شنبه 30 نوامبر 13 | 13:12

شهاب مرادی: در مدیریت هیاهو نمی‌کنم

رئیس جدید سازمان فرهنگی ـ هنری شهرداری تهران گفت: مدیری هستم که در مدیریت هیاهو نمی‌کنم و تنها به انجام کارهایم می‌پردازم.


حجت‌الاسلام شهاب مرادی، رئیس جدید سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، درباره اهم برنامه‌های خود در این سازمان، بیان داشت: هنوز معارفه بنده صورت نگرفته است و یکی دو امضاء هیأت امناء باقی مانده است به همین منظور بنا ندارم به این زودی پاسخگوی این سوال باشم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه شما گزینه‌ای برای معاونت فرهنگی _ اجتماعی شهرداری بودید چطور شد که به عنوان رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران انتخاب شدید، اضافه کرد: درباره معاونت فرهنگی _ اجتماعی باید بگویم در این خصوص نه به عنوان یک گزینه که به عنوان دوست و مشاور، نکاتی را به شهردار تهران مشورت دادم و روال به این سمت رفت که پیشنهاد مسئولیت سازمان را بپذیرم.

وی درباره وجه اشتراک دیدگاهش با محمدباقر قالیباف شهردار تهران برای به نتیجه رسیدن در ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، گفت: تأمین هر چه بهتر مطالبات فرهنگی مقام معظم رهبری و شهروندان محترم تهران زمینه پذیرش این سمت بود و در فصول مختلف و متنوعی در این خصوص گفت‌وگوهایی صورت گرفت، که امیدواریم توفیقات لازم برای مؤفقیت در این امر حاصل شود.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بیان کرد: امیدوارم در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران آن مطالباتی که مقام معظم رهبری مدنظرشان است را بتوانیم اجرایی و تأمین کنیم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه اهم برنامه‌های شما در این سازمان چه خواهد بود و در حوزه کتاب و کتابخوانی چه برنامه‌هایی را عملیاتی خواهید کرد، اضافه کرد: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ادوار مختلف کارهای بسیار خوبی صورت گرفته است و اینکه من بخواهم به تشریح برنامه‌هایم حتی اهم آنها صحبت کنم، کمی زود است.

مرادی بیان کرد: در قبول مسئولیت سخت هستم و به نوعی مدیری هستم که در مدیریت هیاهو نمی‌کنم و تنها به انجام کارهایم می‌رسم که امیدوارم در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران رضایت پروردگار، مقام معظم رهبری و مردم را کسب کنم.

بر اساس این گزارش، حجت‌الاسلام شهاب مرادی چهره اجتماعی نام آشنا در حوزه فرهنگ حدود 5 سال معاونت مرکز اسناد انقلاب اسلامی و مسئولیت انتشارات آن مرکز را برعهده داشته است. وی در دولت نهم مسئولیت‌های مختلفی در وزارت کشور و دولت نهم برعهده داشت که از جمله آنها می‌توان به ریاست مرکز آموزش وزارت کشور (مدیریت آموزش ستاد وزارت کشور و استانداری‌ها و فرمانداری‌های سراسر کشور)، همچنین تأسیس و ریاست مرکز مطالعات، تحقیقات و آموزش وزارت کشور، اشاره کرد.

وی همچنین در دوران حجت‌الاسلام پورمحمدی، سیدمهدی هاشمی، مرحوم کردان، محصولی و نجار مشاور وزیر کشور بوده است و از سال 87 تاکنون عضو هیأت مدیره سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بوده است.

وی در گذشته چند مرتبه به عنوان یکی از گزینه‌های ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و معاونت فرهنگی _ اجتماعی شهرداری تهران مطرح بوده که ظاهراّ نپذیرفته است اما نشان می‌دهد که وی هیچ تمایلی به دیده شدن مدیریت خود در رسانه‌ها ندارد.

حجت‌الاسلام مرادی از مؤسسین و اعضای هیأت امنای بنیاد تحکیم خانواده است که در امر تحکیم خانواده و مبارزه با طلاق فعالیت دارد؛ شهاب مرادی چند سالی است در کنار کلاس‌های «مجردها»، کارگاه‌های رایگانی تحت عنوان «خانواده نوپا» به منظور آموزش مهارت‌های ارتباطی به زوج‌های جوان تشکیل داده است که با استقبال خوبی روبه‌رو شده و پنجمین دوره آن اخیراً ثبت‌نام و آغاز به کار کرده است.

گویی از دیگر دغدغه‌های شهاب مرادی مسئله کودکان است که به تازگی بنیاد غیردولتی خیریه «مادر مهربان ام المؤمنین خدیجه کبری(س)» به همراه چهره‌های مؤثر فرهنگی و اجتماعی و خیرین را تأسیس کرده است که وظیفه اصلی این بنیاد خیریه، مبارزه با گرسنگی و اهتمام در امر کودکان نیازمند در سراسر کشور است.

مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران فردا ساعت 14:30 برگزار می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: