پنج‌شنبه 23 ژانویه 14 | 12:51
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور:

بسیج با رویکرد فرهنگی با مواد مخدر مبارزه می‌کند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: فعالیت بسیج در مبارزه با مواد مخدر مبتنی بر جنبه‌های فرهنگی و پیشگیرانه و با استفاده از مشارکت عمومی و بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌ها در ۵ شهر آغاز می‌شود.


سردار محمد‌رضا نقدی در حاشیه نشست دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با مسئولان سازمان بسیج گفت: امروز موضوع مواد مخدر به عنوان یک معضل در جامعه مطرح است و به شکل یک سلاح علیه کشورمان به کار گرفته می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر مواد مخدر استکباری شده که بارها از ما سیلی خورده و به دنبال آن است که کاری کند تا نسل جوان امروز ما مانند شهید فهمیده را به چشم نبیند.

وی ادامه داد: بسیج در مبارزه با مواد مخدر عزم جدی دارد و طبیعی است که زمانی که یک مسئله بسیار بزرگ می‌شود باید همه مردم به صحنه بیایند و حل آن را جدی‌تر از کار و فعالیت دستگاه‌ها ببینند.

سردار نقدی ادامه داد: بسیج به عنوان یک سازمان هماهنگ‌کننده و سازمان دهنده مردم هدف و رسالت خود را در زمینه مبارزه با مواد مخدر برعهده می‌گیرد و به همین منظور در 5 شهر کشور به صورت ویژه مبارزه خود را آغاز می‌کند.

وی افزود: در طرح مبارزه با مواد مخدر در 5 شهر کشور به صورت آزمایشی و مشارکت عمومی مردم به دنبال آن هستیم تا با جمع‌بندی تجارب به دست آمده از فعالیت و سابقه بسیج این دستاوردها را در تمام کشور به کار بگیریم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور تصریح کرد: بسیج در جنبه‌های پیشگیرانه و فرهنگی در موضوع مبارزه با مواد مخدر فعالیت خواهند کرد چرا که فعالیت بسیج در این حوزه بیشتر مبتنی بر جنبه‌های فرهنگی و پیشگیرانه و این جنبه‌ها اساس فعالیت ما را تشکیل خواهد داد.

وی تأکید کرد: موضوع مواد مخدر مسئله‌ای همه‌جانبه است و باید تمام مخاطبان، مصرف‌کنندگان و توزیع‌کنندگان را در بر بگیرد.در این زمینه بسیج استفاده از مشارکت عمومی و بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌ها و با انسجام کامل این مبارزه را اجرایی خواهد کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: