دوشنبه 18 اکتبر 10 | 13:18

انتشار نامه‌های جعلی نشانه ذلت فتنه گران است

رئيس قوه قضائيه به فتنه اخير فتنه گران در انتساب نامه اي جعلي به ايشان اشاره كرد و گفت: انتساب اين نامه جعلي در امتداد همان فتنه هاي پس از انتخابات است و نشانگر ذلتي است كه فتنه گران در آن درافتاده اند.


آيت الله صادق آملي لاريجاني انتساب نامه جعلي از جانب خود خطاب به رهبر انقلاب را در امتداد فتنه هاي پس از انتخابات و نشانگر ذلت فتنه گران دانست.
رئيس قوه قضائيه روز يكشنبه در جلسه مسئولان عالي قضايي به فتنه اخير فتنه گران در انتساب نامه اي جعلي به ايشان اشاره كرد و گفت: انتساب اين نامه جعلي در امتداد همان فتنه هاي پس از انتخابات است و نشانگر ذلتي است كه فتنه گران در آن درافتاده اند.

وي افزود: البته مردم با بصيرت ما، خود از سبك و سياق نامه مجعول، به كذب بودن آن اطمينان پيدا مي كنند، معهذا بنده مؤكداً اين نامه مجعول را تكذيب مي كنم و بر سخافت و ابتذال نويسندگان آن تأسف مي خورم.

گفتني است؛ چندي پيش يكي از سايت هاي ضد انقلاب با انتشار نامه اي سراسر هجو و دروغ مدعي ارسال آن از سوي رئيس قوه قضائيه به رهبر معظم انقلاب شده بود.

رئيس قوه قضائيه در بخش ديگري از سخنانش به سفر رئيس جمهور به لبنان اشاره كرد و گفت: سفر رئيس جمهور به لبنان و استقبال باشكوه و بي نظير مردم لبنان نشانگر تأثير شگرف انقلاب اسلامي است و با هيچ امر مادي امكان نداشت كه بتوان مردم را با چنين وجد و شوقي به استقبال رئيس جمهور يك كشور مسلمان برد.

رئيس قوه قضائيه، انقلاب اسلامي را «چراغي فراروي همه مسلمانان جهان» توصيف كرد و گفت: خداوند را شاكريم كه نعمت انقلاب اسلامي با دستان مبارك معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خميني(ره) به اين كشور و ملت اهدا شد و نيز شاكر نعمت وجود مقام معظم رهبري هستيم كه سكان كشتي عظيم انقلاب را به دست گرفتند و آن را از گردنه هاي صعب العبور گذر دادند تا جايي كه اكنون دوست و دشمن بر تأثير شگرف آن اذعان دارند.
آيت الله لاريجاني تأكيد كرد: سفر تاريخي رئيس جمهور به لبنان دشمنان انقلاب را دچار سردرگمي كرده و مي بينيد كه در تحليل چگونگي و چرايي اين استقبال عظيم مردم درمانده اند.

رئيس قوه قضائيه افزود: از رئيس جمهور محترم نيز سپاسگزاريم كه چنين با صلابت و اقتدار پيام انقلاب اسلامي را در سفر به كشورهاي مختلف به گوش جهانيان مي رسانند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي و تشريفات قوه قضائيه، همچنين در ادامه اين جلسه مسئولان عالي قضايي به بررسي موضوع ماده 18 قانون اصلاح قانون تشكيل دادگاه هاي عمومي و انقلاب (اختيارات رئيس قوه قضائيه) پرداختند.

علت انتشار نامه جعلي در اين برهه زماني
در همين حال، سخنگوي قوه قضائيه با بيان اينكه پيگير نامه جعلي منتسب به رئيس قوه قضائيه هستيم گفت: پيگيري اين موضوع را از مقامات امنيتي و اطلاعاتي خواسته ايم.

غلامحسين محسني اژه اي در حاشيه جلسه مسئولان عالي قضايي افزود: تاكنون كسي به ما معرفي نشده است و هنوز پرونده قضايي به معناي اينكه فرد خاصي تحت تعقيب قرار گرفته باشد، تشكيل نشده است.

محسني اژه اي در خصوص اينكه چرا نامه جعلي منتسب به رئيس قوه قضائيه در اين زمان منتشر شده است، گفت: در آستانه سفر رئيس جمهور به لبنان و اينكه پيش بيني مي كردند مردم لبنان نسبت به جمهوري اسلامي و مقام رئيس جمهور اسلامي ايران چه استقبالي خواهند كرد، يكي از انگيزه هاي منتشركنندگان نامه اين بود كه خبري را جعل و منتشر كنند تا شايد با همراهي و همنوايي رژيم صهيونيستي و آمريكا بتوانند برخي اذهان را به مسائل داخلي منحرف كنند.
سخنگوي قوه قضائيه يكي ديگر از دلايل انتشار اين نامه را برخورد قاطعانه قوه قضائيه با عوامل فتنه بيان كرد و افزود: منتشركنندگان اين نامه مي ديدند كه دستگاه قضايي عوامل فتنه را تعقيب، محاكمه و محكوم مي كند و براي كساني كه برنگشتند و توبه نكردند با مجازات هاي قابل توجه، حكم صادر و محكوم مي كند.
محسني اژه اي گفت: منتشركنندگان اين نامه، براي فضاسازي، چنين دروغي را جعل و منتشر كردند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.