دوشنبه 25 نوامبر 13 | 14:54

نفیسه مرشدزاده از همشهری‌داستان رفت

نفیسه مرشدزاده از سردبیری همشهری داستان خداحافظی کرد. وی از خرداد ۸۹ مسئولیت سردبیری این ماهنامه را بر عهده داشت.


نفیسه مرشدزادهبه گزارش تریبون مستضعفین نفیسه مرشدزاده از سردبیری همشهری داستان خداحافظی کرد وی از خرداد ۸۹ مسئولیت سردبیری این ماهنامه را بر عهده داشت. او دانش آموخته رشته مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف است. کار مطبوعاتی‌اش را از سال 1379 و با بخش داستان مجله سروش جوان آغار کرد. مرشدزاده دبیری سرویس صفحات سبک زندگی همشهری جوان و مدیریت کارگاه داستان مجلات همشهری را نیز در کارنامه خود دارد.

شماره دی ماه همشهری داستان را مینا فرشیدنیک سردبیری خواهد کرد.

مرشدزاده در این شماره همشهری داستان در سرمقاله‌ش نوشته است:

شماره‌ی آذرماه، آخرین شماره‌ای است که در خدمت خوانندگان و علاقه‌مندان «همشهری داستان» هستم و از شماره‌ی آینده، این مجله به همت سردبیر دیگری منتشر خواهد شد.
در نامه‌ی سردبیر خرداد ۸۹ که اولین شماره‌ی دوره‌ی جدید به‌دنیا آمد، نوشته بودم: «این مجله‌ی کوچک قرار نیست تئوری و نظریه بدهد یا جریانی در ادبیات به‌وجود بیاورد، حتی بنا نیست حوالی کتابی جنجال و هیاهو راه بیندازد و تاثیری بر بازار یک کتاب بگذارد. این مجله‌ی کوچک بناست لذت خواندن را یادمان بیاورد؛ یک مجموعه روایت خواندنی. این مجله بناست آرام و صبور داستان را به سبد خانواده برگرداند.»

پس از سه‌سال‌ونیم زنده نگه‌داشتن این مجله در فرازوفرودهای سخت -البته به کمک همکارانی خوب و همراه و کارآمد- خوشحال‌ام که بخشی از آرزوهایی که در آن شماره‌ی اول به‌نظر دور و دست‌نیافتنی می‌رسیدند، محقق شده‌اند و بابت کاستی‌هایی که خودم هم از بخشی‌شان آگاه‌ام، از مخاطبان خوب و صبور داستان عذرخواهی می‌کنم.

امیدوارم که سردبیر تازه‌نفس بتواند بسیار بهتر از قبل این مجله را پیش ببرد و این امکان درخشان برای داستان حالاحالاها برقرار بماند.

نفیسه مرشدزاده

  1. زهرا
    9 ژانویه 2014

    :(

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: