جمعه 15 اکتبر 10 | 09:24

«غلط می‌کنی اینها را مطرح می‌کنی»

محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در یک برنامه زنده رادیویی در رادیو گفتگو خطاب به مجری برنامه که از وی درباره اظهاراتش درباره روحانیت و مساجد سوال کرد، به تندی گفت: قبل از پاسخ به سلام شما باید بگویم شما چرا این اراجیف را مطرح می کنید. شما غلط می کنی که اینها را مطرح می کنی.


محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در یک برنامه زنده رادیویی در رادیو گفتگو با حضور محمد تقی رهبر نماینده مردم اصفهان در مجلس، خطاب به مجری برنامه که از وی درباره اظهاراتش درباره روحانیت و مساجد سوال کرد، به تندی گفت: «قبل از پاسخ به سلام شما باید بگویم شما چرا این اراجیف را مطرح می کنید. شما غلط می‌کنی که اینها را مطرح می‌کنی.»

رامین در این مصاحبه رادیویی که در شامگاه چهارشنبه هفته گذشته و به‌صورت تلفنی با رادیو گفتگو انجام داده در محضر شنوندگان، چندین بار به مجری و دست‌اندرکاران این برنامه و رسانه‌هایی که سخنان وی را منتشر کرده‌اند توهین می‌کند.

محمد علی رامین پیش از این در گفتگو با «همشهری ماه» روحانیت را از مشغول شدن به امور سیاسی بر حذر داشته است و آنها را به توجه بیشتر به مساجد به عنوان خاستگاه اصیل روحانیت دعوت کرد: «امروز ما این فرصت را داریم که … به جای اینکه روحانیت ما که خاستگاه اصلی او مسجد است، برود درپشت در‌های بسته حزب، NGO و شبیه ساختارهای غربی فعالیت کند، به مسجد برگردد و با بازسازی جایگاه خود و مسجد از ظرفیت عظیم اجتماعی بهره‌های درست برای مصالح عمومی و منافع اسلامی ببرد.» +

رامین مصاحبه فوق را تکذیب کرد و آن را شیطنت یک ماهنامه درتحریف سخنان خود دانست. اما وی توضیح نداد که این شیطنت به چه صورت انجام شده است و آیا مطالب منتشر شده از او با گفته‌های اصلی‌اش مغایرت دارد یا خیر.

 1. فاطمه
  15 اکتبر 2010

  منظور آقای رامین این بوده که روحانیون از جایگاه مسجد به عنوان یک نهاد اجتماعی برای هدایت مردم استفاده کنند بهتر از گذراندن وقت در احزاب سیاسی است که بد برداشت شد! حالا ایشان از جو سازی هایی که شده عصبانی شدند و این برخوردشان به همین دلیل است وگرنه همه آقای رامین را به عنوان یک مسلمان معتقد به مسائل اخلاقی می شناسند.

 2. محمد
  15 اکتبر 2010

  ادبیات آقای رامین، آن چیزی نیست که قابل دفاع باشد. حتی اگر از گفتار آقای رامین برداشت غلطی هم شده باشد، ایشان حق ندارند بی ادب باشند و توهین کنند.

 3. علی
  6 ژانویه 2012

  این مشکل تنها ایشان نیست.خانواده ی رامین همگی در ادبیاتشان مشکل دارند.متاسفانه!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.