چهارشنبه 26 فوریه 14 | 15:34
شرط عجیب برای تمدید قرارداد کارکنان سازمان انرژی اتمی

«تبریک و تملق» راز بقا در صنعت هسته‌ای

معاونت امنیت این سازمان متنی را تهیه و به ایشان ارائه کرده که کارکنان با امضای آن تغییرات و انتصابات جدید سازمان انرژی اتمی را به ریاست این سازمان تبریک می‌گویند، تبریکی که به نظر می‌رسد شرط تمدید قرارداد پرسنل صنعت هسته‌ای در سال جدید است.


 

سریال اتفاقات ناخوشایند سازمان انرژی اتمی و اخراج برخی مدیران و دانشمندان هسته ای کشورمان از این صنعت که استارت آن با اخراج دوستان و همکاران شهید احمدی روشن زده شد در هفته های گذشته به اخراج مدیر پروژه راه اندازی اولین زنجیره غنی سازی 3.5 و 20 درصد رسید.

اخراجی که پس از دیدار صالحی با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به میانجی گری زارعان، معاونت امنیت این سازمان انجام شد و باعث افزایش حجم انتقادات داخلی و بیرونی به این سازمان شد تا جایی که در هفته های اخیر نمایندگان مجلس، ائمه جمعه و برخی مسئولین ارشد نظام به جمع منتقدین پیوستند و واکنش تندی نسبت به این اخراج ها نشان دادند.

 

حال در شرایطی که روزهای پایانی سال را می‌گذرانیم و کارکنان شرکت‌های سازمان انرژی اتمی در انتظار تعیین وضعیت همکاری در سال آینده و امضای قراردادهای جدیدشان هستند، معاونت امنیت این سازمان متنی را تهیه و به ایشان ارائه کرده که کارکنان با امضای آن تغییرات و انتصابات جدید سازمان انرژی اتمی را به ریاست این سازمان تبریک می‌گویند، تبریکی که به نظر می‌رسد شرط تمدید قرارداد پرسنل صنعت هسته‌ای در سال جدید است.

 

اینکه این روند تا چه زمان و با چه اقدامات دیگری ادامه خواهد یافت، مسئله ای است که باید برای اطلاع از آن منتظر اقدامات عجیب دیگر سازمان انرژی اتمی ماند.

  1. ناشناس
    27 فوریه 2014

    ماه همیشه پششت ابر نمی ماند و روزی که مشخص شود افرادی که این اکاذیب را منتشر می کند امیدوارم جرات عذر خواهی را داشته باشند

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: