سه‌شنبه 03 دسامبر 13 | 14:15

شرط دولت برای مناظره با احمدی‌نژاد

مشاور عالی رئیس جمهور درباره دعوت محمود احمدی‌نژاد از حسن روحانی برای برگزاری یک مناظره دو نفره، گفت: از مناظره استقبال می‌کنیم اما شرط مناظره آن است که رئیس دولت دهم راستگویی را رعایت کند.


اکبر ترکان با بیان اینکه اطلاعی از ارسال نامه محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق به حسن روحانی رئیس جمهور برای برگزاری مناظره ندارم، گفت: به هر حال دولت یازدهم از مناظره و پاسخگویی محمود احمدی نژاد نسبت به عملکرد خود استقبال می کند اما شرط این مناظره آن است که رئیس دولت دهم راستگو باشد.

مشاور اجرایی رئیس جمهور افزود: حسن روحانی و محمود احمدی نژاد در یک سطح قرار ندارند که بخواهند با هم مناظره کنند اما به هر حال، ما از پاسخگویی رئیس دولت دهم استقبال می کنیم.

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در نامه ای حسن روحانی رئیس جمهور را به مناظره دعوت کرده است. احمدی نژاد گزارش 100 روزه رئیس جمهور و تقاضای مردم و کارشناسان را دلیل دعوت روحانی به مناظره اعلام کرده است.

 1. رها
  3 دسامبر 2013

  دیگ به دیگ میگه روت سیاه !

 2. ناشناس
  3 دسامبر 2013

  4 سال دیگه راست گویی روحانی هم معلوم میشه

 3. حلیمیان
  3 دسامبر 2013

  این بابا عجب باادب تشریف داره… از کی ارث برده این ادب رو؟ تبختر و غرور و نخوت، از سر و روی اینها می بارد…

 4. محمد
  3 دسامبر 2013

  معلومه که همشون ترسیدند

 5. زینب
  3 دسامبر 2013

  واقعا برای ترکان متاسفم که با سن وسال بالا اینگونه به برادر مسلمان خود توهین کرده، آدم برای مال دنیا وقدرت طلبی دنیوی نباید چنین سخنی بگوید، از کجا معلوم دولت باصطلاح تدبیر وامید در گزارش صد روزه ای که اطرافیان به ایشان داده اند درست و صحیح باشد، درضمن سه مجریی که درگزارش صد روزه ذولت جدید طوری صحبت میکردن و سخنان رئیس دولت یازدهم را تائید میکردن انگار که خودشان در راس امور کشور بودند وتمام کارهای دولت نهم و دهم را زیر ذره بین داشتن ، درضمن ما دیگر صداو سیما را بعنوان رسانه ی بیطرف قبول نداریم، چون به خاطر نیاز مالی ناچاره بله قربانگوی دولت جدید باشه.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: