سه‌شنبه 26 نوامبر 13 | 11:45

رسایی: آزادسازی 8 میلیارد دلار دروغ است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خبرسازی برخی رسانه‌ها گفت: نوبخت آزادسازی ۸ میلیارددلار از اموال ایران توسط آمریکا را تکذیب کرد.


حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری اظهار داشت: امروز برخی از رسانه‌ها تیتر یک زدند که آمریکا 8 میلیارد دلار از اموال ایران را آزاد کرده و سخنگوی دولت نیز این را تایید کرده است اما بنده امروز صبح از آقای نوبخت در خصوص این موضوع سوال کردم که نوبخت به بنده گفت این موضوع دروغ است و اصلا چنین موضوعی را نگفتم و چنین چیزی صحت ندارد و نمی‌دانم عدد 8 را از کجا آورده‌اند و این خبرها برای مردم توقع درست می‌کند.

رسایی با بیان اینکه برخی از رسانه‌ها پایگاه دشمن هستند، گفت: یک جام زهری به مردم داده شده است اما با ابزار رسانه دارند آن را به شربت شیرین تبدیل می‌کنند.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به رسایی اظهار داشت: مطلبی که گفتید، مربوط به بحث دیگری بود و ربطی به دستورکار نداشت.

کمال‌الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی نیز در تذکری آیین‌نامه‌ای اظهار داشت: رهبری سیاست و تئوری نرمش قهرمانانه را برای رئیس دولت و دولت ترسیم کردند که دولت با استفاده از انسجام داخلی و انتخاب بزرگ، کارنامه درخشان خود را از مقاومت و همت مردم گرفت؛ بنازم به ناز شست‌شان و این از اختیارات حضرت آقاست که تایید فرمودند پس مقدس‌مآب‌تر از مسیح نشوند.

علی لاریجانی نیز در پاسخ به پیرموذن گفت: این موضوع به بنده چه ربطی داشت. از پشت تریبون جواب یکدیگر را می‌دهید؟

 1. رامین
  26 نوامبر 2013

  آخ .کی میشه این رسایی هم بره کنار اون رفیق گرمابه وگلستانش(احمدی نژاد رو میگم). از دستش راحت بشیم

 2. رامین
  26 نوامبر 2013

  یکی نیست بگه اگه تو حرف نزنی کسی نمیگه لالی !!!

 3. مسعود
  27 نوامبر 2013

  تازه رسایی باید می گفت حتی اگر در این قرارداد قید شده بود همه اموال بلوکه شده ایران هم آزاد شود، باز به حال ما فایده ای نداشت . چون با توجه به تحریم بانک های دولتی، این وجود قابل برگشت به ایران نیست! پس ایران با پولهای آزاد شده چه می کند؟
  تنها می توان از همان کشور ها با این پولها طلا یا کالا بخرد و وارد کند! بهترین کمک به اقتصاد در حال رکود آمریکا!
  پس می بینید که حتی این به اصطلاح امتیازی ناچیزی هم که به ایران داده اند چیزی نیست مگر کمک به بازارهای خودشان.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: