جمعه 22 اکتبر 10 | 01:51

جلوه‌ اتحاد مسلمانان در كمك به سيل‌زدگان پاكستاني به نمايش گذاشته شود

از شما تقاضامنديم زماني براي جلسه‌اي فوري با موضوع بررسي ظرفيت‌هاي كنگره جهاني حج و راه‌كارهاي عملياتي براي كمك به مردم سيل زده پاكستان مشخص كنيد تا با مطرح كردن ايده‌ها و طرح‌هايمان …


بسيج دانشجويي دانشگاه امير كبير در آستانه برگزاري مناسك حج ابراهيمي با صدور نامه اي خطاب به رئيس سازمان حج و زيارت، مراسم عظيم حج را فرصت مناسبي براي تجلي اتحاد مسلمين، ضربه اي محکم بر پيکر جبهه کفر و عاملي وحدت بخش در جهان اسلام دانستند.

به گزارش «شبكه خبر دانشجو»، متن اين نامه به اين شرح است:

جناب آقاي ليالي رياست محترم سازمان حج و زيارت با عنايت و خواست خداي متعال، امت اسلامي بار ديگر در هنگامه ورود به مناسک عبادي و سياسي حج که سالياني دراز نمادي از وحدت و هجرت انسان هاي آزاده به سوي خدا بوده است، قرار دارد.

امروز امت اسلامي بيش از هر چيز نيازمند وحدت و همدلي است و قطعا نقش جمهوري اسلامي ايران نيز که همواره الهام بخش کشورهاي آزاده و مسلمانان جهان بوده است در اين امر بسيار تعيين کننده و مهم است.

حادثه اي که چندي پيش قلب نازنين امام زمان (عج)، مقام معظم رهبري و همه ي انسان هاي آزاده را به درد آورد حادثه اي بود که بر پيکر امت اسلام در پاکستان فرود آمده و باعث کشته و آواره شدن ميليون ها نفر از برادران و خواهران مسلمانمان شده است که اين غم و رنج تا به حال نيز ادامه دارد و هنوز اوضاع در پاکستان وخيم است.

حال که امت اسلامي در آستانه برگزاري مراسم عظيم حج قرار دارد فرصت مناسبي است تا جلوه اي از اتحاد مسلمين در اين مراسم الهي به نمايش گذاشته شود تا ضربه اي محکم بر پيکر جبهه ي کفر باشد و عاملي وحدت بخش در درون جهان اسلام.

در اين نامه با اشاره به بخشي از فرمايشات مقام معظم رهبري در ديدار كارگزاران حج افزوده است: فرمايشات رهبر عزيز انقلاب حضرت آيت الله امام خامنه اي در جمع کار گزاران حج بار ديگر دري از درهاي رحمت را به سوي امت اسلامي گشود و راه را براي ادامه حيات امت اسلامي روشن کرد.

بسيج دانشجويي دانشگاه هاي بزرگ تهران در راستاي لبيک به فرمايشات ولي امر مسلمين و انجام وظيفه انساني خود براي همکاري در اين امر خداپسندانه اعلام آمادگي مي کنند.

لذا از شما تقاضامنديم زماني براي جلسه اي فوري با موضوع بررسي ظرفيت هاي کنگره ي جهاني حج و راهکارهاي عملياتي براي کمک به مردم سيل زده ي پاکستان مشخص نماييد تا با مطرح کردن ايده ها و طرح هايمان درباره ي اين دغدغه ي رهبر عزيز انقلاب، کارهاي اجرايي براي انجام طرح هاي مناسب قابل اجرا در داخل کشور و کشور عربستان هرچه سريعتر آغاز گردد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.