سه‌شنبه 31 دسامبر 13 | 14:09

حضور احمدی‌نژاد در تشييع شهدا

عزاداران تهرانی پیکر پاک و مطهر 5 شهید گمنام دفاع مقدس را از میدان سپاه تهران تا میدان امام حسین(ع) تشییع کردند.


عزاداران تهرانی پیکر پاک و مطهر 5 شهید گمنام دفاع مقدس را از میدان سپاه تهران تا میدان امام حسین(ع) تشییع کردند.

هزاران عزادار تهرانی همزمان با سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) پیکر این شهیدان که به تازگی تفحص شده‌اند را بر دستان خود گرفته و تا میدان امام حسین(ع) تشییع کردند.

پس از تشییع این 5 شهید گمنام مراسم تدفین با حضور هیئت‌ها و دستجات عزاداری در میدان امام حسین(ع) آغاز شد.

محمدباقر قالیباف شهردار تهران و سردار کاظمینی فرمانده سپاه محمد رسول الله در جمع تشییع‌کنندگان حضور یافتند و محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق ایران اسلامی نیز همراه با همسرش در مراسم تدفین این شهیدان در میدان امام حسین(ع) حضور به هم رساند.

  1. پاکدل
    1 ژانویه 2014

    احمدی نژاد متاثر از حلقه انحرافی اش در دولت دهم با بی اعتنایی به نامه رهبری درباره مشایی ، بویژه از اواخر1389با قهر 11 روزه و لجبازی زیر پوستیبا رهبری از فردای قهر11 روزه تا آخر دولت دهم ، دل همه خانواده شهدا را خون کرد و به شهیدان خیانت کرد و ملت از احمدی نژاد بیزار است و آمار های دروغین اش هرگز از یادها نمی رود ! احمدی نژاد با این عوامفریبی ها دیگر نمی تواند جایی در دل مردم باز کند !حتی با سواستفاده از مفهوم مقدس رجعت !! شما را به خدا دیگر اسم این دروغگو (که سالی 5/1و سالی 5/2 میلیون شغل درست می کرد !!! و …….) را که ادای رجایی را در آورد ودستکم دهها هزار میلیارد تومان از اقتصاد ایران اختلاس کرد و مروج موذیانه بی حجابی و دهن کجی به مراجع عظام و مروج مکتب ایرانی وچاپ مجله موهن خاتون ضد حجاب از بیت المال و بی اعتنایی یک هفته ای به حکم رهبری و قهر 11 روزه با رهبری و دوستی با ریچارد فرای کهنه جاسوس پنتاگون و تکرار ادبیات فریبکارانه فرقه انگلیسی انجمن حجتیه و لوث کننده مفاهیم متعالی همچون انتظار موعود و رجعت با شیوه فرقه انگلیسی حجتیه و ساخت CD و تشدیدکننده رواج قلیان و سیگار میان جوانان راو…. دیگر نیاورید ! احمدی نژاد تنها باید محاکمه شود و بس ! البته اگر عدالتی باشد !البته اگر باند محصولی و جبهه پایداری بر مشایی و حلقه پرتو بگذارند !!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: