یکشنبه 01 دسامبر 13 | 15:23

واکنش آمریکایی به جشنواره فیلم عمار

یکی از مشهورترین لابی‌های سیاسی ـ فرهنگی صهیونیسم در ایالات متحده به برگزاری بخش بین‌الملل چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار واکنش نشان داده و آن را جشنواره‌ای ضدیهودی خوانده است!


13920707000253_PhotoAسازمان anti defamation league (اتحادیه ضدافترا) یکی از مشهورترین لابی‌های سیاسی ـ فرهنگی صهیونسیم در ایالات متحده به برگزاری چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار واکنش نشان داد.

سایت blog.adl.org در بخش «اسرائیل و بین‌الملل» خود با عنوان «جشنواره فیلم یهودی‌ستیز ایران به افراطیون آمریکا فراخوان می دهد»، نوشته است: دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی یک نهاد مردمی در ایران است که چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار را از 3 الی 11 ژانویه 2014 در تهران برگزار خواهد کرد؛ این جشنواره فیلم که به نام یکی از اصحاب پیامبر نامگذاری شده است از فیلمهایی با موضوعات ضد امریکایی، ضد اسرائیلی و ضدیهودی(!) استقبال می‌کند.

در ادامه این متن آمده است: موضوعاتی چون، حملات با پرچم دروغین، حملات 11 سپتامبر نقش لابی صهیونست و نومحافظه‌کاران، حمله اسرائیل به کشتی یو اس اس لیبرتی، قدرت لابی صهیونست در ایالات متحده و اروپا و نیز شامل صهیونسیم مسیحی نقش لابی اسرائیل در گسترش جنگ و مقاومت علیه صهیونسیت نه فقط در فلسطین بلکه در ایالات متحده امریکا و اروپا؛ بهترین فیلم‌های شرکت کننده در جشنواره به بخش مسابقه راه پیدا می‌کنند.

در همین حال سایت پر مخاطب www.boldfacenews.com نیز با تیتر «جشنواره ایرانی که در ماه ژانویه برگذار خواهد شد از آثار فیلم‌سازان استقبال می‌کند» به این مطلب پرداخته و نوشته است: آثار برخی از با استعدادترین فیلمسازان در جهان در چهارمین جشنواره سالانه فیلم عمار در ژانویه آتی نمایش داده خواهد شد.

این سایت ضدصهیونیستی که همواره در پرده‌برداری از جنایت‌های رژیم صهیونیستی پیش قدم بوده، با معرفی جشنواره و قرار دادن لینک سایت جشنواره، به معرفی آن پرداخته و 21 محور فراخوان بین‌المللی جشنواره را با جزئیات بیان کرده و در ادامه نیز به خبر سازمان صهیونیستی ADL آمریکا پرداخته و آن را به سخره می‌گیرد.

تا دیروز(شنبه؛ نهم آذر) 631 فیلم از طریق پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به آدرس en.ammarfilm.ir از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی به بخش بین‌الملل جشنواره عمار ارسال شده‌اند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: