سه‌شنبه 26 نوامبر 13 | 18:02

این هفته؛تسخیر کشتی دشمن در ثریا

برنامه ثریا چهارشنبه شب مستندی از توانمندی های نیروی دریایی ارتش را به روی آنتن خواهد برد که برای اولین بار در آن تصرف کشتی دشمن فرضی از هوا و دریا به نمایش درخواهد آمد.


ثریابه گزارش تریبون مستضعفین برنامه ثریا چهارشنبه شب مستندی از توانمندی های نیروی دریایی ارتش را به روی آنتن خواهد برد که برای اولین بار در آن تصرف کشتی دشمن فرضی از هوا و دریا به نمایش درخواهد آمد. مستند سازان این برنامه با سفر به پایگاههای دریایی ارتش در شمال و جنوب کشور مراحل آموزش تفنگداران که با عبور از موانع سخت و پیچیده را نیز به تصویر کشیده اند. همچنین از دیگر بخشهای این مستند می توان به خروج غواصان از زیر دریایی و نیز تصرف ساحل دشمن فرضی اشاره کرد . این مستند همزمان با روز نیروی دریایی چهارشنبه این هفته ساعت 20:15 دقیقه از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

همچنین پنجاه و پنجمین برنامه زنده ثریا به صورت ویژه و با موضع دستاوردهای نیروی دریایی ارتش به روی آنتن شبکه یک خواهد رفت. در این برنامه امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش به عنوان میهمان درباره توانمندی ها و فعالیتهای داخلی و بین المللی نیروی دریایی پاسخگوی سوالات مجری برنامه خواهد بود.

در این برنامه مستند جذاب یک روز با زیر دریایی به نمایش درخواهد آمد که در آن دوربین و عوامل سازنده برنامه ثریا در طول یک روز همراهی با زیردریایی ایرانی غدیر در اعماق خلیج فارس از سختی ها و فعالیت های نیروهای شاغل در این زیردریایی تصویر برداری کرده اند

گزارشی از اورهال هلی کوپتر پیشرفته نیروی دریایی که پس از 18 سال و با تلاش متخصصان این نیرو دوباره به عرصه فعالیتهای نظامی باز گشته است از دیگر قسمتهای این برنامه است.

یک روز با یکی از فرماندهان نیروهای تکاور نیز از جمله مستندهای این ویژه برنامه خواهد بود.

گفتنی است برنامه این هفته ثریا چهارشنبه شب حدود ساعت بیست و سه و پانزده دقیقه از شبکه اول سیما به صورت زنده پخش خواهد شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: