شنبه 23 نوامبر 13 | 16:41

فرزند امام موسی صدر به عوامل سریال چمران چه گفت؟

تعدادی از عوامل سریال شهید چمران به همراه معاون سیما برای تکمیل تحقیقات نهایی و گفتگو با همسر شهید چمران و همرزمانش و فرزند امام موسی صدر به لبنان سفر کرده و لوکیشن‌هایی را نیز برای سریال انتخاب کردند.


سریال شهید چمران، جزو سریال‌های الف ویژه و محصولی از سیمافیلم است که جلیل سامان از مدتی پیش کار تحقیق و نگارش فیلمنامه آن را شروع کرده است. این سریال هم اکنون مرحله پیش‌تولید خود را می گذراند و جلیل سامان در حال انجام تحقیقات نهایی و نگارش اولیه متن است.

مدتی پیش بعد از ایام عاشورا بعضی از عوامل این سریال همچون جلیل سامان کارگردان و مسعود ردایی مجری طرح و تهیه کننده به همراه علی دارابی معاون سیما برای تکمیل تحقیقات نهایی به لبنان سفر کردند. این گروه گفتگوهایی با همسر شهید چمران و همرزمانش و همچنین فرزند امام موسی صدر داشته اند. در این سفر از مکان های مختلفی بازدید شد و بعضی از این لوکیشن ها برای تصویربرداری انتخاب شدند.

به گفته مسعود ردایی مجری طرح و تهیه کننده سریال شهید چمران، در لبنان از بعضی شبکه های تلویزیونی و موسسات تحقیقاتی مثل امام موسی صدر هم بازدید شد و آرشیوی از گفتگو و فعالیت‌های شهید مصطفی چمران در اختیار عوامل سریال قرار گرفته است.

صدر الدین صدر فرزند امام موسی صدر در این دیدارها به گروه سازنده گفته است: خصوصیاتی در شهید چمران بود که باعث می شد هرکسی که با او ارتباط برقرار می‌کرد خود را به شهید چمران نزدیک و صمیمی احساس کند. شهید چمران این خصوصیات را از کسی یاد نگرفته بود و به نوعی از ویژگی های ذاتی او محسوب می شد. امیدوارم شما به این نکات توجه کنید و اینکه کار روی زندگی شهید مصطفی چمران کار فوق العاده عظیمی است و تمام حواس و انرژی شما را می طلبد.

طرح اولیه سریال شهید چمران قرار است تا اوایل دی ماه به صدا و سیما تحویل داده شود و پس از تصویب برای تولید آماده خواهد شد. این سریال که قرار است بین 26 تا 36 قسمت باشد، از خرداد 93 کلید خواهد خورد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.