سه‌شنبه 14 ژانویه 14 | 09:51

آغاز سری جدید «راز» با جشنواره عمار

رویکرد برنامه «راز» متمرکز بر موضوعات فرهنگی است که در این بین گاهی به مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نیز با نگاه فرهنگی پرداخته می‌شود.


سری ششم از برنامه تلویزیونی «راز» از ۲۴ دی از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.حضور وحید جلیلی  و برگزیدگان دومین جشنواره فیلم عمار در برنامه راز

\اولین قسمت از سری جدید برنامه «راز»، از سه شنبه با موضوع «جشنواره عمار و هنر متعهد» پخش می‌شود.
نادر طالب‌زاده مجری برنامه «راز» که دبیری جشنواره عمار را نیز بر عهده داشته است قصد دارد تا با حضور میهمانان در اولین قسمت از سری جدید «راز»، چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار و نحوه برگزاری آن را مورد بررسی قرار دهد.
رویکرد برنامه «راز» متمرکز بر موضوعات فرهنگی است که در این بین گاهی به مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نیز با نگاه فرهنگی پرداخته می‌شود.
سری گذشته برنامه «راز» در ماه مبارک رمضان در 26 قسمت با حضور کار‌شناسان فرهنگی کشور در حوزه‌های مختلفی از جمله هنر، معماری، مستند، ‌ موسیقی و… روانه آنتن شد.
جذابیت موضوعات و میهمانان در عرصه‌های مختلف که حرفی نو دارند از جدی‌ترین مولفه‌های موفقیت مجموعه «راز» در سه سال گذشته است که در سری جدید این برنامه هم همین اصول حفظ و البته تقویت خواهد شد.
پرداختن به موضوعاتی با دغدغه‌های آرمانهای انقلاب و مردم با بیانی شفاف و زلال از ارکان همیشگی این برنامه به عنوان یک رسانه تکلیف محور و منطبق با شرایط روز است. «راز» نشان داد با ایجاد تنوع در برنامه و توجه به موضوعات ویژه، علاوه بر خواص می‌توان عموم را نیز همراه ساخت و دامنهٔ مخاطبان برنامه‌ای تخصصی را افزایش داد.
برنامه «راز» که در گروه مستند شبکه چهار سیما تهیه و تولید می‌شود، به صورت هفتگی، سه شنبه شب‌ها ساعت 21: 00 درکنداکتور پخش این شبکه قرار گرفته است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: