پنج‌شنبه 02 ژانویه 14 | 07:40
آمریکا از تبعات فاجعه هسته ای در امان نخواهد بود

هشدار هسته‌ای «اون» به «اوباما»

اون به دفاع از اقدام خود در اعدام شوهر عمه خود پرداخت و مبارزه با فساد تفرقه برانگیز در داخل حزب را با هدف حفظ بقا و تحکیم اتحاد حزب حاکم و نشان دادن خدمت این حزب به مردم جامعه برشمرد.


کیم جونگ اونرهبر کره شمالی در جدیدترین اظهارات خود درباره بروز یک فاجعه گسترده هسته‌ ای در شبه جزیره کره که تبعات آن آمریکا را نیز در برخواهد گرفت، هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزای فرانسه، کیم جونگ اون در پیام سال جدید میلادی درباره بروز جنگ در شبه جزیره کره و یک فاجعه گسترده هسته‌ ای در آن هشدار داد و گفت: این فاجعه گریبانگیر آمریکا نیز خواهد شد و از آن در امان نیست.

وی در ادامه به دفاع از اقدام خود در اعدام شوهر عمه خود پرداخت و مبارزه با فساد تفرقه برانگیز در داخل حزب را با هدف حفظ بقا و تحکیم اتحاد حزب حاکم و نشان دادن خدمت این حزب به مردم جامعه برشمرد.

در تاریخ 22 آذر اعلام شد که تمام اتهامات جانگ سونگ تائک اثبات شده‌ و وی نیز این اتهامات را پذیرفته است. تصمیم‌ در مورد حکم جانگ سونگ تک از سوی دادگاه نظامی ويژه وزارت امنیت کشور اتخاذ شده و در جلسه دادگاه اعلام شده است.

به دنبال مرگ کیم جونگ ایل٬ رهبر پیشین کره شمالی در سال ۲۰۱۱ جانگ سونگ تائک به کیم جونگ اون٬ رهبر فعلی کره شمالی و پسر کیم‌ جونگ ایل کمک کرد تا قدرت را در دست بگیرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.