شنبه 30 نوامبر 13 | 12:29

ادعاهای جدید ضد ایرانی شیمون پرز

رئیس رژیم صهیونیستی در ملاقات با نمایندگان پارلمان مکزیک ایران را به حمایت از تروریسم و تهدید هسته‌ای متهم و مدعی شد که صلح در دست دولت ایران است.


شیمون پرز، رئیس رژیم صهیونیستی در سفری که به مکزیک داشت خطاب به اعضای پارلمان این کشور مدعی شد زمانی که ایران دست از تهدید دیگران بردارد می‌تواند خود را از سنگینی باری که برای خود بوجود آورده است رها کند.

وی در این دیدار با بیان این ادعا که ایران باید حمایت از تروریسم و همچنین ادامه برنامه هسته‌ای خود دست بردارد اعلام کرد که صلح در دستان ایرانی‌ها است.

وی با تاکید براینکه جامعه بین‌الملل ایران هسته‌ای را تحمل نخواهد کرد اعلام کرد که اسرائیل نیز همانند باقی جامعه بین‌الملل راه‌حل دیپلماتیک را ترجیح می‌دهد.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که توافق هسته‌ای میان ایران و غرب بتواند ایران را از شناخته شدن به عنوان مرکز تهدید آزاد کرده و آن را به کشوری که در جهت صلح تلاش می‌کند تبدیل نماید.

وی در ادامه مدعی شد که پایان دادن به مناقشه میان اسرائیل و فلسطین بزرگترین چالش پیش‌روی اسرائیل است. وی درپاسخ به این سوال که بزرگترین شکست اسرائیل از نظر وی چیست گفت:  عدم دستیابی به صلح بزرگترین شکست ما به شمار می‌رود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: