سه‌شنبه 03 دسامبر 13 | 11:21

بررسی سیره رهبر انقلاب در کتاب «ولی امر»

مدیر انتشارات ولا منتظر از آماده شدن پنج عنوان کتاب از سوی این انتشارات خبر داد و گفت: یکی از این آثار با عنوان «ولی امر» به چاپ خواهد رسید. نویسنده در این کتاب سیره رهبر معظم انقلاب را مورد بررسی قرار داده است.


حجت‌الاسلام رضا عزت‌زمانی، مدیر انتشارات «ولا منتظر»، با اشاره به آثار در دست انتشار به معرفی دو کتاب با موضوع خاطرات شهدای هشت سال دفاع مقدس پرداخت و گفت: دو اثر در قالب خاطرات دفاع مقدس در دست انتشار داریم که یکی از آنها به روایت خاطراتی از شهید صیاد شیرازی با عنوان «فراتر از یک فرمانده» اختصاص دارد. دیگری اثری است که در آن خاطراتی از شهید نورالله شوشتری با عنوان «نوری که راه آسمان در پیش گرفت» تدوین شده که هر دو کتاب تا آخر ماه صفر به‌ چاپ خواهند رسید.

وی افزود: این دو کتاب که به قلم سعید پورملائی نوشته شده هرکدام در 70 صفحه و در قطع پالتویی منتشر می‌شوند. از این مؤلف آثار دیگری با عنوان «جوان از منظر نهج‌البلاغه» و «ولی‌امر» در نوبت چاپ است. موضوع کتاب «ولی‌امر»، نگاه نویسنده به سیره و روش رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای است.

مدیر انتشارات «ولا منتظر» افزود: کتاب دیگری که در نوبت چاپ داریم «بوستان معرفت» است که توسط حجت‌الاسلام احمد جمالی از پژوهشگران پژوهشگاه علوم و معارف اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی تدوین شده و نگاهی قرآنی به بحث معرفت‌شناسی دارد.

وی در پایان گفت: انتشارات «ولا منتظر» کتاب‌های دیگری نظیر «طب اسلامی» نوشته حجت‌الاسلام زواره و کتابی با موضوع مسائل تربیتی نوجوانان و جوانان نوشته حجت‌الاسلام سمائی را آماده انتشار دارد که متاسفانه به‌دلیل مشکلات اقتصادی در حال حاضر قادر به چاپ ‌آنها نیستیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: