چهارشنبه 20 اکتبر 10 | 09:27

گزارش اولین روز از سفر رهبر معظم انقلاب به قم

مقام معظم رهبری صبح سه شنبه وارد شهر مقدس قم شدند و پس از استقبال گسترده مردمی و پزيارت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و ديدار با جمعي از علما و فضلاي قم و حوزه علميه اين شهر، در جمع پرشور مردم انقلابي اين شهر سخنراني كردند.


تریبون مستضعفین – رهبر معظم انقلاب صبح روز سه شنبه در میان استقبال وصف‌ناشدنی مردم قم وارد این شهر مقدس شدند. مردم قم که از ساعت‌ها قبل در خیابان‌های منتهی به جایگاه سخنرانی، تجمع کرده بودند با ورود خودروی حامل ایشان استقبالی به یادماندنی را در تاریخ به ثبت رساندند.

پس از استقبال گسترده‌ی مردمی، رهبر معظم انقلاب برای زیارت حضرت معصومه (س) وارد حرم مطهر شدند.

پس از زیارت کریمه‌ی اهل بیت (س) بسیاری از مراجع و علمای قم که در حرم مطهر حضرت معصومه (س) منتظر بودند به استقبال ايشان رفته و مورد تفقد معظم له قرار گرفتند.

پس از این دیدار رهبر معظم انقلاب به اجتماع عظیم مردمی که از ساعت‌ها قبل در میدان آستانه‌ی این شهر و در جوار حرم مطهر حضرت معصومه (س) تجمع کرده بودند رفتند و به ایراد سخنرانی پرداختند.

در اولين شب سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی شهر قم، حضرات آيات نوری همدانی و جوادی آملی، جمعی از علما و اساتيد حوزه علميه قم و مسئولين اين شهر، در دفتر مقام معظم رهبری در قم با حضرت آيت‌الله خامنه‌ای ديدار كردند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.