یکشنبه 09 مارس 14 | 17:43

یادواره‌ شهید حاج‌احمد فقیهی برگزار می‌شود

به مناسبت سالروز تولد شهید حجت‌الاسلام و المسلمین حاج شیخ احمد فقیهی به همت سازمان بسیج حقوقدانان کشور، همایش یادبود این شهید شاخص برگزار خواهد شد.


به گزارش تریبون مستضعفین به مناسبت سالروز تولد شهید حجت‌الاسلام و المسلمین حاج شیخ احمد فقیهی به همت سازمان بسیج حقوقدانان کشور، همایش یادبود این شهید شاخص برگزار خواهد شد.

posterA

این مراسم از ساعت ۱۵ الی ۱۸ در لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار خواهد شد.

در این مراسم که با حضور خانواده شهید فقیهی برگزار خواهد شد، آیت الله حائری شیرازی و آیت الله عباسعلی کعبی سخنرانی خواهند کرد.

حضور برای عموم آزاد است و از همه به خصوص جامعه حقوقی کشور دعوت به عمل می‌آید

شهید فقیهی، شهید شاخص سازمان بسیج حقوقدانان در سال ۹۲ بوده است. ایشان رئیس دادگاه شرع شرق فارس بوده است که در اوایل انقلاب توسط گروهک منافقین به شهادت رسید.

مرحوم علی اکبر پرورش درباره‌ی شهید فقیهی گفته بود:
«از تمام افرادی که در مسیر اسلام و انقلاب با شرح صدر حرکت می‌کردند حجتالاسلام شهید فقیهی سرآمد همه آنها بود. خصوصیت‎ش این بود که کاملا راه
را باز می‌کرد؛ می‌کوشید که هرچه سر راه خداوند هست برطرف کند تا فلان جوان رمیده، فلان جوان دورافتاده، فلان معلم دورافتاده، فلان انسان از کاروان فرومانده، فلان انسان از قافله دورافتاده راه را پیدا کند و به سوی خدا بیاید. خیلی انسان با سینه‌ای بود. خلاصه شب و روز همتش را صرف کرده بود برای اینکه خدمت به انسان‌ها کند آن هم با سینه‌ای گشاده…»

شهید آیت الله قدوسی درباره این شهید بزرگوار گفته بود: «شهید فقیهی هم خوب کار کرد، هم کار ِ خوب کرد»

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.