چهارشنبه 24 ژوئن 09 | 23:35

موسوي دعوت صدا و سيما را رد كرد

ميرحسين موسوي دعوت سازمان صدا و سيما براي شركت در مناظره تلويزيوني يا پاسخگويي به سوالات خبرنگاران را رد كرد.


میرحسین موسوی دعوت سازمان صدا و سیما برای شركت در مناظره تلویزیونی یا پاسخگویی به سوالات خبرنگاران را رد كرد.

به گزارش “الف”، دعوت صدا و سیما از آقای موسوی پس از روشن شدن نتیجه انتخابات و اقدام این نامزد انتخابات به فراخوانی هوادارانش در خیابانها صورت پذیرفته است.

آقای موسوی ضمن رد در خواست مصاحبه یا برگزاری مناظره با مسئولان انتخابات در سیما جهت روشن شدن مسایل انتخابات و ادعاهای مطرح شده، از صدا و سیما خواسته وقتی اختصاصی بدون حضور خبرنگاران و كارشناسان بصورت زنده در اختیارش قرار دهند.

با توجه به عملكرد آقای موسوی بعد از روشن شدن نتیجه انتخابات كه بدون اعتراض از مسیر قانونی به نتیجه اعلام شده و بدون ارائه هیچ سندی درباره تخلف و تقلب گسترده در انتخابات، هوادارانش را به نافرمانی مدنی و ریختن در خیابانها تحریك كرد و نیز با توجه به سوء استفاده اغتشاشگران و اوباش از تحركات خیابانی هواداران آقای موسوی، مسئولان صدا و سیما از آقای موسوی خواسته اند به شركت در مناظره و یا مصاحبه تلویزیونی رضایت دهد و سخنرانی برای هوادارانش را در همان مناظره و مصاحبه برای هوادارانش انجام دهد اما آقای موسوی با این درخواست صدا و سیما مخالفت كرده و بر خواسته خود از سیما اصرار دارد.

از سوی دیگر سه شنبه شب خبر رسید كه ستاد انتخاباتی آقای موسوی، آقایان محتشمی پور و موسوی لاری را برای شركت در مناظره های تلویزیونی با مسئولان وزارت كشور به صدا و سیما معرفی كرده است. مسئولان صدا و سیما در تدارك برگزاری این مناظره ها هستند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.