شنبه 30 نوامبر 13 | 10:12

روحانی به بوشهر رفت

رییس‌جمهور صبح امروز (شنبه) برای دیدار با زلزله‌زدگان شهرستان برازجان، بازدید از مناطق زلزله‌زده و اطلاع از روند امدادرسانی به آسیب‌دیدگان و همچنین بازدید از پروژه‌های گازی در منطقه عسلویه وارد استان بوشهر شد.


حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در بدو ورود به این استان در فرودگاه بوشهر پس از بازدید از یگان تشریفات از سوی فریدون حسن‌وند استاندار، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و دیگر مسئولان و مقامات ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.

روحانی در فرودگاه بوشهر با بیان اینکه “دیدار و خدمت مردم بزرگ و عزیز ایران در هر کجای کشور برای رییس‌جمهور یک افتخار است”، گفت: تقدیر بر این بود که امروز اولین سفر ما به استان بوشهر انجام شود و مردم خوب و دلیر این استان را زیارت کنیم.

رییس‌جمهور افزود: دلیل عمده این سفر دیدار با مردم زلزله‌زده منطقه دشتستان و همدلی و همدردی با آنان است؛ البته در این سفر بازدیدی از عسلویه و فازهای گازی که در این منطقه در دست اجراست نیز خواهیم داشت.

آیت‌الله حسینی بوشهری نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، رحمانی فضلی وزیر کشور، آخوندی وزیر راه و شهرسازی، زنگنه وزیر نفت و نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهور، روحانی را در این سفر همراهی می‌کنند.

همچنین جلسه امروز شورای اداری استان بوشهر نیز به منظور بررسی وضعیت زلزله‌زدگان و نحوه رسیدگی سریعتر به آسیب‌دیدگان به ریاست رییس‌جمهور تشکیل می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: