سه شنبه ۰۳ دی ۹۲ | ۱۱:۱۷

ایران هزار تن گوشت از هند وارد می‌کند

موسوی: هم اکنون ۶۸ کشور از گوشت‌های تولید شده در هند استفاده می‌کنند این گوشت‌ها نه تنها مرغوب هستند و كیفیت خوبی دارند از سوی سازمان دامپزشکی ایران نیز تایید شده و در آزمایشگاه‌های مجهز مورد آزمایش قرار گرفته‌اند و هیچ گونه آلودگی ندارند.


رئیس اتحادیه تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی از واردات هزار تن گوشت هندی تا پایان بهمن ماه خبر داد.

محمد موسوی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی در گفتگو با خبرنگار ایلنا‎ در خصوص حل مشكلات مالی واردات گوشت از هند اظهار داشت: با مذاکراتی که ازسوی نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با هیات هندی صورت گرفت روند واردات گوشت از هند تسهیل و مشكلات گذشته در مورد افزایش25 درصدی نرخ گوشت حل و فصل شد.

وی افزود: با رایزنی‌های صورت گرفته مقرر شد تا پایان سال ۹۲، گوشت‌های خریداری شده ایران از کشور هند براساس قیمت ابتدای سال جاری محاسبه شود.

موسوی خاطرنشان كرد: از ۲۴۰۰ تن گوشت وارداتی هندی تاکنون ۱۴۰۰ تن وارد شده و هزار تن مابقی كه در دست تولید است تا پایان بهمن ماه و اوایل اسفند وارد می‌شود.

وی تصریح كرد: همچنین برای شب عید و ماه بهار نیز برنامه‌ریزی‌هایی برای جبران کمبود گوشت صورت گرفته است.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی گفت: هم اکنون ۶۸ کشور از گوشت‌های تولید شده در هند استفاده می‌کنند این گوشت‌ها نه تنها مرغوب هستند و كیفیت خوبی دارند از سوی سازمان دامپزشکی ایران نیز تایید شده و در آزمایشگاه‌های مجهز مورد آزمایش قرار گرفته‌اند و هیچ گونه آلودگی ندارند

برچسب‌ها: ، ، ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: