شنبه 07 دسامبر 13 | 13:50

تولید انیمیشن «حماسه شهید نادر مهدوی»

پروژه ساخت این انیمیشن در مرکز هنرهای رقومی (دیجیتال) شهرستان اقلید استان فارس آغاز شده و تولید کنندگان این فیلم انیمیشنی قصد دارند این فیلم انیمیشنی برای جشنواره فجر آماده شود.


مهدی جعفری، مسئول مرکز هنرهای رقومی(دیجیتال) بسیج با اشاره به اتمام مطالعات، تحقیقات و شروع پیش تولید انیمیشن «حماسه شهید نادر مهدوی» افزود: سازمان بسیج با راه اندازی مرکز هنرهای رقومی بسیج به منظور حضور منسجم، هدفمند و سازماندهی شده وارد فعالیت در حوزه رسانه های دیجیتال خواهد شد و سعی می‌کند از ظرفیت این رسانه ها در جهت تبلیغ ارزشهای انقلاب اسلامی بهره برداری کند.

وی افزود: پروژه ساخت این انیمیشن در مرکز هنرهای رقومی (دیجیتال) شهرستان اقلید استان فارس آغاز شده و تولید کنندگان این فیلم انیمیشنی قصد دارند این فیلم انیمیشنی برای جشنواره فجر آماده شود.

لازم به ذکر است شهید مهدوی به همراه همرزمانش، خلیج همیشه فارس را برای ناوگان به اصطاح فوق‌مدرن‌ آمریکا و متحدانش ناامن و کابوسی فراموش نشدنی برای نظامیان آمریکایی به یادگار گذاشت.

شهید مهدوی در سال 1366 پس از آن که ناوگروهِ تحت امرش، یک فروند بالگرد آمریکایی را سرنگون نمود، با آتش مستقیم تفنگداران دریایی آمریکایی مجروح و به اسارت آنان در آمده و سپس در عرشه ناو «یو اس. چندلر» مورد شکنجه قرار گرفته و به شهادت رسید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: