دوشنبه 30 دسامبر 13 | 11:46

جک استراو 17 دی به تهران می‌آید

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس گفت: “جک استراو” در رأس یک هیئت پارلمانی ۴ نفره در روز سه‌شنبه هفته آینده، ۱۷ دی به تهران می‌آید.


عباسعلی منصوری آرانی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به زمان دقیق سفر هیئت پارلمانی انگلیس به تهران، گفت:

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، “جک استراو” به همراه هیئت پارلمانی انگلیس و ایران در رأی هیئتی 4 نفره در روز سه‌شنبه هفته آینده، 17 دی به تهران می‌آید.

جک استراو - حسن روحانی

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، 2 تن از نمایندگان حزب کارگر و نیز 2 تن از نمایندگان حزب محافظه‌ کار مجلس انگلیس، “جک استراو” را در این سفر همراهی می‌کنند.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در ادامه اظهارداشت: برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا این هیئت پارلمانی اقامت 3 روزه در تهران داشته باشند. البته قرار است این هیئت پارلمانی دیداری از اماکن تاریخی و مذهبی شهر اصفهان نیز داشته باشند.

منصوری‌ آرانی خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است این هیئت پارلمانی انگلیس دیداری با بنده، رئیس مجلس و رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس داشته باشند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: