شنبه 07 دسامبر 13 | 12:09

حضور اساتید برجسته در همایش «دین زاو»

تا کنون حضور سخنرانان سر‌شناسی مانند حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه، دکتر مجید شاه حسینی، دکتر بیات، دکتر سید افقهی، مهندس بخشی‌زاده، استاد محمد تقی زاهدی، استاد احمد قدیری ابیانه و جناب آقای اسماعیل حاجی حیدری قطعی شده است.


به گزارش تریبون مستضعفین معاون آفرینش و اجرای فرهنگسرای خاوران اعلام کرد امسال نیز همانند سال گذشته از دانشجویان نخبهٔ سراسر کشور جهت حضور در این همایش گزینش به عمل خواهد آمد تا امکان استفاده تخصصی از مطالب مطرح شده توسط اساتید به بهترین شکل ممکن فراهم گردد. همچنین در پایان این همایش به کلیهٔ مخاطبینی که موفق به کسب نمرهٔ قبولی در آزمون نهایی این دوره گردند، مدرک پایان دورهٔ تخصصی اعطا خواهد شد.

محمد میثم میثمی در خصوص اساتید این همایش گفت: تا کنون حضور سخنرانان سر‌شناسی مانند حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه، دکتر مجید شاه حسینی، دکتر بیات، دکتر سید افقهی، مهندس بخشی‌زاده، استاد محمد تقی زاهدی، استاد احمد قدیری ابیانه و جناب آقای اسماعیل حاجی حیدری قطعی شده است.

دبیر دومین همایش تخصصی دشمن‌شناسی در پایان تصریح کرد: موضوعات این همایش در دو ساختار کلی ۱- سواد رسانه ۲- تحلیل سیاسی و فرهنگی شرایط منطقه و جهان تقسیم گردیده و اساتید این همایش در موضوعاتی نظیر تکنیک‌های عملیات روانی در حوزهٔ رسانه و خبر، استراتژی رسانه‌های صهیونیستی در گذشته و حال، آسیب‌شناسی فرهنگی رسانهٔ معاصر، تصویر خانوادهٔ ایرانی در آیینهٔ سینما، زر سالاران یهود و اولیگارشی رسانه‌ای، آسیب‌ها و حملات جاسوسی از طریق تلفن همراه، سلفی‌ها، وهابی‌ها، تکفیری‌ها و نقش آن‌ها در منطقه و… آموزه‌های ویژه‌ای را برای مخاطبین ارائه خواهند نمود.

لازم به ذکر است این همایش از تاریخ ۲۰ الی ۲۲ آذرماه ۱۳۹۲ در فرهنگ‌سرای خاوران برگزار خواهد شد و در حاشیهٔ این همایش کتابخانهٔ تخصصی، کارگاه‌های پرسش و پاسخ، نمایشگاه پوستر‌ها و تابلو مقالات مرتبط با حوزهٔ دشمن‌شناسی جهت استفادهٔ عموم برپا خواهد بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: