سه‌شنبه 03 دسامبر 13 | 10:16

برگزاری هفتمین اجتماع بزرگ مدافعان حرم

به همت ستاد مدافعان حرم هفتمین اجتماع بزرگ مدافعان حرم در ایام سوگواری شهادت حضرت رقیه(س) 15 آذرماه در وزشگاه شهید شیرودی برگزار می گردد.


هفتمین اجتماع بزرگ مدافعان حرم در راستای دفاع از حرم فرزندان پیامبر مکرم اسلام(ص) به خصوص حضرت زینب کبری(س) و حضرت رقیه(س) در ایام سوگواری شهادت حضرت رقیه(س) در تهران برگزار می شود.

این ستاد هفتمین مراسم اعلام آمادگی جوانان مسلمان با غیرت ایرانی به عنوان مدافعان حرم در ایام سوگواری شهادت حضرت رقیه(س) را برگزار می نماید.

بدینوسیله از آحاد مردم و جوانان برای حضور در این مراسم و اعلام آمادگی قلبی و عملی نسبت به حفاظت حرمین معصومین (ع) بخصوص حرم حضرت زینب کبری(س) و حضرت رقیه (س) دعوت می گردد.

تاکنون شش اجتماع بزرگ مدافعان حرم با شعار «کلنا عباس یا زینب» برگزار گردیده است و انشاءا… در ایام سوگواری شهادت حضرت رقیه(س) مسلمانان ایرانی با شورو شعور آمادگی خود را جهت حمایت از مقدسات و ارزشها اعلام خواهند نمود.

این مراسم جمعه 15 آذرماه بعداز نماز مغرب و عشاء در ورزشگاه شهید شیرودی واقع در میدان هفتم تیر از ساعت 18 با قرائت قاری بین المللی آغاز و با سخنرانی ادامه داشته و با مداحی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) خاتمه می یابد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: