دوشنبه 27 ژانویه 14 | 09:39

مهربانی برای ترخیص یک مادر نیازمند

مشکلی که گریبانگیر این خانواده شده بیماری مادر(بزرگ)خانواده است که چند روزی است دریکی از بیمارستان های تهران بستری شده و هزینه درمان(آنژیو و بالون قلب و جراحی قلب باز) به همراه چند شبی که در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است حدود هشتاد میلیون ریال برآورد شده است.


سلام و خداقوت

خانم ص. خ سالهاست که همسرشان فوت کرده اند.

۴ دختر و ۲پسر دارند ولیکن هر کدام دارای مشکلات عدیده ای هستند و امکان کمک ندارند.

یکی از پسران این مادر سالها قبل فوت می کند. همسر ایشان بعد از مدتی ازدواج مجدد می کند از این رو سرپرستی نوه دختری شان(که درحال حاضر دانشجوست) به دوش مادربزرگ می افتد.

از سویی یکی از دامادهای ایشان مدتی قبل فوت می کند و دخترشان با  دو پسر دیپلم و دبیرستانی به خانه مادربزرگ بازمیگردند.

میتوان گفت سرپرستی این خانواده به عهده دخترشان است که با کار در منزل و کار پاره وقت پسرشان زندگی دو خانواده را میچرخاند.

خانه ای قدیمی اجاره کرده اند به مبلغ ده میلیون تومان و ماهیانه  ۴۸۰ تومان.

مشکلی که گریبانگیر این خانواده شده بیماری مادر(بزرگ)خانواده است که چند روزی است دریکی از بیمارستان های تهران بستری شده و هزینه درمان(آنژیو و بالون قلب و جراحی قلب باز) به همراه چند شبی که در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است حدود هشتاد میلیون ریال برآورد شده است.

این خانواده برای انجام جراحی مجبور شده بودند ۲ میلیون تومان از ودیعه را از صاحبخانه بگیرند تا بیمارستان عمل جراحی را انجام دهد.

*ملاحظه: این خانواده حدود ۵ سال است تحت حمایت برخی افراد مرتبط با خیریه همت هستند و حتی ودیعه مسکنشان نیز توسط دوستان فراهم شده است.

خیریه همت

برچسب‌ها:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: