سه‌شنبه 15 آوریل 14 | 17:47

رسایی: هفته‌نامه ٩ دی هنوز توقیف است

مواردی که ٩ دی به دلیل آن توقیف شده واقعا منطبق بر قانون نیست. تنها دلیل توقیف انتقاد از توافقنامه ژنو و جابجایی های زیاد در دولت است.


مدیرمسئول هفته‌نامه 9 دی با بیان اینکه هفته‌نامه ۹ دی همچنان در توقیف است، گفت: پیگیری قضایی برای انتشار آن ادامه دارد.

حمید رسایی مدیر مسئول هفته نامه ٩ دی و نماینده تهران در خصوص خبر رفع توقیف ٩ دی گفت: متاسفانه تا امروز چنین موضوعی به ما اعلام نشده و این اشتباه عمدی یا سهوی یک خبرگزاری از مصاحبه بنده در جمع خبرنگاران بوده و الا رسانه های دیگر اینطور منتشر نکرده اند و ٩ دی همچنان توقیف است.

رسایی در خصوص وضعیت انتشار ٩ دی گفت: بنده بعد از  ارجاع پرونده ٩ دی به دادگاه در اویل بهمن سال٩١ تاکنون چندبار در دادگاه حاضر شده ام. بعد از عید هم برای موارد جدید شکایت هیات نظارت که منجر به توقیف شد به دادگاه رفته ام و مستنداتم را ارائه داده ام ولی هنوز نتیجه مشخص نشده.

نماینده تهران گفت: مواردی که ٩ دی به دلیل آن توقیف شده واقعا منطبق بر قانون نیست. تنها دلیل توقیف انتقاد از توافقنامه ژنو و جابجایی های زیاد در دولت است.

مدیر مسئول ٩ دی گفت: هفته نامه  ٩ دی در سال ٩٢ فقط دو تذکر کتبی و یک مورد تذکر شفاهی دریافت کرده در حالی که روزنامه قانون در سال ٩٢ شش تذکر دریافت کرده و روزنامه ایران ٤ تذکر گرفته پس چرا آنها توقیف نشدند با اینکه روزنامه قانون به احکام دینی هم توهین کرده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.