چهارشنبه 26 فوریه 14 | 14:44
مشاور اتحادیه پوشاک تهران خبر داد

کاهش خرید پوشاک در آستانه سال نو

به‌طور کلی وضعیت کسب‌وکار مطلوب نیست و این موضوع به دلیل آن‌ است که مردم منتظر اتفاقی خاص در پی برگزاری مذاکرات هسته‌یی هستند.


مشاور اتحادیه پوشاک تهران از کاهش حجم خرید در ماه اسفند نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: کاهش حجم خرید کالا ناشی از کاهش قدرت خرید مردم است.

مهدی محمودی اظهار کرد: خرید پوشاک معمولا بستگی به قیمت، طرح و کیفیت کالا دارد.

وی با اشاره به نوسانی بودن بازار شب عید ادامه داد: با توجه به واریز عیدی‌ها از سوی دولت پیش‌بینی می‌شود در روزهای آینده حجم خرید در حد سال گذشته باشد.

مشاور اتحادیه پوشاک تهران خاطرنشان کرد: به‌طور کلی وضعیت کسب‌وکار مطلوب نیست و این موضوع به دلیل آن‌ است که مردم منتظر اتفاقی خاص در پی برگزاری مذاکرات هسته‌یی هستند.

او تاکید کرد: با گذشت زمان با ایجاد کاهش تقاضا از سوی مردم، بازار دچار کاهش عرضه و رکود خواهد شد که به این بازار، بازار تعلیقی گفته می‌شود.

وی در رابطه با بازار تعلیقی توضیح داد: به بازاری تعلیقی گفته می شود که در آن تصمیمی عقلانی و اقتصادی برای خرید و فروش گرفته نمی‌شود.

مشاور اتحادیه پوشاک تهران افزود: به طور حتم مذاکرات تاثیراتی خواهد داشت و همه آن را احساس می‌کنند، اما این تاثیرات در کوتاه مدت خود را بروز نخواهد داد.

محمودی به مردم پیشنهاد کرد که در زمان فعلی بنابر شرایط موجود برای آینده خود و هم‌چنین رفع تقاضاهای شب عید مانند تامین مواد خوراکی و پوشاک مدیریت لازم را انجام دهند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.