سه‌شنبه 03 دسامبر 13 | 16:00

«هدهد» نخستین شبکه کودک شیعی

مدیر شبکه جهانی هدهد گفت: شبکه هدهد نخستین شبکه کودک شیعی بدون موسیقی است که تولیدات خود را به دو زبان فارسی و عربی به روی آنتن می‌برد.


احسان حلمی ظهر امروز در بازدید سیدمرتضی اسماعیلی طبا مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از شبکه جهانی هدهد به بیان دلیل راه‌اندازی این شبکه پرداخت و گفت: پس از بررسی شبکه‌های مختلف و آشنایی با نقاط منفی و ضعف آنان، خلأ شبکه‌ای شیعی با حوزه فعالیت کودکان به شدت احساس شد و ما را بر این امر مصمم کرد که شبکه‌ای جهانی برای گروه سنی سه تا 14 سال در زمینه فعالیت دینی، تربیتی و سرگرمی راه‌اندازی کنیم.

وی این شبکه را نخستین شبکه کودک شیعی بدون موسیقی عنوان کرد و افزود: تولیدات شبکه هدهد به دو زبان فارسی و عربی در قالب مسابقه، مستند، ترکیبی، کلیپ، ویژه برنامه، پخش زنده، پلاتویی، درام، انیمیشن و… از طریق پنج آنتن ماهواره‌ای پخش می‌شود.

حلمی با بیان اینکه جوانان مستعد و متدین در این شبکه به کار گرفته شده‌اند اظهار داشت: دفاتری در کشورهای مختلف از جمله، لبنان، عراق، کویت، لندن و… داریم که در تولید برنامه‌های این شبکه همکاری دارند.

مدیر شبکه هدهد با بیان اینکه حدود 23 شبکه در حوزه کودک فعالیت دارند بیان کرد: شبکه هدهد با وجود نوپا بودن، در حال حاضر در جایگاه پنجم قرار دارد.

وی به جبهه‌گیری دشمنان اشاره کرد و گفت: وقتی می‌گویند شبکه هدهد خطرناک‌ترین شبکه شیعه است، نشان دهنده‌ بازخورد خوب شبکه و ترس بدخواهان از فعالیت این شبکه است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: