت در اصل به نام مردم است و این در حالی است که سهام عدالت تنها برگه‌ای در دست مردم بوده و مزایای آن عاید دیگران می‌شود.

قاضی‌پور تصریح کرد: هیئت دولت جهت تسریع در آزادسازی سهام عدالت؛ وزارت امور اقتصاد و دارایی را مامور رسیدگی به مشکلات آزادسازی کرده است.

وی اعلام کرد: وزارت امور اقتصاد و دارایی در خصوص آزادسازی سهام عدالت نظارت دارد و در جهت امکان خرید و فروش آن تدابیر لازم را پیشنهاد می‌کند.

قاضی‌پور در خصوص زمان آزادسازی سهام عدالت، گفت: آزادسازی سهام عدالت منوط به بسته شدن ورودی‌های سهام عدالت و قطعی شدن تعداد مشمولین است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اضافه شدن کارگران فصلی به پرونده سهام عدالت زمان آزادسازی این پرونده تا مدتی ادامه خواهد داشت.

قاضی‌پور اظهار داشت: با توجه به اینکه پرداخت سهام عدالت مدتی به تعویق افتاده؛ دولت در زمان پرداخت سهام عدالت سعی در جبران این کم‌کاری خود خواهد کرد و مشمولین، سود خود را دریافت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: با تلاش‌های بی‌وقفه دولت و سازمان خصوصی‌سازی، تا اواسط سال آینده سهام عدالت آزاد و پرداخت خواهد شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: