شنبه 30 نوامبر 13 | 13:40

حاشیه‌های مراسم افتتاح پروژه صدر

در حالی امروز پروژه صدر ـ نیایش به طور کامل به بهره‌برداری رسید که این بار نیز رئیس مجلس همانند افتتاح پروژه امام علی(ع) به کمک قالیباف آمد و احمد مسجدجامعی رئیس شورا نظری راجع به پروژه صدر نداد.


پروژه صدر ـ نیایش صبح امروز با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، محمد‌باقر قالیباف شهردار تهران و همچنین برخی از اعضاء شورای شهر به بهره‌برداری رسید.

احمد مسجد‌جامعی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر، الهه راستگو، عبدالحسین مختاباد، اقبال شاکری، مرتضی طلایی، حجت‌الاسلام ناصحی، اسماعیل دوستی، ولی‌الله شجاع‌پوریان، پرویز سروری، محسن سرخو، ابوالفضل قناعتی، محمد سالاری، عباس جدیدی از اعضاء شورای شهر در مراسم امروز بودند.

از معاون قالیباف سید‌محمد هادی ایازی معاون فرهنگی و اجتماعی، مجتبی عبداللهی معاون خدمات شهری و همچنین شوشتری رئیس دفتر قالیباف در این مراسم حضور داشتند.

سردار سلامی جانشین سپاه و همچنین برخی از سرداران سپاه در مراسم بهره‌برداری پروژه صدر ـ نیایش حضور داشتند که در ادامه عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء گزارشی را از عملکرد این قرارگاه در اجرای ساخت پروژه مطرح نمود.

احمد مسجد‌جامعی رئیس شورای شهر تهران علی‌رغم درخواست خبرنگاران در خصوص نظر شخصیش در مورد پروژه صدر ـ نیایش گفت: فعلا نظری ندارم و باید منتظر گزارش شهرداری تهران باشیم.

سردار رحیمی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ یکی دیگر از مهمانان مراسم امروز بود که در جمع خبرنگاران با تکذیب دریافت عوارض از رانندگان در عبور از پل صدر گفت: به هیچ عنوان قرار نیست عوارضی از رانندگان دریافت شود.

در ادامه مراسم امروز مازیار حسینی معاون فنی ـ عمرانی شهرداری تهران و همچنین علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی سخنرانی کردند که در ادامه لاریجانی با تقدیر از فعالیت‌های انجام شده از سوی قالیباف گفت: اقدامات انجام شده در سطح شهر تهران قابل تحسین است.

پس از اتمام مراسم افتتاح، محمد‌باقر قالیباف شهردار تهران در جمع خبرنگاران حاضر و به سؤالات آنها در بخش‌های تعیین شده از جمله آلودگی هوای تهران و همچنین پروژه صدر پاسخ داد.

برچسب‌ها: ، ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: