چهارشنبه 13 اکتبر 10 | 12:06

دومین دوره کلاس‌های معرفتی «عهد ما» برگزار می‌شود

دوره «عهد ما» شامل عهدهایی است که جوان دانشجو در عصر حاضر با خویش و خدای خود می بندد تا با پایبندی به آنها راه تعالی را طی نماید. این دوره قصد دارد راهنمایی باشد هرچند کوچک، جهت کسب معیارهای مسلمانی و هویت سازی دانشجوی مسلمان.


کانون فرهنگ و اندیشه (کفا) دومین دوره کلاس های معرفتی «عهد ما» را بر گزار می کند.

دوره دوم کلاس های معرفتی «عهد ما» با عناوینی چون انسان علوی، آداب چشم انتظاری، راه و رسم بندگی، هنر آسمانی و جوان مسلمان هزاره سوم با موضوعاتی در باب انسان و اخلاق در نهج البلاغه، امام شناسی در عصر غیبت، سیره نبوی و الگوی اسوه الهی، هنر و دین(تعاملات و تعارضات) و نیز هویت جوان مسلمان در برابر دنیای متجدد با حضور اساتیدی چون دکتر سید محمد مهدی جعفری، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن مخبر، دکتر غلامرضا ظریفیان، دکتر اسماعیل بنی اردلان و دکتر علیرضا عالی پناه برگزار می گردد.

دوره «عهد ما» شامل عهدهایی است که جوان دانشجو در عصر حاضر با خویش و خدای خود می بندد تا با پایبندی به آنها راه تعالی را طی نماید. این دوره قصد دارد راهنمایی باشد هرچند کوچک، جهت کسب معیارهای مسلمانی و هویت سازی دانشجوی مسلمان.

دوره دوم کلاس های «عهد ما» ادامه چهار عهدی است که در تابستان ۸۹ با عناوینی چون اخلاق علوی، می خواهم مسلمان بمانم، جلوه های انتظار و عبادت های خودمانی با حضور اساتیدی چون دکتر دلشاد تهرانی، حجت الاسلام والمسلمین زائری، حجت الاسلام و المسلمین رحیم زاده و خانم احمدی بسته شد.

کانون فرهنگ و اندیشه(کفا) یک کانون غیردولتی و غیر سیاسی دانشجویی است که در سال 1379 با هدف گفتمان سازی فرهنگی تاسیس شده است. مهمترین مبنای شکل گیری چنین تشکلی، لزوم وجود یک جریان با اصالت، روزآمد و مومن به مبانی انقلاب اسلامی در فضای فرهنگی جامعه و دانشگاه می باشد که امیدوار است با برگزاری این دوره گامی هر چند کوتاه در نیل به این آرمان ها بردارد.

علاقه مندان با مراجعه به سایت کانون علاوه بر اینکه با جزئیات کلاس ها و طرح درس آنها آشنا می شوند، می توانند به صورت اینترنتی در این دوره ها ثبت نام نمایند.

مهلت ثبت نام در این دوره تا پایان مهرماه می باشد که به دو صورت اینترنتی و حضوری قابلیت ثبت نام دارد.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 66951489 و 66403012 تماس گرفته و یا با مراجعه به محل کانون واقع در میدان انقلاب، خیابان 16 آذر، خیابان ادوارد براون، پلاک 12 سوالات خود را پرسیده و به صورت حضوری نیز ثبت نام نمایند.

قابل توجه است که به علت محدود بودن ظرفیت کلاس ها، اولویت ثبت نام نهایی با دانشجویان و برحسب زمان ثبت نام آنها خواهد بود.

ساعات رجوع برای ثبت نام حضوری از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر می باشد

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.