پنج‌شنبه 17 آوریل 14 | 11:17

پناهیان: امروز خانواده شهدای هسته‌ای تبدیل به نمادهای ملی شده‌اند

استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروز خانواده شهدای هسته‌ای تبدیل به نمادهای ملی شده‌اند.


خبرگزاری فارس: امروز خانواده شهدای هسته‌ای تبدیل به نمادهای ملی شده‌اندعلیرضا پناهیان امشب در همایش ملی فناوری هسته‌ای با عنوان حماسه مقاومت در دانشگاه پیام نور مشهد، اظهار داشت: وقتی نصر خدا و فتح از راه برسد و نتیجه جهاد خودش را نشان دهد و پیروزی‌های پی در پی اتفاق افتد مردم به صورت فوج فوج به اسلام روی می‌آورند.

این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: زمانی افراد به صورت تکی جذب اسلام می‌شوند اما بعد از پیروزی به صورت فوج فوج به دین روی می‌آورند و این به دلیل عقلانیت است و عقلانیت یعنی در کاری که محاسبه می‌کنی ضرری نباشد.

وی افزود: برای ثبات حقانیت راه امام (ره) نیازی به ایمان نداریم و با عقلانیت هم می‌شود آن را ثابت کرد.

پناهیان عنوان کرد: دشمن زمانی تسلیم شد که قهرمانان ملی در عرصه هسته‌ای اقدام کردند و دیگران این راه را ادامه دادند و نتیجه گرفتند که نمی‌توانند انرژی هسته‌ای را از ما بگیرند.

وی افزود: امروز خانواده شهدای هسته‌ای تبدیل به نمادهای ملی شده‌اند و این نتیجه خلوص یک جوان بود که در یک سازمان مخلصانه کار کند و با تمام مشکلات باز هم راهش را ادامه دهد تا در نهایت شهید شود.

این استان حوزه و دانشگاه با بیان اینکه امروز بیش از اینکه دوران ایمان و تقوا باشد دوران تأمل و تعقل است، خاطرنشان کرد: برای مشاهده این پیروزی‌ها نیازی به اعتقاد به فرامین الهی نیست بلکه عمل مخلصانه و مقتدرانه جواب می‌دهد.

وی افزود: دشمنان از به شهادت رساندن جوانان ما به نتیجه نرسیدند و این ما بودیم که از خون آنان به نتایج بسیاری رسیدیم.

پناهیان با بیان اینکه اگر چنانچه امروز در برابر دشمن کوتاه بیاییم فردا ناچاریم کوتاه‌تر بیاییم، افزود: اگر ما کوتاه بیاییم آنان با ما همانند برده برخورد خواهند کرد.

وی یادآور شد: آمریکا به هیچ تعهدی پایبند نیست؛ مگر اینکه دولتی مقابل آنها قرار بگیرد.

این استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: پذیرش این مباحث نیاز به روحیه انقلابی ندارد بلکه با حداقل تعلق این موارد ثابت می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: