دوشنبه 11 اکتبر 10 | 10:54

سؤقصد به اوباما و پرتاب کتاب به سمت او + عکس

در کمپین اوباما در شهر فیلادلفیا که بیشتر هواداران باراک اوباما در آن حضور داشتند ، کتابی توسط یکی از حاضران به سوی پرتاب شد ولی با خوش شانسی به او برخورد نکرد.


در کمپین اوباما در شهر فیلادلفیا که بیشتر هواداران باراک اوباما در آن حضور داشتند ، کتابی توسط یکی از حاضران به سوی پرتاب شد ولی با خوش شانسی به او برخورد نکرد .

هنوز مشخصات شخص پرتاب کننده و یا انگیزه او از این کار اعلام نشده است اما این قضیه به خوبی ضعف ماموران امنیتی رییس جمهور آمریکا در حفاظت از جان او را نشان میدهد .در این برنامه همچنین مردی که کاملا لخت درمراسم حاضر شده بود دستگیر شد ولی معلوم نیست که او همان پرتاب کننده کتاب بوده و یا به خاطر ظاهر زننده اش توسط پلیس دستگیر شد.


این اتفاق یادآور اقدام خبرنگار عراقی در کنفرانس خبری جورج بوش است که لنگه کفشهایش را به سوی رییس جمهورآمریکا پرتاب کرد اما با حرکت به موقع بوش به او برخورد نکرد .

این اتفاق واکنش شدید رسانه های آمریکایی را به دنبال داشته و آنان این سوال را مطرح کرده اند محافظاتی که قرار است مانع برخورد گلوله به اوباما شوند چطور اجازه داده اند یک کتاب از فاصله اندک به سوی رییس جمهور آمریکا پرتاب شودوقادر نبوده اند پس از پرتاب شدن این کتاب واکنشی داشته باشند.کمپین امروز در فیلادلفیا برای جلب حمایت رای دهندگان د رانتخابات کنگره در سه هفته آینده بود و جوزف بایدن معاون اوباما او را دراین برنامه همراهی می کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.