یکشنبه 01 دسامبر 13 | 12:05

ایرانی شکنجه شده در جمهوری آذربایجان به کشورمان بازگشت

حسن فرجی تبعه ایرانی که براساس ادعای جمهوری آذربایجان بعلت عبور از مقابل سفارت رژیم صهیونیستی درباکو بازداشت و شکنجه شده بود ، پس از آزادی ، امروز یکشنبه به کشورمان بازگشت .


13920723000536_PhotoAبه گزارش تریبون مستضعفین حسن فرجی که روز جمعه و پس از یک ماه بازداشت آزاد شده بود پس از دو روز مانع تراشی ارگانهای ذیربط جمهوری آذربایجان در دادن اجازه خروج به وی ، نهایتا امروز یکشنبه وارد کشورمان شد .

براساس این گزارش این تبعه ایرانی قبل از ترک باکو در دیدار با سفیر کشورمان ، ضمن تشکر از تلاشها و توجه جمهوری اسلامی ایران و رسانه های ایرانی به سرنوشت اتباع خود ، اتهام وارده مبنی بر اقدام علیه سفارت رژیم صهیونیستی را رد کرد و گفت حتی این خبر که در نزدیکی سفارت رژیم صهیونیستی دستگیر شده است، نیز کذب محض می باشد.

وی علت سفر به باکو را انجام امور تجاری اعلام کرد و افزود در مراحل بازجویی بیگناهی من برای مسئولان آذری ثابت شد.

عدم اثبات اتهام این تبعه ایرانی و آزادی وی ،تبلیغات گسترده رسانه های صهیونیستی که علت دستگیری وی را تلاش برای اقدام علیه سفارت این رژیم اعلام کرده بودند، خنثی کرد.

براساس این گزارش جمهوری آذربایجان در راستای تعهدات خود به رژیم صهیونیستی مبنی بر ایجاد ایران هراسی بارها تلاش کرده است با بازداشت شهرواندان بیگناه ایرانی و همچنین اتباع خود و شکنجه آنها ، از آنها به نفع رژیم صهیونیستی اعتراف بگیرد .

جمهوری آذربایجان در حالی ادعا می کرده است که فرجی را بعلت عبور از مقابل سفارت رژیم صهیونیستی و رفتار مشکوک بازداشت کرده است که این شهروند ایرانی اذعان دارد که اساسا در نزدیکی سفارت رژیم صهیونیستی بازداشت نشده است .

انتشار خبر شکنجه حسن فرجی توسط رسانه ها بازتاب های گسترده ای ایجاد و تلاش باکو برای گرفتن اعتراف مورد خوشایند صهیونیستها از حسن فرجی را ناکام گذاشت .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: