دوشنبه ۱۶ دی ۹۲ | ۱۱:۰۱

علي ضياء فرزند شهيد مي شود

حمیده همسر شهید منصور ستاری برای نخستین بار لب سخن گشوده و از روزهای زندگی اش با منصور با ماهنامه شهدای اسلام مصاحبه کرده است. دوران نامزدی و خواستگاری منصور ستاری و روزهای تلخ و شیرین این خانواده مهمترین بخش های این مصاحبه را تشکیل می دهد.


سومين شماره ماهنامه شهداي اسلام با محوريت جامعه ايثارگري به مدير مسئولي كبري احمدي و سردبيري سيد هادي كسايي زاده تحت نظارت هيئت خانواده شهدا و ايثارگران منتشر شد.

عاشقانه هاي حميده و منصور
حميده همسر شهيد منصور ستاري براي نخستين بار لب سخن گشوده و از روزهاي زندگي اش با منصور با ماهنامه شهداي اسلام مصاحبه كرده است. دوران نامزدي و خواستگاري منصور ستاري و روزهاي تلخ و شيرين اين خانواده مهمترين بخش هاي اين مصاحبه را تشكيل مي دهد.
معجزات شهدا از خرافه تا واقعيت
خبرنگار اين نشريه طي گفتگويي با غسال شهداي بزرگ مانند شهيد صياد شيرازي، شهيدپلارك، شهيد رجايي و شهيد بهشتي به موضوع خرافه گرايي در شهدا پرداخته و خواننده را با معجزاتي اعم از شهيدي كه در قبر لبخند زد، امضاي سرخ شهيد پاي كارنامه امتحاني فرزندش، انگشتر عقيق شهيد كه ترميم شد و غيره آشنا كرده و همراه با كارشناس مذهبي اين موضوع را بررسي كرده است.
ماجراي فتح الله زاده و پسر صدام
گفتگو با فتح الله زاده مديرعامل باشگاه استقلال تهران و خاطراتش در روزهاي جنگ تيتر و عكس روي جلد اين شماره ماهنامه قرار گرفته و فتح الله زاده در مورد مسابقه فوتبالي دوستانه در دوران جنگ ميان ايران و عراق صحبت كرده كه در ان پسر صدام هم حضور داشته است.
حراج سرهنگ 30 هزار تومان
گزارش ميداني از بازار خريد و فروش لباس هاي نظامي و درجات و نشان هاي نظامي و انتظامي سوژه جالب اين شماره شهداي اسلام است كه به نوعي خبرنگار خواسته عنوان كند كه درجات نظامي به آساني در اختيار افراد قرار مي گيرد.
موسيقي دفاع مقدس از كاست تا كنسرت
گفتگوي جالب و جذاب با فريدون آسرايي و عليرضا عصار دو خواننده پاپ كه براي شهدا بسيار خوانده اند براي مخاطبان اين شماره ماهنامه شهداي اسلام جالب خواهد بود چرا كه خبرنگار موسيقي دفاع مقدس را از دوران جنگ تاكنون مورد بررسي و ارزيبابي قرار داده است.
وقتي علي ضياء فرزند شهيد مي شود
مجري خوش تيپ شبكه سه ميهمان خانه مادر شهيدي مي شود كه اين مادر شهيد آرزو دارد قبل از مرگش علي ضيا را ببيند. دعوت علي ضيا توسط مجله و حضورش در خانه اين مادر شهيد حاشيه هاي باورنكردني دارد كه بايد خواند.
روزهاي سخت همرزم روحاني
معصومه ابتكار معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان محيط زيست كشور با دعوت شهداي اسلام و حضور در خانه جانباز شيميايي در شورآباد وارد ماجرا و زندگي اين جانباز مي شود كه بعد مشخص مي شود اين جانباز همرزم رئيس جمهور بوده است.
آخرين جزئيات پرونده نعيمه اشراقي
توهين نعيمه اشراقي به شهدا و اظهار نظر تمامي فرزندان شهداي شاخص و پيامكهاي رد و بدل شده سردبير مجله با نوه امام دست مايه گزارش خواندني نعيمه اشراقي در اين شماره شده است.
عكس شهدا
اين قسمت از ماهنامه جديد طراحي شده و سردبير تصميم گرفته تا تخلفات مسئولان را تحت عنوان عكس شهدا عنوان كند. در اين شماره از مديران امنيتي و سياسي زندان رفته در فتنه 88 سخن گفته شده كه امروز روي صندلي هلال احمر كشور تكيه زده اند.
همچنين در اين شماره گفتگو با خانم صلواتي- گفتگو با حسن بيادي- گزارش تخت هايي كه جير جير مي كنند- ساندويچ فروشي كه عكاس شهدا شد- غرامت 6 هزار ميلياردي جانبازان شيميايي و بخشهايي با زبان عربي و انگليسي مهمترين قسمتهاي اين شماره ماهنامه شهداي اسلام را تشكيل مي دهد.
  1. حسین هاشمی
    ۱۴ شهریور ۱۳۹۳

    به یاد روزی که نقش پسر شهیدی بازی کردم که پدرش میاد و کارنامه اش را امضا می کنه

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: