شنبه 04 ژانویه 14 | 09:29

تروریست‌های اروپایی از ترکیه به سوریه می‌روند

باورنکردنی است که فرانسوی ها و اروپایی ها تندروترین گروهها و مشهورترین آنها در ارتکاب اقدامات وحشیانه مثل جبهه النصره و گروه موسوم به دولت اسلامی در عراق و شام (داعش) را برای خود برمی گزینند.


خبرگزاری فارس: تروریست‌های اروپایی از ترکیه به سوریه می‌روند/ حضور ۱۰۰۰ تروریست فرانسوی در سوریهروزنامه لیبراسیون در مقاله ای به قلم ژان پیر پیران با عنوان «دعوت جوانان اروپایی به سوریه» نوشت: براساس آمارهای جدید، حدود یکهزار فرانسوی در طول سالهای 2011 و 2013 به تروریستها در سوریه ملحق شده اند. این آمار در تضاد با آمار مانویل فالس وزیر کشور فرانسه است که فقط به وجود 400 تروریست فرانسوی در سوریه در این مدت اذعان کرده بود.

این نویسنده نوشت: باورنکردنی است که فرانسوی ها و اروپایی ها تندروترین گروهها و مشهورترین آنها در ارتکاب اقدامات وحشیانه مثل جبهه النصره و گروه موسوم به دولت اسلامی در عراق و شام (داعش) را برای خود برمی گزینند.

وی در مقاله خود همچنین به چند تفسیر درباره شمار بالای تروریست های اروپایی در سوریه – با توجه به سهولت ورود به سوریه نه فقط به خاطر اغماض مسئولان ترکیه درقبال عبور آنها از خاک خود بلکه گاهی تشویق آنها به اینکار- اشاره کرد.

این نویسنده افزود: نگرانی اساسی مسئولان انگلیس بازگشت این تروریستهای انگلیسی به این کشور است و وزیر کشور فرانسه نیز اذعان کرد که بزرگترین چالش فرانسه و اروپا در سالهای آینده امکان بازگشت این تروریست ها به داخل اروپا است.

  1. حسام F.2.H
    6 جولای 2014

    فقط عشق است وطن خودمون ايران

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: