چهارشنبه 11 دسامبر 13 | 13:13

یازدهمین «داستان» به دکه‌‌ها رسید

۴۰ صفحه اول ماهنامه داستان که در مورد ادبیات فقر است گفتگو با هوشنگ مرادی کرمانی وداستان‌ها و نوشته‌هایی از فاطمه حاجی محمد تقی، پروفسور لری پینگ، مارسلا والدس، نعمت الله اسدی، احمد غلامی را به خود اختصاص داده است درقسمت یادداشت آخرین شماره از ماهنامه «داستان» یادداشت‌هایی از حسین فتاحی، مسعود فراستی و مرتضی سرهنگی دیده می‌شود.


یازدهمین شماره ماهنامه «داستان» با پرونده‌هایی برای ادبیات فقر ، برنده 82ساله جایزه نوبل ادبیات آلیس در سرزمین عجایب و ادبیات ترکیه به پیشخوان مطبوعات رسید.

مخاطبان این نشریه در جدیدترین شمارة آن خواننده گفتگوهایی با هوشنگ مرادی کرمانی درباره کودکی ، فقر و تلاش برای زندگی، مظفر ایزگو نویسنده «به دنیا آمدم»، ناصر فیض، آلیس مونرو، ماری نوریس« ویراستار ارشد نیویورکر» هستند.

40 صفحه اول ماهنامه داستان که در مورد ادبیات فقر است گفتگو با هوشنگ مرادی کرمانی وداستان ها و نوشته هایی از فاطمه حاجی محمد تقی، پروفسور لری پینگ، مارسلا والدس، نعمت الله اسدی ،احمد غلامی را به خود اختصاص داده است درقسمت یادداشت آخرین شماره از ماهنامه «داستان» یادداشت هایی از حسین فتاحی، مسعود فراستی و مرتضی سرهنگی دیده می شود.

106363

«وسترن اقتباسی» در این شماره در بخش «داستان سینما» با نوشته ای از چارکز دیکنز و نقد و بررسی فیلم وسترن «قطار سه و ده دقیقه یوما»از دیدگاه مهرزاد دانش و داودد غفارزادگان به چشم می خورد

بخش «ویژه »ماهنامه این بار به ادبیات ترکیه اختصاص داده شده است که شامل نوشته ها، گفتگوها و داستان هایی از علی معلم دامغانی ، نیکولاس برچ، یاشار کمال ، ناصر فیض، داوود وفایی ، ناظم حکمت، مظفر ایزگو و فاطمه مهربان است.

در صفحات پایانی ماهنامه داستان حکایت های اخلاقی از میرزا عبد الکریم حق شناس، روایتی از نعمت الله سعیدی و گزارش خبری از رونمایی رمان «درد» نوشته صادق کرمیار وجود دارد .

شماره جدید ماهنامه «داستان» به سردبیری محمدحسین بدری از سوی بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان در 132صفحه به قیمت 2500 تومان عرضه شده است.

  1. مهدی
    26 دسامبر 2013

    نعمت الله اسدی؟
    یا سعیدی؟

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.