شنبه 22 فوریه 14 | 14:02

درباره بحرین هم مثل اوکراین موضع بگیرید

دبیرکل جمعیت وفاق ملی بحرین از جامعه بین المللی خواست تا برخوردهای گزینشی و دوگانه را در قبال مسائل جهانی کنار گذاشته و همان رویکردی را که درقبال اوکراین اتخاذ کردند، درقبال بحرین نیز دنبال کنند.


شیخ “علی سلمان” از جامعه بین المللی خواست با اصول و مبانی دموکراتیک خود همسو و منسجم شده و همان موضعی را که درقبال اوکراین اتخاذ کرد، در قبال بحرین نیز دنبال کند و از این راه در ایجاد راه حلی برای اوضاع نابسامان این کشور سهیم شود.

درخواست شیخ علی سلمان درپی توافق رییس جمهور اوکراین و سران مخالفان با میانجیگری اروپا برای پایان بحران سیاسی این کشور بیان شد که بر برگزاری انتخابات زودهنگام در ماه دسامبر آینده و تشکیل دولت انتقالی واصلاح قانون اساسی تاکید دارد.

شیخ علی سلمان توافق روی یک راهکار سیاسی برای برون رفت از بحران را به اوکراین تبریک گفت و اظهار داشت: وقتی اوکراینی ها منافع ملت را بر دیگر امور ترجیح دادند، مسیر راه حل را یافتند.

وی تصریح کرد: موضعگیری روشن و واضح در رد سرکوب و تهدید جامعه غربی به اعمال تحریم علیه اوکراین در ایجاد راهکار سهیم بود و این چیزی است که کشورهای غربی درباره بحرین انجام نداده اند.

شیخ علی سلمان از رژیم بحرین خواست تا همانند سران اوکراینی بیاندیشد و به صدای ملت گوش فرا دهد و به خواسته های عادلانه اش پاسخ مثبت دهد.

وی به توافق در اوکراین با میانجیگری اروپا و روسیه اشاره کرد و گفت که رژیم بحرین هیچ گونه میانجیگری یا کمک را نمی پذیرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.