سه‌شنبه 19 اکتبر 10 | 13:47

شکنجه کودکان فلسطینی به وسیله کابل برق

يك كودك فلسطيني از ساكنان الخليل در كرانه باختري فاش كرد كه نظاميان صهيونيست از كابل‌هاي شارژ باطري خودروها براي شكنجه وي استفاده مي‌كردند.


ابراهيم مقبل (15 ساله) از ساكنان “بيت امر ” در شمال الخليل با تشريح چگونگي بازداشت خود توسط نظاميان صهيونيست گفت كه صهيونيست‌ها وي را در حالي كه در منزلش بوده، بازداشت و به بازداشتگاه “عتصيون ” انتقال دادند و در آنجا در معرض شديدترين شكنجه‌ها قرار گرفته است.

مقبل گفت كه بازجويان صهيونيست ابتدا به مدت بيش از 8 ساعت دستهايش را با دستبند پلاستكي بسته بودند و پس از آن بازجويي از وي را آغاز كردند.

اين كودك فلسطيني تصريح كرد كه بازجويان صهيونيست به وي گفته‌اند كه 20 نوع شكنجه هست و تهديد كردند كه عليه وي استفاده خواهند كرد.

مقبل افزود: من به سمت ديوار نشسته بودم، دستهايم را از پشت بسته بودند و با پا به پشتم مي‌زدند، يكي از بازجويان گردنم را گرفته بود و فشار مي‌داد، سخت‌ترين شكنجه اين بود كه آنها دو كابل مخصوص شارژ باطري خودرو را آوردند و آنها را به قسمت‌هاي از بدنم زدند و تهديد كردند كه اگر به پرتاب سنگ به سمت شهرك‌نشين‌ها اعتراف نكنم اين كابل‌ها را به جريان برق وصل خواهند كرد.

وي ادامه داد: پاسخ آنها را ندادم و پس از آن يك نفر ديگر با يك سوزن آمد و آن را به قسمت‌هايي از بدنم فرو كرد.‌ حدود يك ساعت شكنجه و بازجويي ادامه داشت و بعد از آن مرا به زندان “عوفر ” در نزديكي رام‌الله انتقال دادند و يك دادگاه نظامي در آنجا برايم تشكيل دادند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.