شنبه 23 نوامبر 13 | 17:15

درخواست کمیسیون اصل ۹۰ از ۳ وزارتخانه

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از درخواست این کمیسیون از ۳ وزارتخانه جهاد کشاورزی، کشور و راه و شهرسازی برای ارائه اطلاعات خود درباره زمین‌خواری‌های سراسر کشور خبر داد.


علی پورمختار رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با درباره بررسی‌های این کمیسیون در زمینه زمین‌خواری اظهار داشت: پس از ارائه گزارشات مردمی مبنی بر وجود زمین‌خواری در چندین استان کشور، کارگروهی در کمیسیون تشکیل شد تا این موضوع را به صورت ویژه بررسی کند که این کارگروه در حال انجام بررسی‌های خود است و احتمال دارد افرادی را برای تحقیقات بیشتر به این استان‌ها اعزام کنند.

وی ادامه داد: اخیرا کمیسیون اصل 90 در راستای جمع‌آوری و تکمیل اطلاعات خود در بحث زمین‌خواری فرم‌هایی را طراحی کرده و به وزارتخانه‌های جهادکشاورزی، راه و شهرسازی و کشور فرستاده‌ تا این 3 وزارتخانه اطلاعات خود در مورد میزان و نوع زمین‌هایی که در تصرف اشخاص، تعاونی‌ها و دولت در سراسر کشور است، اعلام کنند.

رئیس کمیسیون اصل 90 افزود: کمیسیون اصل 90 به دنبال تهیه آمار و تکمیل اطلاعات خود در این زمینه‌ است و این فرم‌ها در راستای جمع‌بندی اولیه اطلاعات مربوط به زمین‌خواری تهیه شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: