شنبه 30 نوامبر 13 | 15:18
نادر طالب‌زاده:

جشنواره عمار مکمل بقيه جشنواره‌ها است

«جشنواره عمار» در واقع استفاده از پتانسیل افرادی است که برای حفظ و صیانت افق انقلاب اسلامی گام برمی‌دارند و مهم‌ترین تفاوت جشنواره امسال با سال‌های قبل کیفیت آثار است حتی آثاری که جذاب نیستند، کیفیت قابل توجهی دارند.


طالب زاده«نادر طالب‌زاده» دبیر جشنواره فیلم مردمی عمار گفت: «جشنواره عمار» بواسطه حقیقت آن بسیار پویا و زنده است که امسال به آن بخش‌های متفاوت و بین‌المللی نیز اضافه شده و مهم‌ترین تفاوت آن توسعه آن در سراسر کشور است و در واقع «جشنواره عمار» مکمل بقیه جشنواره‌ها است.

وی افزود: «جشنواره عمار» در واقع استفاده از پتانسیل افرادی است که برای حفظ و صیانت افق انقلاب اسلامی گام برمی‌دارند و مهم‌ترین تفاوت جشنواره امسال با سال‌های قبل کیفیت آثار است حتی آثاری که جذاب نیستند، کیفیت قابل توجهی دارند.

«طالب‌زاده» در خصوص جشنواره «افق نو» بیان کرد: پرونده «جشنواره افق نو» باز است چرا که محفلی آزاد برای حضور متفکران و نخبگان غرب است تا در خصوص ظلم امپراطوری‌ها به سایر کشور‌ها و بخصوص ظلمی که به ایران شده حرف بزنند.

وی در پایان عنوان کرد: «جشنواره افق نو» محل حضور افرادی تاثیرگذار است تا بتوانند با استفاده از این ظرفیت ایجاد شده نظرات خود را بیان کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: