پنج‌شنبه 28 نوامبر 13 | 19:00

فیلم: موشک شهاب در اردوی دانش اموزی

فیلم توسط بچه‌های دوم دبیرستان علامه حلی تهران ساخته‌ شده است و روایتی از اردوی جنوب و راهیان نورشان می‌باشد. دانش‌آموزان مانند دیگر اردوهای دانش اموزی و نوجوانانه در طول سفر سرودی ساخته‌ و می‌خوانند.


به گزارش تریبون مستضعفین این فیلم توسط بچه‌های دوم دبیرستان علامه حلی تهران ساخته‌ شده است و روایتی از اردوی جنوب و راهیان نورشان می‌باشد. دانش‌آموزان مانند دیگر اردوهای دانش اموزی و نوجوانانه در طول سفر سرودی ساخته‌ و می‌خوانند.

در قسمتی از این سرود دانش آموزان به تحدی با آمریکا و اسرائیل می‌پردازند و برای آن‌ها که ملت ایران را به حمله نظامی تهدید می‌کنند خط و نشان می‌کشند هرچند به علت آن که بچه‌های حلی در راستای رویکرد طنزشان مبنای سرود را  به قول خودشان چاله میدانی گذاشته‌اند برخی کلمات استفاده شده بود که مجبور به حذف آن‌ قسمت‌ها گشتیم.

اما سرود انقدر روشن  است که احتیاج به شرح و تاویل ندارد  بچه‌های استعداد درخشان علامه حلی تهران که فردا در باید آن‌ها را در برترین دانشگاه‌های کشور دید قهرمانی که در ذهن خود متصور شده‌اند دانشمند شهید مصطفی احمدی روشن است.

این در حالی است که در روزهای گذشته در شبکه‌های اجتماعی بر اینکه که حاصل‌ تلاش دانشمندان هسته‌ای به عنوان پشتوانه تیم مذاکره کننده ایران در برابر قدرت‌های جهانی بحث های مفصلی صورت گرفته است. برخی از کاربران با اشاره به نقش شهید مجید شهریاری در دستیابی ایران به چرخه کامل سوخت و غنی سازی ۲۰ درصد اورانیوم به توقف غنی سازی ۲۰ درصد معترض هستند.

 

دانلود

 1. منیژه
  28 نوامبر 2013

  عالی بود

 2. وحید
  28 نوامبر 2013

  اینده ایران را همین‌ها می سازند موفق باشند

 3. ناشناس
  28 نوامبر 2013

  آفرین

 4. ناشناس
  28 نوامبر 2013

  ینی سانسور شده؟

 5. سید مصطفی
  29 نوامبر 2013

  دمشون گرم!

  • حسین
   5 دسامبر 2013

   الآن معنی اون جمله امام *سربازان ما نوزادان درون گهواره ها هستند* رو میفهمم .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: