دوشنبه 11 اکتبر 10 | 13:34

رسالت نشريه «امتداد» ارسال به كشورهای فارسی‌زبان است

سردبير نشريه امتداد گفت: رسالت نشريه امتداد ارسال به كشورهاي فارسي‌زبان است ولي بين‌المللي شدن نشريه امتداد به مقدماتي نيازمند است كه بايد از آن حمايت‌ شود.


رضا مصطفوي؛ سردبير نشريه امتداد با اشاره به اينكه در حال حاضر پنجاه و ششمين شماره نشريه امتداد بر روي گيشه قرار دارد و براي تمام مشتركان ارسال شده است، اظهار داشت: مطالب مورد نظر براي 4 شماره ديگر آماده شده كه جزئيات اين پرونده‌ها در دست طراحي است.

وي عنوان كرد: پنجاه و هفتمين شماره نشريه امتداد پرونده‌اي با موضوعيت ادبيات جنگ براي كودك و نوجوان است كه تا اوايل آبان به روي گشيه خواهد رفت.
سردبير نشريه امتداد با اشاره به اينكه در شماره 58 بركات و ثمرات تدفين شهدا در دانشگاه‌ها مورد بررسي قرار مي‌گيرد، افزود: براي پنجاه و نهمين شماره نشريه امتداد چند پرونده مورد نظر است كه احتمالا به مقاومت ديجيتال خواهيم پرداخت.

مصطفوي تأكيد كرد: شصتمين شماره نشريه امتداد نماي كلي از مطالب امتداد در 5 سال گذشته است كه اين شماره با موضوع مطرح شده به روي گيشه خواهد رفت.
وي در خصوص نمايشگاه مطبوعات گفت: با غرفه‌اي كه در نمايشگاه مطبوعات گرفته‌ايم قطعاً در اين فضاي رسانه‌اي حضور پيدا خواهيم كرد.
مصطفوي براي ارسال نشريه امتداد به كشورهاي فارسي زبان، حمايت‌ مجموعه‌هاي خارج از كشور را خواستار شد و خاطر نشان‌‌كرد: رسالت نشريه امتداد اين است كه اين كار را انجام دهد ولي بين‌المللي شدن نشريه امتداد به مقدماتي نيازمند است كه بايد از آن حمايت‌ شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.