چهارشنبه 13 اکتبر 10 | 08:26

قدرت‌نمايی جمهوری اسلامی در مرزهای لبنان و اسرائیل + عکس

شيعيان جنوب لبنان براي خوش آمد گويي به رييس جمهور ايران به آذين بندي خيابانها پرداخته اند. يكي از زيباترين اين اقدامات که نشان از ج اقتدار جمهوري اسلامي است نصب تمثال حضرت آيت الله خامنه اي و آرم جمهوري اسلامي در كنار مرزهاي رژيم اشغالگر قدس با لبنان است.


همزمان با ورود محمود احمدي نژاد رييس جمهور كشورمان به لبنان و سخنراني وي در جنوب لبنان موج شادي در بين شيعيان اين كشور برپا شده است.

شيعيان جنوب لبنان براي خوش آمد گويي به رييس جمهور ايران به آذين بندي خيابانها و نصب بنرهاي امام خميني، رهبر معظم انقلاب و رييس جمهور در اين منطقه پرداخته اند.

يكي از زيباترين اين اقدامات جلوه اي از اقتدار جمهوري اسلامي آنهم دقيقا در كنار مرزهاي رژيم اشغالگر قدس با لبنان است و آن نصب تمثال حضرت آيت الله خامنه اي و آرم جمهوري اسلامي در اين منطقه است.

نصب تنديس مقام معظم رهبري در مرز لبنان با سرزمين هاي اشغالي- در تصوير شهرك هاي صهيونيستي ديده مي شود

نصب تنديس مقام معظم رهبري در مرز لبنان با سرزمين هاي اشغالي- در تصوير شهرك هاي صهيونيستي ديده مي شود

حزب الله لبنان با اقتدار اين تمثال را دقيقا در كنار مرز لبنان و رژيم صهيونيستي نصب كرده تا به حريف بفهماند نفوذ انقلاب اسلامي تا چند متري شهركهاي آنان رسيده است.
اين درحالي است كه سربازان ارتش اسراييل مجبورند در روز چندين بار از يك قدمي تمثالها و تصاوير رهبران جمهوري اسلامي بگذرند.

ترس از حضور تاريخي مردم جنوب لبنان در استقبال از رييس جمهور ايران و برخي اخبار درباره قدرتنمايي جمهوري اسلامي در مرزهاي لبنان و رژيم صهيونيستي، ارتش اين رژيم را به حالت آماده باش درآورده است.

  1. زينب
    13 اکتبر 2010

    زنده باد اسلام. به اميد روزي كه در تما م شهركهاي صهيونيست نشين اسلام عزيز حكومت كنه.

  2. I.R.IRAN
    15 اکتبر 2010

    تا بسوزد جان و مال اوباما و شرکا

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.