شنبه 23 نوامبر 13 | 10:58
تهیه‌کننده نمایش «سقوط از ارتفاع پست»:

از تئاتر بیداری‌اسلامی‌ حمایت نکردند

تهیه‌کننده نمایش «سقوط از ارتفاع پست» گفت: هیچ نهاد و ارگانی غیر از موسسه اوج از نخستین نمایش با موضوع بیداری اسلامی حمایت نکرد.


اسماعیل کوشا تهیه‌کننده نمایش «سقوط از ارتفاع پست» اظهار داشت: تمام نهادها و ارگان‌هایی که وعده حمایت از اولین نمایش با موضوع بیداری اسلامی را داده بودند، خلف وعده کرده و هیچ حمایتی نکردند.

وی ادامه داد: متاسفانه اگر در شان و شئونات 30 سال کار فرهنگی‌ من نبود الان جشن گلریزان برگزار می‌کردم. البته امروز قرار است با کوله‌باری از بدهی نزد معاون امور هنری برای کسب مساعدت بروم.

تهیه‌کننده نمایش «سقوط از ارتفاع پست» ضمن قدردانی از حمایت‌های موسسه رسانه‌ای اوج، بیان داشت: این نمایش قرار بود در زمان آقای شاه‌‌آبادی در معاونت هنری به صحنه برود و ایشان وعده حمایت داده بودند اما کارگردان طبق برنامه مراحل آماده‌سازی را طی نکرد و کار به اینجا رسید.

کوشا تصریح کرد: کار از جانب کارگردان آسیب دید و با اینکه می‌توانست یک ماهه آماده شود اما فرسایشی‌اش کرد و سه ماه زمان برد. نباید روی این کارگردان سرمایه‌گذاری می‌کردم و بیشتر از همه خودم را مقصر می‌دانم زیرا دقت لازم را به خرج ندادم.

 «سقوط از ارتفاع پست» عنوان نمایشی به نویسندگی و کارگردانی کامبیز اسدی بود که به مدت 4 شب با موضوع بیداری اسلامی و انقلاب بحرین در تالار وحدت اجرا شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: