چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۳ | ۱۶:۵۱

برنامه سمت خدا تعطیل شد +فیلم

در اواسط برنامه امروزِ «سمت خدا» نجم الدین شریعتی با کسب حلالیت از مخاطبان گسترده برنامه، کارشناسان مذهبی و عوامل برنامه، اعلام کرد با عزل رکنی، تهیه کننده این مجموعه، او نیز از «سمت خدا» خداحافظی می کند و این، آخرین اجرای او در برنامه «سمت خدا» می‌باشد.


به گزارش تریبون مستضعفین، بعد از حاشیه های ایجاد شده به خاطر انتقادات حجت الاسلام ماندگاری به صدا و سیما و پس از عزل تهیه کننده «سمت خدا» توسط مدیران ارشد صدا و سیما به خاطر این انتقادات، سر انجام پخش «سمت خدا» بعنوان پر مخاطب ترین برنامه مذهبی تاریخ صدا و سیما بعد از 1150 قسمت و بعد از گذشت پنج سال متوقف شد.

دریافت فیلم

بر اساس این گزارش، در اواسط برنامه امروزِ «سمت خدا» نجم الدین شریعتی با کسب حلالیت از مخاطبان گسترده برنامه، کارشناسان مذهبی و عوامل برنامه، اعلام کرد با عزل رکنی، تهیه کننده این مجموعه، او نیز از «سمت خدا» خداحافظی می کند و این، آخرین اجرای او در برنامه «سمت خدا» می‌باشد.
پس از این صحبت ها، حجت الاسلام فرحزاد نیز با اعلام حمایت کامل از رکنی، تهیه کننده مجموعه سمت خدا گفت: بعد از خبر عزل رکنی، من و همه کارشناسان مذهبی برنامه تمام تلاشمان را برای بازپس گیری این تصمیم به کار بستیم. حتی جلسات طولانی مدتی را نیز با مدیران سازمان ترتیب دادیم اما آقایان به وساطت ما بی اعتنایی کرده و در عمل، رویِ ما زمین انداختند.
فرحزاد با اعلام این که توقف پخش برنامه سمت خدا بعد از پنج سال اتفاق بسیار تاسف باری است، اعلام کرد: بنده به نمایندگی از کارشناسان مذهبی این برنامه اعلام می کنم که در صورتی که آقایان رکنی و شریعتی به این برنامه بازنگردند، هیچ‌یک از ما نیز در این برنامه حاضر نخواهیم شد.
فرحزاد با اشاره به عمق نفوذ برنامه سمت خدا در میان آحاد مختلف مردم گفت: بارها شاهد بوده ایم که مردم از اثرات مستقیم برنامه سمت خدا در زندگی شخصی‌شان سخن می گفتند که این، نشان از موفقیت و تاثیرگذاری این برنامه بعد از گذشت حدود پنج سال است.
فرحزاد در پایان اعلام کرد در صورتی که تا جمعه این هفته تکلیف این اتفاقات روشن نشود، کارشناسان مذهبی برنامه دیگر در برنامه ای با عنوان «سمت خدا» حاضر نخواهند شد.
لازم به ذکر است، بعد از انتقادات حجت الاسلام ماندگاری در خصوص رویکرد مخرب صدا و سیما در تبلیغات و مسابقات تلویزیونی، سید عبدالحمید رکنی تهیه کننده سمت خدا توسط مدیران صدا و سیما از سمت خود عزل شد و امروز نیز با خداحافظی شریعتی و کارشناسان مذهبی برنامه، «سمت خدا» بعد از پنج سال پخش مداوم به تعطیلی کشیده شد.
 1. مرتضوی
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خیلی ناراحت شدیم حیف معارف اهل البیت که از این برنامه پخش میشد

  • یکی از این ملت
   ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

   چی چی رو حیف؟ نباید سکوت کنیم! مگه کشکه که هر کی نهی از منکر کرد حذفش کنن؟اینم شده علی خلیلی؟برای اونایی که فقط تآسف میخورن، متأسفم!
   تا این برنامه با تهیه کننده و مجری و کارشناساش برنگرده، و مدیر شبکه 3 مجازات نشه نباید ساکت بشینیم!

  • افسرجنگ نرم
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

   من کاملا با دوستون (یکی از ملت)موافقم ما باید احیای دین بکنم ما باید امربه معروف رو دوباره زنده بکنیم.

  • یکی از این ملت
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   بسم الله
   اینجانب همینجا اعلام میکنم در هر سایت یا وبلاگی که با عنوان “یکی از این ملت” نظری راجع به حمایت از نهی از منکر برنامه سمت خدا گذاشته ام، هدفی جز رضایت خداوند متعال و دلسوزی و نقد منصفانه نداشته ام. نقدی درون مجموعه ای و از سر اعلام یکپارچگی خانواده نظام جمهوری اسلامی! و اعلام میکنم اگر دشمنان خبیث نظام بخواهند از این نقد درون مجموعه ای به نفع خود بهره برداری کنند، دهانشان را خورد کرده و چشم هر کسی را که بخواهد به مسئولان و کارشناسان انقلابی نظام ما بخصوص ریاست محترم رسانه ملی ، چپ نگاه کند، از کاسه در می آوریم..
   والی الله المصیر

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   تشکر از شما

  • بیننده برنامه
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   تا یکی می آد یه حرف درست بزند میگن وای دشمن خوشحال میشه هیچی نگین !!! دشمن تر از این افراد که عوامل یه برنامه مذهبی را بیرون میکنند کیه به نظر شما ؟؟؟

  • ناشناس
   ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

   یواش…. یه وقت نمیری از تعصب کورکورانه بدبخت…!!!

  • آرش
   ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

   برو کشکتو بساب حرف حق چه ربطی به نظام داره-الکی همه چی رو سیاسی میکنید!!!!!

  • اللهم عجل لولیک الفرج
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

   یعنی چی که صدای خودمون رو برسونیم مگه تو جامعه ای که صدای آمر بالمعروف و ناهی عن المنکر بریده می شه میشه حرف زد. ای ن همه سمت خدایی ها به مسولیین شبکه و صدا سیما اعتراض کردن آیا کسی برداشته شد عاقبتش هم شد این.

  • ایرانی
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

   همتون حرفید هیچ کاری ازپیش نمیبرید.فقط هارت و پورتید.

  • سمت خدا برگرد!
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   سلام
   هر کس باید در حد و اندازه خودش به وظیفه اش عمل کند.
   مطمئن باشید اگر خواسته تان مستقیما هم برآورده نشد تأثیر غیر مستقیم خودش را خواهد گذاشت
   شاید اگر مردم مومن از اول انقلاب تا کنون همچنان ناظر بر نظام و پر قدرت در صحنه بودن و هیچ گاه سکوت نمی کردند امروز شاهد این اتفاق نبودیم.

   سکوت جایز نیست
   اعتراض کنیم
   جندین بار!

  • رضا
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   سلام .چرا هر وقت بحث برداشتن نیروهای شما میشه ناراحت میشید .حق قانونی صدا و سیما است که یک نفر را عزل کند یا نصب کند . ناراحتی و جو درست کردن ندارد .این کارشناسان با برنامه سمت خدا قصد داشتند اخلاق به ما یاد دهند خودشان که بدترند

  • امیر
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   سلام . مگر رکنی که رفت دنیا تمام شده خب برود یکی دیگه .شما کارشناسان برای خدا کار میکنید یا اشخاص

  • بیننده برنامه
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   کسی را عزل میکنند که یا کارش بد باشه یا برنامهاش سطحش پایین باشه که بخواهند ارتقا بدن یا مردم ناراضی باشن ،نه برنامه ای که همه چی اش خوب بوده در این صورت اونی که عزل میکند خصومت شخصی داره و برای مردم اهمیتی قایل نیست

  • یه سمت خدایی
   ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

   این برنامه تو غربت شده بود رفیق و راهنمای من که بتونم برم سمت خدا، تو این روزایی که خیلی از چیزا با وجود اینکه مخلوق خدا هستن آدم رو از یاد خدا غافل میکنن چون خودمون از یادش غافل هستیم.
   خواستم بگم اونایی که باعث توقف برنامه شدن باید به فکر اون دنیا هم باشن که جلوی هدایت خیلی ها رو سد کردن، امیدوارم خدا بهشون فرصت اصلاح رو بده.
   انشاالله همه سمت خدایی و عاقبت بخیر بشیم، به حق محمد(ص) و خاندان مطهرش

  • صادق
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   به جاش میتونن آنتن بیشتری رو به 5040 وتن تاک وغیره بدن حداقل برای دنیاشون که خوبه اگه به درد مانمیخوره!واقعا تاسف آوره در کشور شیعی به خاطر نهی از منکر این جور حذفت کنن!…………

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   نا امید نشوید برادران شهدا تلاش کردن در سرما وگرما وگشنگی

  • برنا
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

   جالبه ،سالی که به نام سال فرهنگه چنین بی فرهنگی انجام میشه.پس امربه معروف و نهی از منکر یعنی کشک(با عرض پوزش که چنین لفظی را بکار بردم)مدیران برنامه مرد و مردونه بیان و با کارشناسان دینی برنامه به طور زنده مناظره کنند و ثابت کنند که این برنامه اشکال داره و …بسم اله

  • روح الله
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   یعنی چی فقط همین برنامه اسلامیه که یکم ارامش میده به ما.

  • اللهم عجل لولیک الفرج
   ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

   سمت خدا بدون امر به معروف کن هاش دیگه سمت خدای قبلی نیست.

 2. ناشناس
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  پ کو فیلمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ناشناس
   ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

   مملکت ما بدست سرمایه دارا افتاده که هر غلطی که دلشون بخواد بکنن و روسا رو بخرن ودر برابرشون سکوت و بله قربان بگن.متاسفم به خاطر داشتن چنین جامعه ی صم بکمی

 3. ناشناس
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  متاسفم . واقعا امیدوارم دوباره برنامه به روال سابق برگرده.

  • nd
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

   خواهش می کنم فقط متأسف نباشید
   هرجا که می توانید سر بزنید و اعتراض خودتان را به مسولین برسانید
   جمعه هم بعد نماز جمعه تجمع اعتراض آمیزه بر علیه مخالفین امر به معروف و تعطیلی برنامه سمت خداست
   حتما شرکت کنید
   مجوز داره

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   تشکر

 4. یکی از این ملت
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  آقا! مگه اینجا تریبون مستضعفین نیست؟
  پس چرا فریاد نمی زنین از این ظلم؟ این چه وضعیه آخه؟ مگه حضرت روح الله قیام نکردن برای ریشه کنی ظلم؟ حالا توی مملکت امام روح الله این فجایع داره اتفاق می افته؟ مگه امت حزب الله مرده که الکی الکی میخوان از هر کی نهی از منکر کرد زهره چشم بگیرن؟وای به حال شما اگه این ظلم رو فریاد نزنین!
  وای به حال ما اگه صدای اعتراضمون رو نرسونیم!
  به همین راحتی جلو انتظارات حزب الله وای میستن؟
  آقا باید فریاد بزنین از این ترورهای فرهنگی!
  مدیر شبکه 3 رو مجازات کنین!

 5. دوستدار سمت خدا
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  لعنت خدا بر دنیا دوستان لعنت خدا بر منصب دوستان. هیچ وقت خیر نبینید اگه این برنامه تعطیل بشه.

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   اگر با سربلندی بایستید کس نمی تواند حق شما که حق است بگیرد

  • بیننده برنامه
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   برنامه ی جدیدشون را امروز دیدید ؟ انگار ما برای میز صندلی وگل برنامه را نگاه میکردیم ، کلی از بیننده ها به خاطر توانایی مجری ،صداقت برنامه و کارشناس ها نگاه میکردند حالا این از مجری ، هیچ نظر مخالفی را هم که تو سایت برنامه نمیذارن کلا برنامه نابود شده ولی پخش میشه !

 6. محبی
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  با سلام …
  ای کاش مدیران رسانه می دانستند که چقدر دل ما مردم را شکستند ……….
  ای کاش رهبری کاری می کردند …….
  ای کاش “من ” افراد اینقدر بزرگ نبود………

 7. زینب امامزاده
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  در سال فرهنگ به جای تکریم فرهنگ،تخریب فرهنگ در دستو مدیران ارشد صدا سیما قرار گرفت.واقعا متاسفم.

 8. علی
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  دارن کم کم فاتحه ی ارزشها رو میخونن فقط ادعا دارن به پای عمل که برسه خودشونو نشون میدن

 9. حسین
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  آخه این چه حماقت آشکاریه
  یعنی سمت خدا از برنامه مبتذل 90 کمتره که میخوان ببندنش؟
  فردوسی پور چند ساله مجری نوده؟ یکی جرأت کرده بهش بگه بالا چشت ابروئه؟
  حالا که یه برنامه خوب گذاشتن اونم میخوان ببندن؟
  به خدا اگه برنامه پخش نشه باید کفن بپوشیم بیاییم تو خیابون

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   برادر نیاز به نام کسی یا برنامه ای نیست ان هم جای خودش را دارد پس نا سنجیده کسی را از خودمان ناراحت نکنیم.چون حق با هدف ما مخاطبین سمت خدا است

  • بیننده برنامه
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   برنامه را تعطیل نمیکنند که ! از درون تغییرش میدن اول تهیه کننده بعد مجری بعد هم کارشناس ها فقط دکور و تیتراژ باقی می ماند !

  • موسوی معترض (که نمیدونه چه کار باید بکنه)
   ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

   سمت خدا وقتی سمت خداست که مستقل باشه و جهت خدایی داشته باشه . نه اینکه افرادی توسط شخص خاص گلچین بشه برای اینکه مخالف شخص خاصی حرف نزند (حالا نمیگم موافق) . این برنامه دیگه اسمش سمت خدا نیست چه بهتر که اگه به هدفشون رسیدند و صدای ما به جایی نرسید اسمش رو عوض کنند و بزارند مثلا سمت همان شخص خاصی که بهش حرف حق برخورده . دیگه چه سمت خدایی ؟ چه کشکی ؟ چه دوغی؟
   وقتی اهمیت نداره که به جای فردx فرد y بیاد که واقعا سمت برنامه خدایی باشه.
   واقعا انسان باید چقدر جسارت داشته باشه که در رسانه ای که جلوی هزاران نفره اینقدر حق گریز و حق ستیز باشه و چقدر ما ملت باید بی ارزش و بی قدرت باشیم که نتونیم حرف حقمونو به کرسی بشونیم.

 10. علی
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  متاسفم

 11. م_س
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بنام خدا
  اگر این اتفاق بیفته ، یعنی برنامه تعطیل بشه یا با عوامل دیگه ای ادامه پیدا کنه ، باید ریاست سازمان و مراجع وارد عمل شوند.
  یعنی چی؟ اگه انتقاد آقای ماندگاری بجا نبوده ، باید با ایشان صحبت می کردند ، توضیح می خواستند و در نهایت اگه هیچ نتیجه ای نداشت ، عذر ماندگاری را می خواستند !!! به تهیه کننده چه ربطی داره ؟ !!!

 12. ناشناس
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ما با به تعطیل کشیدن سمت خدا و برکناری اقای رکنی و اقای شریعتی و اقای ماندگاری کاملا مخالف هستیم
  مردم شهیدپرور اصفهان هیات سیدالشهدا

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   تشکر از شما

 13. بنده خدا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا” متاسفیم بخاطر این مسولین صدا وسیما ی جمهوری اسلامی شما باید جوابگو ی امام زمان و ا ین همه مخاطب باشید ما که حلال نمیکنیم………..

 14. معلم
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  آفرین به آقای ضرغامی ودوروریهاش!!!!!
  کاش تواین مدت برنامه سمت خدا رامی دیدند تا شاید به سمت خدا گرایش پیداکنند

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   تشکر از شما

 15. محمد
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  تیشه دست گرفتند ریشه حیات معنوی مردم را بزنند . امیدوارم امیرالمؤمنین ریشه حیات مادی و معنویشون را بزنند. حقیقت تلخ است البته به کام بعضی ها.( با آل علی هرکه درافتاد ، ور افتاد … خدا عاقبت این مملکت را با این گونه روسا به خیر کنه)

 16. دوستدار برنامه سمت خدا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  به یقین انتقادات استاد ماندگاری در راستای نظریات مقام معظم رهبری و مراجع محترم تقلید و مردم با ایمان و دلسوز کشورمان بوده است لذا تعطیلی این برنامه پر بیننده و سازنده اصلاً به صلاح نظام اسلامی نیست

  • یک متعجب!
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   حضور اقای ماندگاری توجیهی نداشت خصوصا اینکه یه سر ماجرا ایشان بود اگر ایشان نگران تعطیلی برنامه بود آن حرف ها را نمی زد!

 17. ناشناس
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  چگونه میگوییم ای امام حسین کاش بودیم وتورا یاری میکردیم درحالیکه از برنامه خدایی حماییت نمی کنیم مگر نه اینکه برای امام زمان میگوییم اگر یکنفر را به او وصل کردیم برای سپاهش توسردار یاری پس چرا اجازه میدهیم برنامه ای دینی و مذهبی قطع شود پیمانمان با امام زمان تا کجاست بیاییم زنگ بزنیم به روابط عمومی صدا و سیما 162اگر شماره اقای ضرغامی را دارید بگید زنگ بزنیم

 18. ناشناس
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  آقا ریس جمهور مردم وقتی در کشور اسلامی یک برنامه مذهبی قطع می شود وای وای وای تاریخ مصر برای ایران رغم می خورد

 19. منتظرالمهدی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعاازاین کاریکه مدیران سیما انجام دادندباید خجالت بکشند الهی حسابشان با مهدی فاطمه باشد تانتیجه این ظلم وستمشان. راببینند.

 20. دوستدار برنامه سمت خدا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  شما رو خدا در این ایام مبارک واقعا نیاز داریم به این برنامه ؟؟؟؟؟؟

 21. منتظرالمهدی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  هرگزدشمنان خدا خودراپیروذندانند کهشکست خورندگان واقعیند.

 22. منتظرالمهدی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خطاب به رهبرم عرض میکنم، شمابداد دلمان برسید که این برنامه الهی مانند سابق ادامه یابد.:

  • سامان
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   دوره و زمانه ی انتقاد ورافتاده!!! تا انتقاد بکنی یا حذف میشی یا توبیخ میشی و یا انگ بی سوادی و غرض ورزی بهت می چسبونند!!!

  • یکی از این ملت
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   توروخخخخخخخخخخدا اینقده مث بچه ننه ها هر چی شد، نرین سراغ رهبر! یعنی ما دیگه اینقده بی عرضه ایم که از پس یه نهی از منکر بر نیاینم؟ به خدا رابطه امام با شهدا این نبود!! امام تکلیف تعیین میکردن، شهدا هم جون میذاشتن..مث آزادی خرمشهر..
   آقا تکلیف ما رو معلوم کردن:جهاد فرهنگی! اگه مرد جهادین، بسم الله! اینجا آبرو باید گذاشت و همت کرد نه اینکه شکایت به رهبری برد!

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   مرحبا وتشکر فراوان از شما

 23. طرفدار سمت خدا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام بهترین برنامه تلویزیون بود

 24. مهدی۱
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام دوستان . درسته که مملکت اسلامیه اما تا اسلام واقعی فاصله داره . برنامه سمت خدا داشت این فاصله رو کم می کرد.
  کاش مسولین ما واقع بین بودند.

 25. یا زهرا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من تا به حال اینقدر خطر رو نزدیک ندیده بودم. این برنامه در مسیر احیای واجب فراموش شده وفرهنگ ایمانی وبیان کلام معصومان وولی فقیه بود و این برخورد مدیران و مسولان شبکه نشان داد که اقامه ی این معارف که برای بهبود جامعه اسلامی لازم است برایشان مهم نیست و شاید به ضررشان است. خدا کند تاریخ دوباره تکرار نشود روزی نرسد که علی تنها بماند.

 26. خاک پای اقا صاحب الزمان(عج)
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بسمه تعالی
  سی و دو سال نفهمیدم انسانم حالا در سی وهفت سالگی میتوانم بگویم هم انسانم وهم مسلمان به لطف بر نامه سمت خدا .
  من و خانواده ام مدیون برنامه سمت خدا هستیم . خدا قوت باکی نداریم از این همه ظلم چرا که فقط سمت خدا است که حق است وخدای بزرگ با ماست .
  ما حمایت خود را از اقای رکنی وعوامل برنامه سمت خدا اعلام میکنیم.حضرت حق پشت وپناهتان.
  ای کسانی که ظلم میکنید سر پل صراط منتظر تان هستیم.

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   وقتی اینجا قدرت حق با ما است نباید به اینده حواله کنیم چون اینجا باید راه حق را ادامه دهیم

 27. یک مسلمان شیعه
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا برای مسئولین صدا و سیما متاسفم که باعث حذف چنین برنامه ای از تلویزیزون شدند! این همه ترانه ها و فیلم هایی که واقعا در اسلام از پخش آنها منع شده و همچنان از تلویزیون پخش میشود. دلمان خوش بود یک برنامه ی عالی مذهبی چند سال است به بهترین شکل ممکن پخش میشود، این هم حذف شد … من نمیدانم واقعا ترس از خدا و خشم او کجا رفته. من شخصا کسی که باعث و بانی این موضوع شده را نفرین میکنم!

 28. خاک پای اقا صاحب الزمان(عج)
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  محاکمه سریع عوامل بر کنار کننده عوامل برنامه سمت خدا را از مقامات خواستاریم.

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   بله که اگر انجام ندهند خودمان به سراغشان خواهیم رفت

 29. نسیم
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  کل سیما بود و یه سمت خدا.جزای باعث و بانی این اتفاق با خود خدا
  زودتر جزاشو ببینن انشاالله
  ما ساکت نمیشینیم

 30. یک بنده خدا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اگه این برنامه تعطیل بشه یعنی تعطیلی امر به معروف و نهی از منکر کسانی که این برنامه ها رو تعطیل میکنند دنبال جواب باشند نه برای مردم بلکه واسه خدا خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه

 31. ناجی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعااااااااا مگه می شه به همین راحتی باید یه کاری بکنیم اگر تلویزیون یه برنامه مفید داشت همین بود

 32. رحمی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا تو مملکت اسلامی جای تاسف داره.

 33. علي
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام… برنامه سمت خدا منوقف نشد بلكه فقط تهيه كننده اش عوضشد و اين مورد جديدي در صدا و سيما نيست… سياست سازمان اين است كه چند وقت يكبار تهيه كننده را عوض ميكند و قرار نيست يكي تا آخر عمرش يك برنامه خاص توليد كند!! ٥سال براي تهيه برنامه زمان كمي نيست حال نوبت كس ديگري است….همين

 34. ناشناس
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا باید به حال مدیران صداو سیما تاسف خورد از اینکه در سالیکه باید تلاش فرهنگی جهادی و بیشتر از قبل بشه اینطور آشکارا باگسترش فرهنگ مقدس اسلام جلوگیری میشه و علنا مانع امر به معروف و نهی از منکر می شوند

 35. سبا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  وای به حال ما که ادعای دینداریمان می شود اگر این برنامه متوقف بشه یعنی دین و اسلام وتبلیغ دین تعطیل، وقتی ما چنین مسیولین بافکری داریم چه احتیاجی به وهابیت وسلفی ها؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

 36. يك انسان
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا براي خودم و همه كساني كه مثل من هستن متأسفم اين شبكه مثلا نامي از جوان داره ولي فقط از جوان و بالاخص جوان ايراني نامشو يدك ميكشه و نميدونه اگر پاي دين و مفاهيم ديني وسط بياد جوان ايراني دوباره كاري كه براي سفارت آمريكا كرد رو تكرار ميكنه! اون آمريكا بود بيرونش كرديم شما كه يه شبكه ناچيز بيش نيستيد!

 37. بیتا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ما همه جوره از آقای رکنی و آقای شریعتی و کارشناسان و عوامل زحمتکش برنامه سمت خدا، حمایت میکنیم، مسئولان باید به خواسته مردم احترام بگذارند

 38. نگار
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اخه چرا اینجوری میکنین!!!من نگار19 سالمه و عاشق برنامه سمت خدا و صحبتای کارشناسانم ..من روحیه میگیرم از این برنامه..نکنین جون مادرتون..تو رو جون هر کی دوست دارین حذفش نکنین اخه غیر از سمت خدا مگه برنامه معنوی زیبای دیگه ای هم تو صداسیما داریم…یعنی اعتبار علما انقدر تو این کشور کمرنگ شده؟؟؟

 39. محب اقا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعاکه….
  دراین ده ماه اخیرشاهدتغییربرنامه های فرهنگی به وفورهستیم…..
  هدف ازشهادت حسین,عشق ما احیای امربه معروف ونهی ازمنکربود….

 40. اموزگار
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام ازشمامدیران ارشدصداوسیماعاجزانه درخواست بازگشت گروه سمت خدارادارم تمامی همکاران من بااین برنامه خادم معنوی امامرضا میشدیم رد مظالم میدادیم واولیادانش اموزان رابه دیدن این برنامه ترغیب میکردیم حالافهمیدم چراوقتی اقامون میاد همهازپای منبرش فرار میکنند ترابه هرکسی که دوستدارید مارامحروم نکنید

  • ناشناس
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   سلام چرا همگی عاجزانه درخواست می کنین مقتدرانه بخواهین و مجبور کنین صداوسیما به جای سمتخدا تبلیغات کاملا غربی اش را برداره.شیوه کارش را عوض کنه. مهم ملت مسلمان ایرانه نه چند نفرکه به خاطر پول اگهی های …. پخش می کنن.

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   دوستان محترم شما نباید بگید تقاضای عاجزانه چون نادانها فکر می کنند که حق با انهاست انها باید شرمسار باشند پس محکم باشید

  • منتظر منتقم
   ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

   ایا این جاهم اسرائیل رخنه کرده در شبکه ی سه

 41. ناشناس
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  جدي اين برنامه 5 سال داره پخش ميشه خيلي ها از مردم و جوانان را درست كرده است. پس اين حيف نيست كه شما كه مي خواين ضحمت خودتون را هدر بدهيد……………………………………………….

 42. مجتبی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  دوستان سلام . به نظر من از موقعی کی یه عده ای اومدن سرکار مسایل فرهنگی هم دچار مشکل شده برای نمونه نرفتن امام خامنه ای به نمایشگاه کتاب یا همین مساله برنامه سمت خدا .همگی هوشیار باشییم اینها زنگ خطری برای ماست

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   تا کلامی را از زبان رهبر مان نشنیده هید پس از خود نگویم که این خلاف راه دین ماست

 43. f-f
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  با سلام و ادب لطفا در مورد برنامه هاي سازنده ي سمت خدا توجه بيشتري مبذول داريد زيرا تغيير تهيه كننده منجر به آسيب جدي به برنامه خواهد شد. و من الله توفيق

 44. مسلمان
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا میترسم از مسولین
  یکی نیست ادب کنه اینارو
  یانمیخوان خودشون؟!!!
  مث این فیلماشون مسخره نبود که
  یه فرهنگ سازی عمیق وموثربود
  والا راست گفتن
  شبکه ها تمام شده مسخره وغیردینی
  از برخورددختروپسرا و لباسای زنها تو سریالاو فیلما معلومه عقایدشون چیه
  بازیگرارو بیرون ببینید افتضاحه ارایش و لباسشون یه قانونی چیزی نداره این صداسیما
  جمع کنید توروخدا

 45. ابراهیم
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام
  اینکه در جامعه نقد پذیری وجود ندارد و در سازمانی مثل صداوسیما که به همه سازمان ها ایراد میگیرد
  ولی نوبت خودش که میشود کارمندانش را برکنار میکند نشان از تحمل پایین مدیران این سازمان دارد
  همه مردم دیگر داستان تبلیغات در تلویزیون را میدانند
  صحبت میلیارد ها تومن پول است چطوری میشه جلوشو گرفت؟؟؟

 46. ناشناس
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  از این کار مسولین صدا وسیما در سال فرهنگ معلوم شد که آنها علاقه ای به گسترش برنامه های مذهبی ندارند و پولهای تبلیغاتی برایشان مهمتر است. عجب بچه مسلمانهایی!!!!!!

 47. سكوت
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  دوستان براي اعتراض با شماره هاي زير تماس بگيريد
  0216404 شوراي نظارت صداو سيما
  0212781 داخلي 5 روابط عمومي سيما
  02127863000 روابط عمومي شبكه 3

 48. دل پر خون
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  آیت الله مصباح فرمودند: هنوز رگه هایی از طاغوت در بین مسؤلین ما وجود دارد.
  نمی دانم آقای ضرغامی چه طور می تواند تعطیلی نشر و ترویج معارف ناب قرآن و عترت را پاسخ گو باشد!

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   باید جواب بدهد و راهش را مشخص کند چون ما در کشور مان پنهان و دروغ را سرکوب میکنیم

  • منتظر منتقم
   ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

   با افتتاح شبکه ی نسیم ورقاصی دستش رو شد

 49. از شيعيان ودوستداران مولا علي
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  از اين همه انتقاد نابذيري شما صدا و سيمايي ها متاسفم، اميدوارم در اين روز ميلاد،مولا علي يك عنايت ويزه به اين برنامه و دست اندركاران اين برنامه كند

 50. حسن
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من واقعاً برای صدا وسیما متاسفم یک برنامه خوب درمورد فرهنگ ودین وجود داشت آن هم تبر برریشه اش زددند.نباید ساکت بنشینیم

 51. عبادی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا حیف است که برنامه به این خوبی ، که مردم هم خیلی دوستش دارند بخاطر کسانی که گوش شنیدن حرف حق را ندارند، تعطیل بشود.کسانی که باعث این کار شدید، بدانید که باید جوابگوی مردم باشید.

 52. شهروند عادی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  متاسفم برای کسانی که برنامرو تعطیل کردن این یکی از کارهایی است که سعی کردن مردم نفهمن ولی مطمعن باشن با اعتراضات بالایی مواجه میشوند

 53. جوان
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  این که خیلی طبیعیه.اگرقراربوددست کارشناسان برای کارهای فرهنگی تو این مملکت باز باشه که وضعمون بهتر از این بود .ای کاش ما مردم سکوت نکنیم…

 54. ناشناس
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  متاسف نیستم چون میدونم اعتراضات بالای مردم مواجه میشوند ومجبور به پخش برنامه میشوند الاهی امین

 55. مخاطب
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خیلی متاسف شدم بارها توسمت خدا برامسایلل ومشکلات جامعه بحث شدمخصوصاازدواج برنامه اقای قرایتی هیچ مسیولی شنوا نبود حالا همه از کربودن در اومدن وشنوا شدن همش زیرسر دولته چراعمو پورنگ بره مرگ بر دشمنان به کجا اعتراض کنیم شماره پیامک شبکه 3؟چنده همه به اون اعتراض کنن

  • سمت خدا برگرد!
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

   شماره پیامک شبکه 3:
   300003
   در سایت TV3.ir هم می توانید در قسمت ارتباط با ما نظرتون را بنویسید
   این هم سایت ارتباط با ضرغامی:
   http://hozeriasat.irib.ir/contact2.php

 56. ناشناس
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  متاسفام برای کسانی که باعث شدن مسایل پشت پرده به بیرو ن کشیده شوند و همچنین مدیر شبکه سه

 57. دوستدارسمت خدا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خیلی ناراحتیم خیلی چیزهایادگرفتیم امیدواریم به طریق قبل برگردد.انشاالله

 58. سید
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد
  جای بسی تاسف است که تو مملکت اسلامی و وقتی شعارمان (مخالف سلام) است این اتفاقات میافتد
  اللهم عجل لولیک الفرج

 59. دوستدار سمت خدا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من برا كسايي ك ميگن متاسفا ك تموم شده برنامه متاسفم.مانبايد ساكت بشينيم بايد ما پشت سمت خدا باشيم

  • یک شیعه
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   متاسفم، که در این موقع از زمان که باید با امر به معروف کردن منتظر ظهور آقایمان حضرت مهدی (عج) باشیم این چنین رفتار کنیم ودین را فدای مصلت نمائیم متاسفم:

 60. یاعلی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  درزمانی که رهبر نگران فرهنگ است کاری می کنیم که مردم با فرهنگ ومذهب غریبه بشن واقعا نمی دونم آقایون فکر قیامت ونمی کنند فکرنمی کنند که حق 70میلیون بر گردن آنهاست که به راحتی موثرترین برنامه فرهنگی مذهبی کشور رابه تعطیلی می کشن چه جوری می خوان در قیامت مورد شفاعت قرار بگیرن نمی دونم

 61. تسنيم
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  مسئولين مثلا محترم يه خورده به خودتون بياييد ارزش داره دل امام زمان رو به درد بياريد؟؟؟؟اگه ميتونيد جواب خدا رو بديد تعطيلش كنيد حداقل از اسم برنامه كه مزين به خدا ست خجالت بكشيد.
  واقعا به كجا چنين شتابان…

 62. مجتبی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  توی مملکت اسلامی واقعا شرم آوره که یه مدیر به خودش اجازه بده این کار رو بکنه !!!!!! وای به حال شما مسیولین شبکه سه !شمایی که ظرفیت انتقاد روندارید. مگه کارشناسای برنامه سمت خدا چیزی جز حقیقت گفتن که اینهمه بهتون برخورد!اگر مسوولان مربوطه خواب نباشن یاخودشون رو به خواب نزنن! باید برخورد جدی بامسببان این امر بشه

 63. سارا زمانی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من از زمانی که این برنامه را نگاه کردم وابسته این برنامه شدم از تمام کسانی که طرفدار برنامه سمت خدا هستند می خواهم بلند شوند و حرف های خودشان را به مسعولان بزنند این برنامه سمت خدا نام دارد اگر اقای شریعتی بر نگردد مطمعن باشید که برنامه ای سمت خدا با لعنت خدا همراه است

 64. طاها
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  قای شریعتی و کارشناسان مطمعن باشید که ما شمارا می اوریم سر برنامه خدا

 65. بچه های دانشکاه شریف
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اقای شریعتی شما در امتحانات الهی قبول شده اید از خدا واین روز میخواهم که خدا به ما عیدی بدهد که شما برگردید سر برنامه ای که اسمش((((سمت خدا است)))))انشاالله

 66. متدین
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بهتر است بجای کنار گذاشتن افراد و برنامه های پر مخاطب و مخصوصا دینی و مذهبی ، افراد نالایق و کسانی که انتقاد به مذاقشان خوش نمی آید از برنامه زندگی مردم کنار گذاشته شوند….

 67. غریبه
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  با تماس تلفنی به شماره 162اعتراض خودرا نسبت به مدیرشبکه3وتعطیلی سمت خدا اعلام نمایید.

 68. یه دل شکسته
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اگه صداسیما دم از ازادی میزنه پس چرا با سخن حق که تبلیغات مثل غربی هاس بهشون برخورد ..کی پاسخگوست ….متاسفم برا جامعه ی اسلامی که چنین صدا و سیمایی داره …..جامعه امون نیاز داشت به این برنامه خدا خیرتون نده که این کار رو کردید بدونید که براورده میشه چون مردممون صادقانه پای این برنامه مینشستن..

 69. سمت خدا برگرد!
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  نظر این همه بیننده را رو زمین انداختن!
  نظر کارشناساس های محترم را رو زمین انداختن!

  برای کی برنامه می سازن؟ برای خودشون؟!
  اگر برای ما می سازند ما فقط سمت خدا را با رکنی و شریعتی و کارشناس های دوست داشتنی و محبوبش می خواهیم!
  فقط همین!

 70. سید احمد
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  پخش فیلمهایی که سراسر آموزش شیطان پرستی را به بچه های ما القاء می کند کافی نبود حال با اجاد تنش در برنامه به سمت خدا می خواهید …

 71. انتظار
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  علی خلیلی را تیزی تیغ عاملان منکر شهید نکرد نیش و زخم زبان راحت طلبانی که گفتند چرا نهی از منکر کردی شهید نمود . حواسمان باشد .

 72. منتظر
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا برای مسئولان صدا و سیما متاسفم اصل قیام آقا امام حسین علیه السلام احیای امربه معروف و نهی از منکر بود انگار شما هم پیرو راه یزیدیان شدید و مخالفان را از سر راهتان برمیدارید و تحمل انتقاد ندارید

 73. راه خدا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  کجاییدعلما به دادمابرسیدچراچرا

 74. راه خدا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بخداخیلی ها راه درست زندگی راازاین برنامه یادگرفته اند ماساکت نمی مونیم

 75. ناشناس
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام مردم سکوت نکنید!
  وظیفه صداوسیما ساختن برنامه براساس اعتقادات مردم است .
  مطالبی که در برنامه مطرح شده عین واقعیت است و ما از آنها حمایت میکنیم .

 76. مریم
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ای وای بر ما شیعیان علی که به خاطر دوکلام حرف حساب باید برنامه را قطع کنند .
  سمت خدا فقط یک برنامه نبود بلکه سبک زندگی برای خیلی از ماها بود از جناب آقا ی ضرغامی می خواهیم تجدید نظر بفرمایند

 77. دوستدار
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  چرا درکشوری که منتظر اماممون هستیم با یک نهی از منکر مثل علی خلیلی باید ساکتش کنند ای وای بر ما؟ ….

 78. ناشناس
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ما اعتراض شديد خود را نسبت به قطع اين برنامه اعلام مي كنيم . تلويزيون فقط همين يك برنامه جالب را داشت كه اون رو هم نميذارن پابرجا باشه. اين آقاي ضرغامي بايستي استعفاي خودشون را بنويسند

  • بنده خدا
   ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

   بحث یک نفر نیست .نیاز به پاکسازی کل سازمان است.سازمانی که در ظاهر می گویند زیر نظر رهبریست ولی دریغ از ذره ای حرف شنوی از رهبر.سازمانی که باید اسلامی باشد و متناسب با فرهنگ دینی وملی عمل کند ولی شده الگو بردار از غرب سالهاست مساجد ما از جوانان خالی و کمرنگ و بی روح شده و عمده آن به دلیل بی لیاقتی دست اندرکاران صدا وسیماست .محرم و رمضان ما اینگونه بود؟ دراین سالها باساخت فیلمهای متعدد آن هم در زمانی که مردم می باید در مساجد حضور می داشتند باعث شدند که اکثرا خانه نشین شوند در این زمانها باید مساجد را برای سالخوردگان به خانه می آوردند ولی جوانان را هم از مسجد گرفتند. اوقات فراغت نشستن پای تلویزیون نیست.باید با توجه به فرهنگ دینی واسلامی برنامه ریزی نموده و مردم را روشن نموده وهدایت می کردندو به مردم جهت می دادند ولی به بهانه های واهی شبکه ها را افزایش داده و اوقات فراغت که هیچ وقت مفید مردم را هم به باد دادند… آن وقت دم از کمی بودجه می زنند وبرای جبران آن یا از روی بی تدبیری ویا از روی عمد دست به بی فرهنگی می زنند. کار از اساس درست شود بودجه زیاد هم می آید

 79. دوستدار حق
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  به نام خدای سمت خدا٬
  توصیه به مدیران شبکه سه
  با احساسات مردم خدا دوست بازی نکنید عاقبت خوبی ندارد٬ صدای چوب خدا را وقتی می شنوید که دیر شده٬ پس برنامه را با همان روال قبلی که در بین خانواده ها جا باز کرده ادامه دهید.

  • دوستدار حق
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

   آفرین

  • سمت خدا برگرد!
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

   به به
   حرف دلم را زدی!
   خیلی ها نمی فهمن با عشق و احساسات عمیق دینی نمی شه بازی کرد
   تیشه زدن به ریشه خودشون

   به اعتراضمون ادامه می دهیم

 80. معلم
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سمت خدا که از ازل تا ابد امتداد داره با شیطنت هیچ شیطانی هیچ وقت تعطیل نمی شه
  پروردگارا ” اهدنا صراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیر المغضوب علیهم ولا الضالین

  • دوستدار خدا
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

   احسنت

 81. کاظم
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بهترین کاراین است که عامل برکناری سیدرکنی دریک مناظره باآقای ماندگاری دلیل کارش را برای ملت توضیح دهد وملت را قانع کند و الا رسما بایدازعوامل بسیار زحمتکش وسازنده وتاثیر گذار سمت خدا ونیز ازملت انقلابی وپیرو ولایت عذر خواهی نماید ضمنا بعید میدانم آقای ضرغامی اجازه دهندحتی یک هفته این برنامه الهی وپرطرفدار تعطیل شود برای شادی روح شهیدان نهی از منکر صلوات

 82. من هم دوستدار سمت خدا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  تنها بر نامه ی به درد بخور همین بود که دمشو
  دیدن. از همینجا مخالفت خودمونو اعلام میکنیم.انشالله که پابرجا بمونه با عوامل ودست اندر کاران قبلی وکارشناسان خبره شون.
  خد اوکیلی یکی نیست بیاد اوئن برنامه ها وفیلم وسریالای جلفشونو جمع کنه.بس که مزخر ف ومستهجن شد ه فیلمها ,آدم بر نامه های کلاقر مزی ر و تر جیح میده..

 83. یک مخاطب
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا جای تاسف داره برای این مسئولین جمهوری اسلامی (!) که با تنها برنامه صدا و سیما که واقعا درراه خدا و اسلام بود همچین برخوردی بشه…
  واقعا وجود همچین برنامه هایی لیاقت می خواد…

 84. ناشناس
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  با سلام مگه میشه برنامه به این خوبی با بهترین مجری و تهیه کننده بعد از 5 سال به دلیل انتقادهای منصفانه تعطیل بشه . ما ساکت نمینشینیم .

 85. اللهم عجل لولیک الفرج
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  چقدر رهبر ما تو این جامعه مظلومه که یه عده به خاطر تکرار وفقط تکرار حرفای اون تو تلوزیون باید اینجوری مورد هجمه قرار بگیرن.

 86. دریا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ما نباید دست روی دست بزاریم هر کی هر کاری خواست بکنه .همین بی خیالی ما نسبت به این جور مسایله که کشورaمون روز به روز از معنویت فاصله میگیره

 87. حسيني
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  با سلام ، خواهش ميكنم ساكت ننشينيد
  وبه هر طريق ممكن كمك كنيد تا اين برنامه واقعا مذهبي دوباره پخش بشه چرا بايد اجازه بديم تا برنامه كه مي تونه تو اوضاع اشفته فرهنگي به ياري جونامون بياد وكمكمون باشه ، به راحتي تعطيل بشه

 88. حسيني
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  با سلام ، خواهش ميكنم ساكت ننشينيد
  وبه هر طريق ممكن كمك كنيد تا اين برنامه واقعا مذهبي دوباره پخش بشه چرا بايد اجازه بديم تا برنامه كه مي تونه تو اوضاع اشفته فرهنگي به ياري جونامون بيا د وكمكمون باشه ، به راحتي تعطيل بشه

 89. فرشته
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  امربه معروف ونهی از منکر درهمه زمینه ها,بهترین وموثرترین ابزار مقابله باتهاجم فرهنگی وجنگ نرم است که دربرنامه پرطرفدار سمت خدا,توسط کارشناسان عالم ودلسوز آ ن ارایه میشد ومخالفت باعوامل این برنامه یعنی همسویی باشیطان وسرکشی در برابر خدا. از خشم خدا وقهر این ملت بترسید.

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   خواهر محترم سپاس. ما ملت قهر نمی کنیم بلکه کنارشون میزنیم چون اعتقادات ما بادکنک نیست که هر نادانی انرا باد زند یا بادش را خالی کند

  • شااااایان
   ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

   سلام آقا بهنام در پاسخ باید بگم ما ملت ایران حق اعتراض و انتقاد در هیچ زمینه ای نداریم چون کشور دست پولدارهاست و سریع حذف خواهیم شد

 90. ناشناس
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  الهم عجل لولیک الفرج خدایا حق را پا برجا و باطل را نابود گردان

 91. ف.ب
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خواهشا به یک گوش شنوا برسونید که اگر ما می خوایم به مدینه ی فاضله برسیم و زمینه ی ظهور مولامون آماده کنیم ؛باید نسبت به انتقاد منتقدین جامعه منطقی برخورد کنیم. این از روش های حکومتداری امام خمینی بود.
  به امید ظهور حضرت حجت (ع)
  متشکرم

 92. طرفدارسمت خدا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خدایاآنی مارابه خودوامگذار.این برنامه برای ماذکربود.دعابود.آرامبخش روحمان بود.خدایادرادامه آن کمکمون کن

 93. مليكا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا ظلم بزرگيه اگه راست ميگين جلوي برنامه هاي مزخرف و بي محتوا رو بگيرين اين برنامه عضو ثابت خونه ما شده بود خدا از سرشون نگذره.

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   ما اصلا نمی گذریم و نشان می دهیم که راه شهدا در دستان ماست و ادامه دارد

 94. دوستدار و طرفدار سمت خدا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام .همگی حتما بخونید
  اول خطاب به اقای رکنی و اقای شریعتی و همه کارشناسان عرض کنم که شما به اندازه ثانیه به ثانیه این برنامه برای خود باقیات صالحات جمع کرده اید . در هربرنامه نکات تازه ای به همه اموختید و همه ما سعی د رپیاده سازی انها نمودیم پس خوشا به احوالتان و یقین داشته باشید که مسئولین صدا و سیما لیاقت درک محضر شما را ندارند . برنامه ای که یقینا می توان گفت که مورد رضای خدا و امام زمان است به سطح شعور بالایی نیاز دارد که مسئولین ما متاسفانه فاقد ان هستند. شما روزانه حدودا یک ساعت جمع ما را از برنامه های لهو لعب سیما نجات می دادید. وهمین برای رستگاریتان کافیست. روز به روز به برنامه هایی که سراسر لودگی و تمسخر است می افزایند و انها را رونق می دهند و همین برایشان کافیست. با افتخار به کردستان می روند و شبکه ای که جز لهو و لعب و حقارت نیست را افتتاح می کنندو از ته دل می خندند….
  من به عنوان مادری صحبت می کنم که دو فرزندم را با توصیه ها و اداب سمت خدا بزرگ کرده ام . من در زندگی مشکلات عدیده ای داشتم که به برکت این برنامه الهی و ربانی تمام مشکلاتم را با رهنمود های کارشناسان حل نمودم . هرروز از مشاورانی کار کشته و خبره بهره می جستم و همه را به کار می بستم . به مددشان به خوشبخت ترین فرد بدل شده ام . زندگی شیرینم را مدیون کارشناسان این برنامه و علی الخصوص اقای رکنی هستم .
  جناب اقای رکنی تا اخر عمر دعا گویتان هستم و برای تان اجر فراوان مسئلت دارم .
  و اما باعث و بانی این فتنه ای که به پا شد , بدان تحت هیچ شرایطی از پا نخواهیم نشست . و تا راه اندازی مجدد این برنامه با همان مجری و همان تهیه کننده و همان کارشناسان (مخصوصا اقای ماندگاری) دست بردار نخواهیم بود. اقای ضرغامی شرف و ارزش سیما برنامه سمت خدا و افتاب شرقی و شبکه قران و شرف و ارزش صدا شبکه معارف و شبکه قران است. پس محکم و استوار از شرف ات حمایت کن و مراقب ارزشت باش. خودتان را در محضر امام زمان (ارواحنا فداه)تصور کنید و به گونه ای اقدام کنید که سربلند باشید نه سرافکنده و خجل.

 95. ناصر
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  آقای ضرغامی آیا در سی و پنج سال پس از انقلاب صدا وسیما جامعه اسلامی و مخصوصا دختران وپسران ما رو به سمت حیا وعفت ومعنویت سوق داده؟!!! شمابهتر میدانی که عده ای درصدا وسیما وبعضی وزارتخانه ها اساسا دغدغه فکرو فرهنگ اسلامی رونداشته وندارند حالاهم دانسته ویا ندانسته به دین و اخلاق مردم ضربه میزنند.لا اقل خودتان با حساسیت بیشتری به موضوع پیش آمده در سمت خدا توجه کنید وشاید باید دهها دستگاه نظارتی دیگر هم تاسیس کنید!!!؟به هر حال امیدوارم پیام این ملت مظلوم ودلسوخته را گرفته باشید

 96. موسي
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا براي صدا وسيماي ايران متاسفم
  حتي حاضر نيستند يك انتقاد سازنده را به خودشان بشنوند چه برسد كه آن را قبول كنند
  من نميدانم بعد از اين همه برنامه پربيننده سمت خدا مسولين سازمان نبايد حتي يك تلنگر هم به خودشان بزنند
  واقعا از خودشان پرسيده اند به غير از اين برنامه آيا ما برنامه خوب ديگري هم داريم كه انسان ساز باشد؛ نه اينكه مثل خيلي از برنامه هاي آنها مخرب نسل جوان وخانواده ها باشد
  خواهشمندم مسولين بالاتر رسيدگي كنند

 97. منتظر آقا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  آقا بیا دنیا پر از بی عدالتی شده از این همه دنیا پرستی دلمان گرفته آقای خوبم خودت کاری کن که صدای حق ساکت نشه
  و کمکمان کن که ما هم ساکت ننشینیم

  • سمت خدا برگرد!
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   اگر ساکت باشیم و اعتراض نکنیم جواب آقا را چه خواهیم داد؟
   وای بر ما!
   وای بر مومنینی که بی تفاوت هستند و فقط به ظاهر آرام زندگی خود فکر می کنند!

   وای

 98. حکمت
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  باعرض سلام و ادب و احترام
  اگـــــردیــــــن نـــــــدارید لاأقــــــل آزاده باشـــــید.
  اگر امــــــربه معــــــروف و نـــــــهی از منـــــــــکر ازمیان مردم برداشته شود،
  ظالمین برسرمان مسلط میشوند.
  کاری نکنیم قلب امام زمان از ما برنجد
  یک برنامه که به دینمان مربوط میشد و مارا با دین آشنا میکرد را چرا میخواهید حذف کنید…
  ساکت نشینیم….بزاریداین برنامه دوباره با تهیه کننده و مجری خوبش سرپا بشه….
  فأیـــــــــــــــــــــــن تذهبــــــــــــــــــــون…..؟!

 99. هادی
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اینکه این همه طرفدار نسبت به تعطیلی برنامه سمت خدا واکنش نشان می دهند حاکی از تاثیر بالای ان برروح وروان وسبک زندگی اسلامی جامعه می باشد. کسانی که جلوی اینگونه برنامه ها را می گیرند حماقت بزرگی انجام می دهند وانشالله با پاسخ قاطع جامعه روبرو خواهند شد

 100. خانم زهرا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من از شما مسئولین محترم صدا سیما خیلی متاسف شدم که با انتقاد به حق شما به صورت ناحقی جواب دادید
  من برای همه شما واقعا متاسفم

  • سمت خدا برگرد!
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   دوست عزیزم
   سلام اعتراض کن!
   آنها تیشه به ریشه خود زدند و کیفر این ظلم بزرگی که در حق جوانان خدا دوست کردند را خواهد دید

   شما جدا اعتراض کن

 101. مسعود
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  از تعطیلی برنامه سمت خدا که اگر اتفاق بی افتد بسیار غمگین و ناراحت خواهیم شد
  و چنانچه اگر افرادی هم جاگزین این افراد فعلی باشند من نه تنها خودم بلکه خانواده ام را از این برنامه محروم خواهم کرد چرا که این شیوه برخورد با کسانی که امر بمعروف کرده اند نیست
  نشد امر بمعروف شهبد خلیلی که بیمارستانها ایشان را قبول نکردند و باعث شهید شدن ایشان گردید

 102. محمد
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  (کل یوم عاشورا وکل ارض کربلا ) همیشه طاغوطیان زمان می خواهند کسی ندای حق را نشنود زیرا موقعیتشان به خطر می افتد . مامنتظر پاسخ مسئولین مربوطه هستیم و حمایت خود را از این برنامه عالی اعلام می کنیم

 103. بابایی
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  وقتی همه ما تو محرم ناله میزنیم برای امام حسین (یالیتنا کنا معک) الن وقتشه آره اینم یه جور حمایت از امر به معروفه مگه امامت تو این راه شهید نشد که به تو غیرت دینی رو یاد بده پس شماها هم بلند شین واعتراضتونو نشون بدین

 104. یااباصالح المهدی ادرکنی
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  به نام خدا باسلام وادب واحترام باتعطیل شدن این برنامه وسکوت ما،نشان میدهیم شعار”مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند”بیانی توخالی است اگر باورداریم به شیعه بودن مان این همان لحظه ای است که سکوتمان وبی تفاوت بودنمان عین خیانت است وهرگز دریای خروشان ملت مسلمان وشهیدپرورمان نخواهند گذاشت چنین بی عدالتی هایی این چنین آشکار صورت پذیرد حتی به قیمت ازدست دادن جانمان .الهم عجل لولیک الفرج.

 105. فرانک
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  از رهبر گرانقدرم میخواهم با برکناری آقای ضرغامی دلهای ما را خشنود کنند.

 106. ارشد حسابداری
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  منم از رهبری بزرگوار می خواهم آقای ضرغامی برکنار شوند تا شاهد برکناری افراد دلسوزی مثل آقای رکنی نباشیم.در واقع چهره اصلی خودشون رو به ما نشون دادند آقای ضرغامی.خوشم میاد آقای رکنی بشن رئیس صدا و سیما.

 107. مریم
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ما همون سمت خدای صادق و شجاعی را می حواهیم که
  همه نظرات
  حتی نظرات مخالف را هم همیشه با مهربانی و اخلاق ارائه می داد و بحث می کرد
  و
  فیلتر نمی کرد

  از وقتی تهیه کننده جدید برای سمت خدا گذاشتن در سایت سمت خدا همه نظرات مخالف ها را به راحتی فیلتر می کنه!
  و
  با پاک کردن صورت مساله می خواهد اوضاع را آروم کند!
  نمی فهمن!
  نمی فهمن
  که برنامه سمت خدا با صداقت و اخلاق در دل بیننده هاش نفوذ کرده بود و موفق شده بود
  این برنامه سرگرمی نبود!
  سرگرمی نبود که حالا بره و یکی دیگه جاش را بگیره
  تو دل مردم رفته بود. با زحمت پنج ساله!

  باید همون سمت خدا برگرده!
  باید!
  با همت ما!
  ما که دوستش داریم

  • بیننده برنامه
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   آفرین گل گفتی ، از دیروز هیچ نظری را توسایت نمیذارن این برنامه دیگه سمت خدا نیست .

 108. من شکایت می کنم
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  به آقای ضرغامی شکایت می کنم!
  یا باید سمت خدا را برگرداند یا
  استعفا بدهد:

  تلفن تماس با ضرغامی:
  22161515
  پیامک:
  300001515

  حتما تماس بگیریم

  • شااااایان
   ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

   سلام
   جدی جالب بود یکی نوشته بود اگه آقای ضرغامی سمت خدا را میدیدد به سمت خدا کشیده میشد و این تصمیم بچه گانه را نمیگرفت
   میدونم انتقاد پذیر نیستید ولی کاش ملت ما یکم انتقاد پذیر بودن
   کاااااااااااااااااااااااااااااااااااش
   ما مردم دردمان از اینهکه واقعا پول برا همه مهمه و ما نداریم و از همه چیز محرومییم

 109. نادر
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  به نظر من تعطیلی پرمخاطب ترین برنامه ی مذهبی تاریخ صدا و سیما هم توهین به دین و هم توهین به مردمه…
  این نشون میده در طول این چند سال هم مسئولین مربوطه دغدغه ی دین نداشتن و تا جایی که این برنامه با مصالحشون همخوانی داشت قادر به پذیرشش بودن…
  واقعا از این اتفاق متاسف شدم.

 110. صادق
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ازآقای ضرغامی که یک بسیجی هستند وولایتمدار خیلی بعید بود!شاید ایشان هم بااتمام مسئولیتشون بااین کارا دنبال جایی میگردن؟ واقعا که………………………………

 111. ناشناس
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  امیدوارم این برنامه به روال سابق برگرده.

  • محمد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   باسلام
   اقای ضرغامی دوستدار ولایت و امامت بارها درمورد اخلاص شمادر رابطه با اسلام و هدایت مسلمین شنیده ام شما خود میدانید که برنامه ی سمت خدا پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیونی است خودت زحمات 5ساله ی این برنامه را که اخلاص تنها هدفشان بود را به صدا وسیما برگردان/
   اقایانی که هدفشان جز پول و نشر برنامه های ماهواره ای چیزی نیست ایا این دنیا تنها جایگاهی است که شما در ان هستید ایا خدا به اهداف شما پی نمیبرد خدا خود بندگان بااخلاصش را دوست دارد و خود عزیز میکند پس مثل یزیدیان برخورد نکنید که تمام تلاششان حذف ولایت و امامت بودند ولی کارشان لعن انسانها را تا این دوره با خود به همراه بردند
   ما سمت خدا را با تمام وجود دوست داریم از شما جناب اقای ضرغامی خواهش میکنم سمت خدا را با مجری شریعتی که مطالبی که از دهانش بیرون میامد بوی اجرای اهداف اسلام و راه امام داشت را به صداو سیما برگردانید

 112. سمت خدایی
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بهتر مسولین صدا و سیما منطقی تر باشند ببینند دارن چی کار می کنند چه وظیفه ی متوجه اوناست.

 113. زهرا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ماهمگی یکصدا اعتراض خودمون رو نسبت به این ناحقی نشون خواهیم داد
  تا کی شاهد اینگونه پایمال شدن حقوق باشیم؟؟!
  هر مسئولی که کاری از دستش برمی آید ساکت ننشیند وگرنه آه دل ملت خانه نشینش خواهد کرد…

 114. دوستدار سمت خدا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  برای آقای ضرغامی متاسفم . امید وارم خدا و آخرت را در نظر بگیرند و در تصمیمشان تجدید نظر کنند

 115. ارمیتا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام
  من دختری هستم که با سخنان این برنامه راهم را پیدا کردم واقعا به خاطر دوست پسری که داشتم به گناهانی وارد شده بودم که الان همیشه برنامه و تهیه کننده ی سمت خدا را دعاگو هستم
  من ماهواره گوش میدادم ترانه ولی واقعا این برنامه جزبرنامه های مهم و اصلی من شده بودکه میشننیدم بالاخص راهنمایی هایی که اقای ماندگاری به من کردند شما با چه روی این برنامه را حذف کردید ایا شما پول پرستید شده اید مثل دوران جاهلیت که پول را از همه چیز بیشتر دوست داشتند ایا ترویج برنامه های ماهواره ای اخرت شما را میسازد ایا پس از مرگ با این کار جایتان خوب است به نظرمن شما درک ندارید حیف داشتند رهبری که شما دارید واقعا قدر رهبررا ندارید من در خارج که بودم فهمیدم که چقدر ایران با داشتن رهبر سربلند است بعد به خاطر تذکر به شماها که حرف رهبرعزیزتان را گوش کنید کلا راهش را هم حذف میکنید
  شما واقعا ابتر هستید نه سمت خدا

  • دانیال
   ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

   ما اتشه زیره خاکستریم و فقط منتظره اذن رهبر و مولای انقلابمونیم

 116. دانشجویان دانشگاه اصفهان
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام و احترام
  ما در خوابگاه به دلیل مشکلات دانشگاهی که همه اطلاع دارند برنامه گذاشتیم که سمت خدا و سخنرانی های کارشناسان را درخوابگاه پخش کنیم تا حال که خودمان راه هدایت و دوستی ولایت را بلد نیستیم اموزش دهیم با برنامه ی خوبی همچون سمت خدا و مجری ماهری مثل شریعتی به مقصود برسیم ولی با این کار همه چیز خراب شد
  ما خواستار پخش مجدد برنامه ی سمت خدا هستیم

 117. ناشناس
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ما سکوت نمیکنیم اگه لازم باشه میریم توخیابون اعتراض میکنیم

  • علی
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   نکنه با تعطیلی یه برنامه دینداریتونم تعطیله
   اعتراض ………………خیابون……………….
   واقعا که………………………

  • بیننده برنامه
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   یعنی همه ساکت باشن دیندارن ؟ پس امام حسین ع هم ساکت می ماند دین دار بود دیگه ؟

  • علی
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   چرا همه اینقد جنجال میکنید اگه واقعا به مطالب دینی علاقه مندین از راههای دیگه هم میشه کسب علم کرد فکر کنم بیشتر به برنامه عادت کرده بودید
   جه ربطی به امام حسین ورهبر و … داره

  • یک سمت خدایی
   ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

   عادت نکردیم بلکه همه با هم در یک زمان همدل می شدیم صحبتها به دل می نشست و آقای شریعتی مثل خیلی از مجریان یکریز تو دهن کارشناس نمی زد پسر 8 ساله ی من هم به یک سمت خدایی است که در هر زیارتگاهی نایب الزیاره همه سمت خدایی ها می شه این عادته؟!

 118. nihan
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  آقا منم اعتراض دارم این که نشد تا یکی بیاد ی حرف حق بزنه دهنشو ببندن
  باید این برنامه برگرده تازه ازشون عذر خواهی هم بشه
  ما ساکت نمیشینیم

 119. ناشناس
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خدا ازشون راضی نباشه اگر بخوان این برنامه ی زندگی ساز رو قطع کنند تو رو خدا مردم بیایم که کاری بکنیم من و جمع زیادی از دوستانم که طرفدار این برنامه هستیم اماده ایم برای برقراری این برنامه هر کاری بکنیم یاعلی

 120. سید محمّد
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ما از آقای ضرغامی میخواهیم جهت تعطیل شدن یک برنامه مذهبی در تلویزیون “نظام جمهوری اسلامی” با این همه سطح مخاطب گسترده شخصا در تلویزیون پاسخگو باشند.
  از رهبری عزیز هم تقاضای ورود به این اقدام عیر فرهنگی در جهت تعطیلی یک برنامه مذهبی فرهنگی آنهم در سال فرهنگ را داریم.

 121. ناشناس
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  متاسفم كه بزرگترين دانشگاه فرهنگي كشور تبديل به نشر منكر ومانعي براي امر به معروف شده
  حرفهاي آقاي ماندگاري در برنامه سمت خدا و تذكر ايشان بابت تبليغات و…. حرف دل همه مابود كه ايشان از سر دلسوزي بيان كردند وما منتظر بوديم كه دربرنامه بعدي ايشان ابن يحث ادامه پيدا كند كه متاسفانه …
  بايد شكايت بزرگترين ودر دسترس ترين دانشگاه فرهنگي كشورر اسلامي را به كجا ببريم كه حرف علماي ديني از سر درد ودلسوزي به گوش مسئولان آن نرفته واين بهترين برنامه صدا وسيما به تعطيلي كشيده شود

 122. یه دوست
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا متاسفم برای اونایی که فقط دم از اسلام میزنن ولی تا کسی حقیقتی رو میگه سریع حذفش میکنن

 123. رهرو سمت خدا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  از رهبرعزيز ميخوام كه به ما جوونا كمك كنن ماواقعا دنبال راهي براي رسيدن به خدا هستيم واين برنامه كمك خيلي بزرگي به ما كرد-اميدوارم تهيه كننده مجري وكارشناسان برگردند.

 124. اصفهاني
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  آقاي ضرغامي به خدا پناه ببريد اين ميزها به كسي وفا نكرده … تكبر چيز بدي است استغفار كنيد از اينكه يكي از درهاي رحمت هاي الهي را مي بنديد

  • سمت خدا
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   خدايا تو كمك كن حق احيا شود

 125. دانشجو
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بچه ها امیدوار باشید قطعا ظلم پابرجا نمیماند
  امیدوار باشید که روزی بیاید ان عادل واقعی و بگستراند سفره ی عدل رو
  امیدوار باشید چرا کیه ما با همین امید ها زنده ایم

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   تشکر از شما

 126. ناشناس
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خیلی زشته خیلی قبیخه برنامه مذهبی پرمخاطب، اونم از جنس جوان ونوجوان……به چه علت تعطیل شد من به رهبری نامه میدم حتما باید آقای ضرغامی جوابگو باشه

 127. ناشناس
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  كاش عادت نداشتيم يه طرفه به قاضي بريم وتعصب نشون بديم. شايد توي اين برنامه حرف هاي زده شده كه توهين به گروهي از همين ملته بالاخره اشتباه هم ممكنه رخ بده
  البته تغيير هم بعضي وقتها بد نيست

  • احسان
   ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

   میشه دقیقا بگی چه توهینی و به چه فردی دی انجام شده بود؟ من این جمله آقای ماندگاری دمه که گفت نمره مسئولین صدا و سیما که به تنهایی با این همه شبکه ماهواره ای مقابله می کنند قبولی است. اما انتظار از صدا وسیما بیشتر است و می تواند بهتر باشد.

 128. ناشناس
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  تاسف

 129. یک بیننده ی ثابت
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام علیکم یادمان باشد دیگر در نظرسنجی ها شرکت نکنیم!چون هدف مخالفت با ماست که در اینجا به وضوح دیده م شود.ظاهرا دستورات اسلامی با مزاج عده ای سازگاری ندارد !جمع کنید برنامه ای را که قراراست فقط احکام دیکته شده را مطرح کنند .نکند انقلابی دیگر لازمست؟الآن به اندازه ی کافی از دشمنان خارجی صحبت می شود پس مسایل داخلی چه می شود؟

 130. زهرا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  یعنی چه آقای رکنی راعزل کردند؟ما مردم نباید ساکت بشینیم.سمت خدا با همان دست اندر کارانش زیباست وباعث هدایت تماشاگرانش است

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   تشکر از شما

 131. سمت خدایی
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خیلی متاسفم از کاری که شده امروز برنامه سمت خدا پخش شد ولی جای آقای شریعتی خیلی خالی بود ——–با این کارشون به همه ثابت کردن که کسی حق انتقاد نداره

  • منتظر آقا
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   واقعا جای مجری توانای سمت خدا خیلی خالی بود حسابی دلمان گرفت

  • بیننده برنامه
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   چند وقت دیگه کارشناس ها ر ا هم عوض میکنند کلا برنامه را عوض میکنند تا فقط اسمش بمونه به این کار میگن استفاده ابزاری از زحمتی که 5 سال کشیده شده .

 132. Rezi
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  :(
  آقا این چه وضعشه
  برنامه بدون شریعتی بدرد نمیخوره

 133. فاطمه
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  دیگه این مدیران جدید دولت بعد از برنامه ی عموپورنگ فقط مونده بود به سمت خدا گیر بدن.
  یه کمی دیگه ادامه بدن اخبار ساعت14رو هم تعطیل میکنن.

 134. رضا........
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  آقای شریعتی را باید حتما دوباره دعوتشون کنیدبه برنامه این آقای براتی که آوردید تو برنامه اصلا بلد نیست حرف بزنه چه برسه مجری گری کنه!!!

  ما اعتراض داریم! به آقای شریعتی نیاز داریم!

 135. نگران
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  روحانی مچکریم شیرین کاری هاشون توژنو کم بود حالادیگه تحمل یه برنامه تلوزیونی هم ندارن هنوزیک سال نشده همه چیز عوض شده!!!!!!!!معنی انتقادپذیری روهم فهمیدیم!!!!!

 136. بیننده ی سمت خدا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من که بیننده ثابت این برنامه هستم اگر اقای شریعتی واقای رکنی نباشند از اقای ضرقامی شکایت میکنم

 137. احمدپور
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلا م لطفا برنامه سمت خدا متوقف نکنید

 138. رضا........
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  آقای شریعتی را باید حتما دوباره دعوتشون کنیدبه برنامه این آقای براتی که آوردید تو برنامه اصلا بلد نیست حرف بزنه چه برسه مجری گری کنه!!!

  • بیننده برنامه
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   این مجری که به جای آقای شریعتی نشسته فقط داره آبروی خودش رامیبره چون باکسی که بسیار توانا بوده مقایسه میشه ، اگر امثال این مجری یا تهیه کننده جدید چیزی بلد بودند که تا حالا یه جا معلوم شده بود !

 139. یه سمت خدایی
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  برنامه داشت طبق دستورات رهبر و گفته های ایشان پیش می رفت ایا این توهین به رهبر نیست؟ چرا سکوت کرده اید؟

  • بهنام
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

   تشکر می کنم از شما مخاطب عزیز

 140. بهنام
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  هم وطنان عزیز من تا پای حان در برابر چنین اشخاصی می ایستم واز شما طلب کمک می خواهم نشود ما هم مثل اقوام دوران جاهلیت ساکت بشینیم و بگوییم به ما ربطی ندارد گفتن حرف غدالت برای خیلی از مسولان بی لیاقت سخت است اما ما به انها می گوییم اشتباه فکر کردید.نرسد روزی که حسرت این سکوت را یخوریم من اگر هم تنها باشم سخن حق را فریاد میزنم من بقیر از خداونذ از چیزی دیگر حراسی ندارم.

 141. یا مهدی
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بسم رب شهداء و صدیقین
  وقتی این خبررا شنیدم شهید امر به معروف خلیلی تو ذهنم آمد آن سراغ اراذل و اوباشی رفت که از معارف دینی کمترین را درک نکرده بودند و به دنبال آزار ناموس مردم بودند و امر به معروف را رها نکرد .
  جنا ب آقای ضرغامی سفارش می کنم پنج شنبه سری به بهشت زهرا بزنید یک محاسبه سر انگشتی در مورد عملکرد صدا و سیما داشته باشید خودتان وخدا . چه امتیازی به خود می دهید ؟؟؟؟؟؟
  این را بدانید از ازل تا ابد راه راه خدا وسمت سمت خدابوده است خواهد بود این کارها در برابر دین خدا وملت خدایی چون گردی کوچک است این ملت طوفان رژیم شاهنشاهی را از جا کنده ،این که چیزی نیست . اما بدالنید اگر نیاز باشد خلیلی های زیادی وجود دارند هر بیننده این برنامه یک خلیلی است ودر برابر برنامه های الگو گرفته از غرب خواهد ایستادو حتی اگر نپاز به حضور در برابر صداو سیما باشد اما این را بدانید این کار شما همچون لکه سیاه در پرونده سال 93 سیما می ماند وامیدوارم که بدنبال محو آن باشید .
  همه با هم یا علی گویان می ایستیم و کوتاه نمی آییم
  اینجا ست که عماریان رهبر معلوم می شوند.

 142. فاطمه وحکمت وعلیرضا وعاطفه وجهانگیر
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام اگه جمش کنین مارا خوش حال میکنین

  • اللهم عجل لولیک الفرج
   ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

   آقایون وخانومایی که اسمتون رو بالا لیست کردین این سایت جای شما نیست شما بهتره برید بشینید پای ماهوارتون سریالاتونو نگاه کنید یا تو سایتای فساد وفحشا چرخ بزنیدو……

  • ناشناس
   ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

   شما برین حریم سلطان ببینید

 143. ناشناس
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  آقا همه حرفاتون قبول منم موافقم. ولی این وسط یکی گفته بود برنامه مبتذل 90. من کف کردم گفتم شما رو هم در جریان این کف کردنم قرار بدم

 144. بهنام
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  دوستان گرامی ما به حق خواهیم رسید چون تلاش داریم وقتی ایمانمان قوی باشد حق دین محمد (ض) را زنده نگه می داریم باید خیلی موارد در جامعه ما اصلاح شود مانند امام خمینی که راه دین بود اگر ما بشینیم و بگوییم حدایا ظهور حجتت را نزدیک بگردان این ظاهر ماست .باطن ما درست کردن فضای امن برای در امان بودن جان عزیز زهراست در این دو خط اشک چشمانم را فرا گرفت که چرا عزیز زهرا تنهاست اخر او به چه امیدی بیاید .شاید زبانم لال ان روز هم همانند الانمان پشت او را خالی کنیم .غریبی عزیز زهرا در دوران غیبت در مبان ما دلم را اتش میزند با این بی توجهی مان.بیاید حداقل با برنامه ای سمت خدا راه دین را در رسانه ما نه رسانه امسال مسولان نالایق را زنده نگه داریم .زنده نگه داشتن اسلام جان می خواهد نه تاسف خوردن .من ایستاده

 145. ناشناس
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  یازهرا

 146. سعید
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  شمادل مردم رابه درد اوردید انگار از دلبستگیهاشون با (جفای مدیران صدا وسیما )باید دل ببرند واین تحملش خیلی زجر اوره وزخمش به این راحتیها خوب نمیشه یعنی واقعا اینو نمی فهمید

 147. سمت خدا کجا میری بمون پیش ما!
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  مسیولین چرا انتقاد پذیر نیستید.چرا این قدر ضعیف هستید.در سرزمین امام زمان(عج)چرا نبایدحقا یق راگفت.چرانباید یکی ازستونهای دینمان رامتذکر شویم.نسل حاضر راه کشا می خواهدتاجواب سر در گمی های خود را پیا کنند.شما که با نشان دادن تجملات و بی بندوباری انها رابه سمت نافرمانی ازخدا می کشانید.
  سمت خدا این چاره جویی وراه گشایی را به ان ها داد.باشد گه اه این جوانان گریبا نتان را بگیرد.

 148. .
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  افسوس بر ما که راه غرب را در پیش گرفته ایم….

 149. م.م
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سمت خدا را فقط با اقای شریعتی رکنی و کارشناسانش میخواهیم

 150. گمنام
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بسم الله الرحمن الرحيم
  برنامه سمت خدا با شريعتي يه چيزه ديگست………
  ترو خدا كاري كنيد برگرده

 151. شیدای حق
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  یا فارس الحجاز ادرکنی
  بغض گلویم را گرفته بود وقتی آقای شریعتی با بغض حلالیت میطلبید و خداحافظی میکرد!
  خواب دیدم رهبرم تنهاس و یاری ندارد.
  آقا صاحب الزمان هم توی این عصر تنهاست …
  جلوی یک برنامه زیبای اسلامی را گرفتند یعنی ما ظهور حضرت ولی عصر ارواحنا فداه را نمیخواهیم!
  فقط هی میگوییم اقا بیا اقا بیا …
  توی عمل شده ایم دشمن دین و ایمان
  دلم میخواهد رو سیاهی باعث و بانی این همه دلشکستگی را ببینم.
  مرگ بر هر که بخواهد دل مولایمان را بشکند …

 152. مسعود خرمی از قم
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خطاب به سایت و خبرنگار بي باك و منبع موثقش!!
  حرفاتون ظاهرش حق و زيباست و منطقي! ولي ناخودآگاه،اين جمله اميرالمؤمنين عليه السلام را به ياد مي آورد: «كلمة حقٍِ يراد بها الباطل»!
  چون آنقدر ناشيانه به حاشيه مطلب پرداخته ايد تا اصل قصه زياد جلوه نكند. و بجاي اشاره به اصل ماجرا و نقد منطقي و تذكر شرعي و قانوني به صدا و سيما، توسط كارشناس مؤمن و دين شناس برنامه: جناب استاد ماندگاري، تصميم به بركناري آقاي ركني گرفته اند.
  مسئول محترم شبكه 3 و رياست محترم كل سازمان، به نظر شما آیا این کارتان به سمت خدا و رضایت او بود؟؟!! و بركناري اين تهيه كننده و كارشناس مؤمن و شجاع، آن هم بلافاصله بعد از آن نقد، زيادي تابلو و خنده دار و در عين جال جنايت نيست؟!! حتی اگر دو ماه قبلش استعفا هم داده باشد؟
  قطعا آقاي ماندگاري هم تا آينده اين نزديك به همين مجازات مي رسد! چون جرم بزرگ «انتقاد به صدا و سيما» را انجام داده! فكر كرديد تمام شد؟؟ فكر كرديد باب امر و معروف و نهي از منكر، اين واجب قرآن و اسلام، با اين برخوردها و تحريمها و تبعيدها و اخراجها بسته مي شود؟ آيا گناه شما فرق چنداني دارد با جرم قاتلين شهيد علي خليلي، شهيد امر به معروف كه بخاطر دفاع از ناموس مردم با ضربات چاقو او را مجروح و در نهايت شهيد كردند؟؟
  بله تفاوت دارد: بسيار بدتر از
  گناه قتل اوست. چون شما با اين كار داريد شخصيت افراد را مي كشيد، نه جسم و تنش را. شما داريد روح اين حكم مهم الهي و آيات قرآني را مي كشيد. به شيوه اي بسيار ظالمانه و موذيانه.
  نخير! شايد انگيزه ها و مقاصد باطني افراد را بشود از مردم پنهان كرد. ولي از خدا و اوليائش هرگز: «إن الله لايخفي عليه شيء في الآرض و لا في السماء».
  منتظر چوب بسيار سخت الهي باشيد. إن الله شدید ذوانتقام.

 153. س.س
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  به نام خدا من واقعا متاسفم شدم یه برنامه کاربردی و به درد بخور تو کل رسانه ها دیده بودم اونم که ……… من خواهش میکنم اگه واقعا شما ها براتون تبلیغ دین اهمیت و ارجعیت داره بر این کار ها برنامه رو احیا کنین شما مسولی این کارتون هستین .از طرف یه ملت ……. شما به نوعی یه بار مسوولیت دارین لطفه توجه کنین وگر نه روز قیامت همه ی ما شاهدیم …….

 154. س.س
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  در ضمن اونایی که میگن اگه جمش کنین ممنون میشیم بدونن اونایی که این برنامه رو میبینن همه نوع آدمایی هستن فهمیدییییییییییییین؟

 155. d.e
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من دانشجوی در خارج از کشور هستم و با دیدن این برنامه در مورد خودم و کارهام قضاوت میکردم .در ضمن عده ای از دوستانم و برخی مسلمون شدن شما هایی که میگین جمش کنن کجای کارین ؟ ببینین این طرف دنیا چه خبره ؟

 156. حسن
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  باسلام
  انصافا کارشناسان برنامه سمت خدا حرفاشون از سر اخلاصه و به دل میشینه- وقتی سخنان حاج آقا فرحزاد رو شنیدیم خیلی ناراحت شدیم- واقعا چرا آقای ضرغامی هیچی نمیگه…..
  بهونه تراشیدن سخت نیست برای آدمی که مسئولیتی داره و خدارو در نظر نمیگیره دوست من- خواستم بگم مردم حواسشون خیلی جمعه و میدونن چی به چیه – حالا هرچه میخان سیاه نمایی کنند- حضرت علی علیه السلام میفرمایند: گذشت زمان پرده از روی اسرار برمیدارد

 157. ف ش
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  برنامه سمت خدا با شریعتی وکارشناساش آموزنده وآرامش داره لطفا کاری کنید برگردن…

 158. راضیه علیپور از بوشهر
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  با سلام بنده به علت شاغل بودن برنامه سمت خدا را از طریق دانلود فایل های صوتی دنبال میکردم و زمانی که متوجه شدم آقای شریعتی حلالیت میطلبند فوق العاده ناراحت شدم واقعا حیف است که برنامه ای با اینهمه مخاطب و تاثیر گذاری فقط به دلیل بیان حقیقت تعطیل شود این برنامه در این دوره ی کم رنگی اعتقادات مذهبی که متاسفانه دامن گیر تمامی خانوادها شده خیلی برنامه خوبی بود واقعا باید متاسف شد به این صدا و سیمایی که ما داریم اما امیدوارم باز با مجری گری و تهیه کنندگی آقایان شریعتی و رکنی برنامه سمت خدا را ببینیم

 159. یک مخاتب
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  چرا یکی که یک کار خوب می کنه این قدر مخالف پیدا میکنه .فرق این مخالف ها با آمریکا چیه اونا هم نمی خوان ما چیزی داشته باشیم آقایون بدانید که نظر خدا روی برنامه سمت خداست شما که هیچ بزرگ تر از شما هم نمی تواند جلوی این دلاور مردان را بگیرد. (((مراقب رفتارتون باشید)))

 160. معترض
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  زمان شاه اگه یه روحانی علیه شاه و کارهایش حرفی میزد منبرش رو تعطیل میکردن میگفتن فقط شما حق دارید از نماز و روزه و… بگید

 161. دانشجو
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  تو رو خدا برگردید همینطوری جامعه پر فساد شده

 162. یا مهدی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا متاسفم برای اقای ضرغامی خدا خودش جواب کارشو بده که با این کارش تمام سمت خدایی ها رو ناراحت کرد به امید پخش مجدد سمت خدا

 163. علي
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  يكي بيايد ما را بيدار كند كه دشمن ما فقط آن طرف مرزها نيست، دشمن ما حتي با ديش و ماهواره ما را هدف نگرفته است. دشمن ما سنگرش درون دل ما سنگر گرفته. به هوش و به گوش باشيم كه وقتي كاري را ميخواهيم انجام بدهيم رضاي خدا را هم در نظر بگيريم.

 164. سمت خدایی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  یک برنامه ی خوب هم که بود خرابش کردن . قدر آقا ی شریعتی رو نمی دونن !

 165. م.قبادی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  متاسفانه برنامه به این خوبی راچرا باید متوقف کنید من به عنوان یک مسلمان از مدیران سازمان تقاضا میکنم مجدد برنامه سمت خدا را شروع کنید

 166. یک خانواده ی سمت خدایی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  باعرض سلام جای تاسف است که چراحقایق دین اسلام ازنظرصدا وسیمای مانبایدبه گوش مردم برسد
  حقیقت همیشه برای ترسوهاسخت است

 167. حق گو
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  به قول اقای ماندگاری خیلی زود که هنوز حرف حق در جامعه خوار وخفیف شود.به جای سمت خدا با این کاری که کردید اسم برنامه را سمت هر چه که دلمان خواست بگذارید.

 168. بهبودی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  کفر چو منی گزاف آسان نبـــــود
  محکم تر از ایمان من ایمان نبـود
  در دهر چومن یکی و آنهم کافــر
  پس در همه دهریک مسلمان نبود

  اگر بناست برنامه ای مانند برنامه سمت خدا را بخاطر یک انتقاد بحق و سازنده و توسط کارشناس برنامه سمت خدا، این برنامه با این حجم از بینندگان تعطیل شود پس باید در این گونه برنامه ها را بست و با چشم و دهان بسته از دین گفت تا ماهواره ها ایمان و اعتقاد مردم را به بازی گرفته و به یغما برند. آن طرف به هر وسیله ممکن با برنامه های دروغین دینی اقدام به جذب مخاطب می نمایند. وهابیون بطور مداوم اقدام به نشر و توزیع کتب رایگان برای تبلیغ وهابیت می نمایند وما در اینجا تاب یک انتقاد را نداشته ویک برنامه مورد اقبال عمومی را تعطیل می کنیم آیا کسی هست به داد دین برسد؟ آیا فرهنگی که مقام معظم رهبری در اول سال به آن اشاره نمودند این بود شاید در چنین سالی و تعطیلی چنین برنامه ای اقدامی شرم آور برای مدیران و افراد پست پرده این اقدام باشد!!

 169. ناشناس
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  متاسفم برای ریاست نهادی که اسمش یدک کش فرهنگ دین واسلام وقرآن است…..

 170. یه طرفدار برنامه سمت خدا
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا الان می فهمم چقدر آقایمان صاحب الزمان ( عج ) تنها هستند . با این اتفاق ؛ معنای اضطرار را از تمام وجودم درک میکنم .
  به فرمایش امام حسین (ع ): اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید .
  خدایا خودت هر که را بخواهی عزت میدهی و هرکه را بخواهی ذلت .
  عوامل برنامه سمت خدا در پیش چشم ما همگی دارای عزت هستند و هیچ کس نمیتواند اذیتشان کند چون خالصانه برای ما مومنین تلاش کردند . همیشه دعاگویشان هستیم ، خداوندا بر عزتشان بیفزا و دشمنانشان را خوارتر و حقیر تر بفرما . آمین

 171. مهدی
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  همین کار را می کنند که مملکت پیشرفت نمی کنه .

 172. حيدري
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام مدير محترم شبكه 3 خيلي سريع برنامه سمت خداراپخش كن وگرنه جواب عملد خود خدا بدهد

 173. یه ساده دل
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ای بابا تازه ما دلمون خوش بود که با این انتقاد اقای ماندگاری تبلیغات رو از برنامه ی کودک جمع می کنن درکمال نا باوری مسئولین محترم صورت مسئله رو پاک کردن…

 174. محسن
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بهتر نبود در برنامه مناظره یکی از مدیران جواب آقای ماندگاری را میداد؟

  • یک سمت خدایی
   ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

   به نظر شما جوابی داشتند که بدهند؟

 175. طلبه
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من هفته ای یک روز موفق به دیدن این برنامه می شدم ولی انعکاس اثرات مثبت آن رادرسخنان اطرافیانم می دیدم مسئولانی که این برنامه رابه تعطیلی کشاندندحتمابایددرهمین رسانه برای مردم دلیل این کارشان رابگوینددومردم رامجاب کنند
  والا هیچ کجای دنیا به دلیل انتقادمثبت به یک نهادیاسازمان دولتی کسی اینطورمواخذه نمیشه

 176. فرشته
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اگه این برنامه را به هر دلیلی از مردم بگیرید قطعا بدونید خدا محروم کردن مردم را از یک برنامه معرفتی روان ودلسوزانه بر شما نمی بخشه………بنده خدا مجری جدید؟واقعا به این انتخابتون……

 177. فرشته
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من اولین باره که نظر میدم اینم مدل جدیتونه؟

 178. عاطفه
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام خواهش میکنم اقای رکنی و شریعتی را برگردانید

 179. احسان
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  به سهم خود این مسئولین انتقاد ناپذیر را حلال نمی کنم. برنامه باید به شکل قبل ادامه یابد.

 180. رضایت
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ان شاالله که سمت خدا به کار خود ادامه خواهد دا د و کیفیت برنامه طبق روال قبل با همان جذابیت قبلی خواهد بود
  ولی
  از تمام مسئولین میخواهیم که باتوجه به وضعیت کنونی جامعه وروند رو به پیشرفت این برنامه در بینم مردم اصلاحاتی در نوع نگرش خود نسبت به این برنامه داشته باشید

  فی امان الله

 181. مرتضی
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  جای تاسف برای مسئولین دارد که به جای تعطیلی منکرات ،معروفات وخوبی ها حذف می شود

 182. asghari
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  به نظر من ضرغامی باید استعفا بده

 183. ناشناس
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اگه این برنامه برای رضایت خداوند بوده پس چرا عوامل این برنامه برای یک نفر کنار کشیدند. هرچند کار صداوسیما هم درست نبوده ولی کار این عوامل هم قشنگ نیست.

 184. سینا
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  همیشه برایم سوال بود که چرا سمت خدا نسبت به سایر برنامه های مذهبی خیلی موفق تره . و در عمل حرف های خیلی خوب و کاربردی درش زده میشه. مثل برنامه گلبرگ. تخصص صدا و سیما این است که برنامه های خوب و بدرد بخور را حذف میکنند.

 185. maryam
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا متاسفم برای اقای ضرغامی و مسیئولینی که باعث این اتفاق شدند.نمیدونم چطور میخوان فردای قیامت جواب این همه بیننده را بدن.امیدوارم دوباره این برنامه خوب پخش شود

 186. ش.ث
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  به نام خدا .امیدوارم انشالا آقای شریعتی هرجا هستند خوب و سلامت باشند و همچنان در راه خداوند قدم هایی بردارند .امیدوارم دعا کنند که این برنامه ایشالا همچنان ادامه دااشته باشه .

 187. رز
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  تنها برنامه ی بود که من میدیدم:(

 188. فرزاد
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام جنگ تمام عیار با ارزشهای ناب اسلام و انقلاب ازسوی رسانهای ضدارزشی شروع شد وصد افسوس که در این میدان بعضی از ادعا رسان دفاع از اسلام و شهدا متاسفانه به علت هوای نفس و عدم انتقاد پزیری با برنامه ای
  اهنگ مخالفت ساز کرده اند که بسیاری از سازهای ارزشی را احیا کرده است ضعف ساختار جامعه ما منسوب بودن مدیران نالایق و ناتوان است از جناب آقای ضرغامی بیش از این انتظار می رودکه دل به دل معاندان ودشمنان دوست نما ندهند نظام نیازمند کستاخی وجسارت آگاهانه و دلسوزانه است متاسفانه علت اصلی مشکلات بر نتافتن مدیران و مسولان ناتوان از انتقاد است چرا که ضعف ها و کاستی و نانوانی مدریتی آنان به مسلخ و سوال کشیده می شود دوست و برادر و همرزم دیروز جناب آقای ضرغامی در کشتی سوار شو وکسانی را با خود همراه کن که خیر دنیا و آخرت را برای شما همرا ه داشته باشد مواظب بادمجانهای دور بشقاب باش جناب اقای رکنی حقیر به جرات می توانم بکویم سربازی امام عصر زیبنده شماست و سایر مردان راستین دفاع از ارزشها از همه عزیزان که غم دین دارند درخواست حمایت از مظلوم کشی و حق کشی را دارم خصوصا برادرم جناب آقای ضر غامی قلب نازنین مولا و مرادمان را خون نکنیم چرا در جایی که مدیر توانا هست حمایت نمی کنیم حرف بسیار است اگر اقدام نشود حرکت عظیم به همرا ه خواهد داشت

 189. ح
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا حیف این برنامه است که تعطیل بشه

  البته انچه که به جایی نرسد فریاد است

 190. رز
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  حالا شما مطمعنید که این آقایون داشتن مارو بسمت خدا میبردن ؟

 191. کمی آشنا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا جای تاسف برای صدا و سیما که دم از انتقاد پذیری میزنه والبته بیش از این هم نباید انتظار داشت با این بعضی از برنامه های ضد دین

 192. زهرا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا برای کسانی که برنامه رو متوقف کردن متاسفم که اون دنیا باید پاسخ گو باشن مگر نه اینکه این برنامه زندگی خیلی ها رو متحول کرد و راه درست رو بهشون نشون داد دقیقا امثال سال جهاد فرهنگی از جانب رهبر عزیز انتخاب شد و بهترین برنامه مذهبی حذف شد دشمنان این انقلاب قسم خوردن که با ماهواره ها و برنامه هاش مردمم رو به فساد بکشن اونوقت تو کشور خودمون دارن به اهداف دشمن کمک میکنن خدا جوابتون رو بده

 193. زهرا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  آقای ضرغامی برای شما متاسفم من نسبت به شما دید خوبی داشتم اما ……………………..

 194. ناشناس
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  این برنامه بدون آقای شریعتی و آقای رکنی اصلا نمیشه ما به آقای شریعتی عادت کرده بودیم

 195. ناشناس
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا خدا به داد دل رهبرمون برسه . خدا این مسئولین بی لیاقت رو به راه راست هدایت کنه به نظر من هیچ مجری وتهیه کننده ای حتی در صورت داشتن توانایی نباید این برنامه را قبول می کرد و جای آقای شریعتی و رکنی را می گرفت این خودش کمک کردن به از بین رفتن نهی از منکر است

 196. تبسم
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  با این وجود فقط باید منتظر ظهور اقا باشیم تا شاید این بی عدالتی ها تموم بشه.

 197. ناشناس
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  مابرنامه سمت خداروباهمون مجری واساتیدمیخواستیم.حالادیگه کسی این برنامه رو دوست نداره.مسئولین محترم دل میلیونها نفر راشکستن.

  • فاطمه زهرا
   ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

   تواین برنامه از واقعیت دین وحقیقت اسلام ناب محمدی صحبت میشد ، فکرکنم با این کار اقای ضرغامی منحرفین خیلی خوشحال شدن. خوب اب تواسیاب دشمن میریزید

  • لیلا
   ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

   با اینکار جهتگیری واقعی آقای ضرغامی هم مشخص شد. این سرباز انقلاب!!!

 198. فریاددل
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  هرروز منتظر پخش برنامه بودیم حالا دیگه برنامه رو نمیبینیم.موضوعتات قبل چ
  ی بود وحالا چی هست!

 199. فاطمه.ع
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  با سلام به دوستان سمت خدایی”از اینکه اقای شریعتی کنار رفت افرین به غیرتش واقعا خوشحالم و امیدوارم رهبرمون مشکل رو هرچه زودتر حل کنه تا عبرتی بشه برای تفرقه افکنها.

 200. عاطفه
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا متاسفم !!!!!!روی صحبت من به اشخاصی است که اقای رکنی و شریعتی رو برکنار کردن.جای تاسف داره توی یه مملکت اسلامی بخاطر نهی از منکر مدیر و مجری یه برنامه بر کنار شوند . اینا فقط یاد گرفتن خودشونو پشت دین پنهان کنن. چرا ما عاقلانه فکر نکنیم بیشتر فساد در جامعه از صدقه سر این اقایونه !!!!!!!

 201. مهدی
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  برنامه ای که هرطور شده وقتمو خالی میکردم که بهش برسم الان اگه وقت هم داشته باشم رغبت نمیکنم ببینم
  چون از اون صفا و نورانیت و سمت خدایی برگشته
  متاسفم برای کسانی که تحمل حرف حق رو ندارند
  حس میکنم این برنامه طوری که قبلا سمت و سوی خدایی داشت دیگه نداره سمت و سوی این برنامه به طبق میل مسئولین تغییر کرده

  بار دیگه ثابت شد مسئولین ما که دم از ولایت فقیه و رهبری میزنند فقط حرف و شعاره نه هیچ چیز دیگه امیدوارم جوابی در برابر خدا داشته باشند

 202. راحیل
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خیلی کار اشتباهی کردن اقای رکنی و شریعتی رو برکنار کردن . این رو باید بهشون گفت زشته ادم نمک بخوره نمکدون رو بشکنه. اقای رکنی و اقای شریعتی حق گردن ما وشما دارن .اینا بجای اصلاح کار خود وحل مسئله یاد گرفتن فقط صورت مسئله رو پاک کنن. انشاء ا… خدا جزاشونو بده ایشاا…

 203. اعظم
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اشكالي ندارد آقايان همت خواهند نمود واز سطل هاي كره باز فيلمهاي جومونگي خواهند خريد چون در اين بين حقالوساطه خواهد رسيد حيف؟؟؟؟؟؟

 204. ناشناس
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بنده مشکلی داشتم یکی از کارشناسهای سمت خدا وقت گذاشت ومشکل مرا حل کرد ومن تا اخرعمرم مدیون مشاوره وراهنمایی این عزیزان هستم برای خودم ومردم متدین متاسفم هرجا دل بستیم عده ای ازحسادت وکج فهمی انها را کنار زدند

 205. رها
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  امیدوارم اقای شریعتی و اقای رکنی شاهد این همه اشتیاق مردم برای بازگشتشون باشن.

 206. عرفان
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سمت خدا حمايتت مي كنيم

 207. ناشناس
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام تو یکی از برنامه های سمت خدا آقای قرایتی گفتن ما نباید از خیرین مدرسه سازی که خمس نمیدهند پول قبول کنیم آقای قرایتی دیگه تو سمت خدا حرفای خوبتونو حروم نکنید چون اینا هم مثل همون خیرین جلوی امر به معروف و نهی از منکر رو گرفتن که علت اصلی قیام امام حسین (ع) بود

 208. ناشناس
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا جای تاسف دارد درسالی که به نام فرهنگ نام گرفته از ادامه پخش یکی از مفیدترین برنامه ها با بهترین کارشناسان و توانمندترین مجری جلوگیری شود دوباره منافع چه کسانی در خطر قرار گرفته؟

 209. ناشناس
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  فقط این بگویم که وقتی داخل رسانه ملی ما این اتفاقات رخ دهد در این موقعیت حساس وای به دل جوانان و نوجوانان ما که از چه کسی دیگر اطمینان کنند

 210. یکی
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  مگه صدا وسیما که با بیت المال اداره میشه به قول یکی از نماینده های مجلس ملک شخصی بعضی هاست؟؟؟؟؟؟؟این همه مخاطبان میلیونی این برنامه ومردم و مذهبیون دارن از این برنامه طرفداری میکنن پس کجاست حق نظر مردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 211. مدافع
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا به اينا ميشه بگي مسلمون ؟ كسي كه براي دين ومذهبش اصلا ارزش قائل نيست

 212. اسلام
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعاااااااااجای تاسف داره

 213. مرىم
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  تنها زمانى كه احساس مىكردم اىن رسانه يه مملكت جمهورى اسلاميه همون زمان بخش برنامه سمت خدا با مجريان قبلى بود اللهم اجل لوليك

 214. فاطمه زهرا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  دست دشمنو میشه تو این کار دید ، من از بیگانگان هرگز ننالم ………..،،،

 215. عبدالله
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  برای این مدیران که تحمل فرمایشات حضرت علی در برخورد با مفسدین اقتصادی را ندارند واقعا متاسفیم. تاسف…..

 216. ندا
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  صدا وسيما بره برنامه هاي دره پيت و تبليغ شيرين نوين جمع كنه ،،،،،،،،،،،،،،،،،

 217. فاطمه
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سمت خدا اگررنگ وبوی خدایی داردبااجرای مجری خوب وتوانای همیشگی اقای شریعتی بوی سمت خدا دارد شریعتی برگرددوستت داریم

 218. زهراصارمی
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام مامانم دیگه سمت خدارو دنبال نمی کنه منم دیگه درنبودش این برنامه رو ضبط نمی کنم چون مجری خوبمون اقای شریعتی 5ساله باماست نمی شه برنامه رو بدون این مجری تصور کرد جای خیلی تاسفه امیدوارم که دوباره اقای شریعتی بگرده.

 219. علی اکبر
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  از قبل دنبال بهونه تراشی بودن . بجای این کارها انتقاد پذیر باشین و کار و را اصلاح کنید وای به حال صدا و سیما اگه اینکاه بر نرگدد که اون وقت …..

 220. زهرا
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  باید کاری کرد

 221. طاها
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  قابل توجه آقایان

  تا پخش دو باره ی برنامه ی سمت خدا ما ساکت نخواخیم نشست.

 222. زینب سادات
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام دوستان
  اگه یادتون باشه روزعید که مجریهای برترمعرفی شدند اقای علیخوانی حرفی زدند که باعث تعجب من شد.صحبتی که کاملانیت تخربی داشت.ایشون به طوربسیارصریح وگستاخانه ای تهیه کننده ی برنامه سمت خدارا مورداحانت قراردادندکه مثلاحرف دلش رابه همه گفته باشد.به نظربنده این یک نوع ترس است زیراچه لزومی داشت دران موقعیت حرف دلش رابگوید.البته این قضاوت شخصی بنده نیست ولی کاملاازهمان برنامه شخصازنگ خطری رابرای برنامه ی سمت خدا حس کردم

 223. رضا
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اون برنا مه ای که تا امروز مشکلات مردم رو حل می کرد
  امروز خودش دچار مشکل شده
  الان نوبت ماست که به دادش برسیم.

 224. رها
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا خدارو خوش میاد عده ای مانع رسیدن به حق بشن؟اصلا اون اقا با اجازه ی کی اومده نشسته جای اقای شریعتی؟جای خالیه ایشون رو هیییییییییییییچکس نمیتونه پر کنه!

 225. سمت خدايي
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اگر راهتان راه امام زمان است پس از نهي كردن از منكر نبايد ناراحت شويد وبر نامه سمت خدا را كه رنگ وبويي از رنگ خدا داشت رو به اين صورت حذف كنيد

 226. فاطمه
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اینم از این برنامه!!!!!
  خداییش 20 شبکه زدن ولی یکیش یه برنامه نداره که براش وقت بذاری! همش سریالهای تکراری و تبلیغات!
  من در روز فقط سمت خدا رو میدیدم و مابقی روز تقریبا تلویزیونم خاموشه. اینم که ازمون گرفتن!
  انقدر بدبخت شدیم که با حرف حق باید اینگونه برخورد بشه و تبلیغاتهای الهام گرفته از ماهواره را به هر چیزی ترجیح بدن!

  • بهنام
   ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

   بخشید دیگاه من اگه تند هست پس محبت کنید شما مطلب را بگید بنده ارسال می کنم از طرف خودم والا این هم شد نظر سنجی1393/2/28

 227. ایمان
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اصلا رغبتی برای دیدن سمت خدا نداریم اونم با این مجری واقعا!!!!!!!!

 228. زینب از اصفهان
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من خیلی از مشکلات زندگیم به واسطه ی این برنامه حل شد.آقای شریعتی جای خالیتون خیلی مشهوده.من دیگه هیچ علاقه ای بدون حضور شما به این برنامه ندارم 2 دقیقه که دیدم کانالو عوض میکنم

 229. دوستدار سمت خدا
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  هر روز که موقع شروع برنامه میشه میزنم شبکه 3 فقط به امید اینکه آقای شریعتی رو دوباره تو برنامه ببینم ولی بازم با یه مجری موسفید. روبه رو میشم و همه ی امیدام به یاس تبدیل میشه .امیدوارم اگه برنامه به حالت اول با همون کادر بر نگرده این همه دلی که شکوندن خدا دلشونو بشکونه و عمری حسرت بخورن.

 230. طببه
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من هرروز با همسروفرزندانم برنامه سمت خدا رابااشتیاق می دیدیم از وقتی که فهیمیدم این برنامه متوقف شده واقعا برای صداوسیمای کشورم متاسف شدم که حرف حق را کتمان کردند

 231. یه جوون
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعا حس بدیه که وقتی فقط یه برنامه رو از کل کانالای تلویزیون دوست داری و میدونی با کارشناس ها و مجری خوبش کلی در تو تاثیرگذاشته، ولی تایم مدرسه به تو فرصت دیدن پخش زنده ی این برنامه رو نده و به همین خاطر تنها دلخوشیت از تابستون و تعطیلات دیدن اون برنامه باشه و درست دم تعطیلات اون برنامه رو به هردلیلی بعد پنج سال یهو اینجوری قطع کنن بعد هم یه مجری دیگه رو که هییچچوقت نمیتونه جای مجری فوق العاده ی قبلی رو بگیره بذارند جاش…

 232. شریفی از قم
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  انا لله و انا الیه راجعون
  در کشوری زندگی می کنم که عده ای با انتصاب ولایت فقیه خلاف نظر ولایت فقیه عمل می کنند به جرم نهی از منکر واقعا این ننگ مسئولان صدا و سیما را نزد چه کسی باید برد؟

 233. محمد
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  هروقت حرف از صداقت شد………صداقطع شد

 234. بنده خدا
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام آقای قرایتی شما که معتقدید نباید پول از خیر مدرسه سازی که خمس نمیدهد قبول کرد لطفا در برنامه ای هم که امر به معروف ونهی از منکر را بر نمیتابند شرکت نکنید که این مهم علت اصلی قیام امام حسین (ع)است

 235. صدیقه
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  امرمعرف ونهی ازمنکرواجب دین است وقتی درمملکت اسلامی ما این واجب دین علنی زیر پا گذاشته می شودپس نمی توان ازصداوسیمایش توقعی غیراز این داشت فقط می توان گفت حدایا هرکس که قصدش خیانت به اسلام ودین داردریشه کن بگردان آمین یارب العالمین

 236. شبیه خون فرهنگی
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  در مملکت اسلامی و در برابر دیدگان امام زمان واقعا زشته

 237. تورو به خدا کاری کنین
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من سمت خدا با شریعتی و میر باقری و عالی میخوام.

  • نیما
   ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

   همراه با حاج آقا ماندگاری و فرحزاد

 238. منتظر آقا
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ای کاش به اندازه سرسوزنی برای این همه نظر ورای مردم ارزش قاعل بودید لطفا ببینید که مردم چه برنامه ای را نیاز دارند از چه مجریی خوششون میاد متوجه نشدیم برای ما برنامه میسازید یا برای خودتونبهترین برنامه را بی روح کردید براتون واقعا متاسفم

 239. علی اکبر محمدیاری
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اون مدیری که دستور توقف برنامه رو داده را باید مجازات کنند، به جرم محاربه.. ” مگه این دستور معنی جز دشمنی با خدا میده؟”

 240. مریم
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خواهش می کنم در مقابل این جسارت آشکار، ساکت نشید بچه مسمونـهـــــــا!
  سمت خدا، با همون روال آرمش بخش قبلی، باید برگرده.

  اللهم عجل لولیک الفرج

 241. ناشناس
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام ما از امام زمان و رهبری عاجزانه تقاضای کمک داریم در قدم اول جلوی این حق کشی می ایستیم .

 242. ملتمسیم آقا
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام عاجزانه از آقا امام زمان و رهبری تقاضای کمک داریم.

 243. روح الله
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام می خوام ببینم اون مسئولی که اینقدر سعه‌ی صدر نداره و نمی‌تونه انتقاد پذیر باشه چرا شده مسئول؟؟؟؟ مگه امیر المومنین علیه السلام نفرمود: آلة الریاسة سعة الصدر یعنی یکی از ابزار ریاست شرح صدر است. اونم یه انتقاد از یک دلسوز نه معاند.!!!
  پس بهتر که مسئول مربوط بره کنار نه برنامه‌ای که این همه مفید به حال دین و دنیای مردم بود؟؟؟!!!!
  واقعا متأسفیم که هر روز شاهد برچیده شدن مظاهر صلاح در صدا و سیما و پهن شدن مظاهر فساد و گمراهی در آن هستیم.

 244. مهسا
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  چقدر دلم گرفت ما روزمون رو بامید سمت خدا آغاز میکردیم تنها برنامه دلنشین من از تلویزیون وصدا وسیما این بود واااااااااااااااااااااااااقعا براتون متاسفم.از این به بعد اون ساعت تلویزیون ما خاموشه.دلمو شکوندید مسلمونا.این کارشناسا و آقای رکنی خئپواستن عدل علی و نهضت حسینی رو برقرار کنند واقعا حالا فهمیدم حق چقدر مظلومه علی و دوستدارانش چقدر مظلومند و همیشه باید خفه شن

 245. م.ا
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  وااااااااااااااااااااااااااااااااااااقعا متاسفم

 246. ناشناس
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  از خدا می خوام همه بنده هاشا به راه راست هدایت کنه.

 247. م.ح
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  این کارشناسا و آقای رکنی فقط میخواستند حکومت علی(ع) و نهضت حسین را زنده و پابرجا کنند و به ما مردم معروفهارو متذکر شوند بمیرم چقدر علی و خاندانش و اسلام واقعی و حق مظلومه.ما روز رو بامید سمت خدا شروع میکردیم ازاین به بعد تلویزیون ما خاموشه این ساعت.

 248. مرضیه.ا
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  این کارشناسا و آقای رکنی فقط میخواستند حکومت علی(ع) و نهضت حسین را زنده و پابرجا کنند و به ما مردم معروفهارو متذکر شوند بمیرم چقدر علی و خاندانش و اسلام واقعی و حق مظلومه.ما روز رو بامید سمت خدا شروع میکردیم ازاین به بعد تلویزیون ما خاموشه این ساعت.

 249. م.ح
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  یادم آمد به شعر باباطاهر خطاب به مسئولین: مکن کاری که بر پا سنگت آیو
  جهان با این فراخی تنت آیو
  چوفردا نامه خوانان نامه خوانند
  تورا از نامه خواندن ننگت آیو
  مسئولین محترمی که این برنامه عزیزو بداشتید یادتون به روز حساب باشه.شرمنده خدا و مردم نشید

 250. هم نفس
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  با سلام به همهگی که اینقد به فرهگ واسلام متعهدن .یاعلی ما همه پشت هم هستیم

 251. امیرحسین
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واقعااین حرف قشنگیه
  روبروی عکس شهید عکس شهیدان
  ازته دلم داره میگم شهدا شرمنده ایم!!!!!!!!!!!!!!!!!

 252. نجات یافته
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من از سمت خدا خیلی چیزا یاد گرفتم و مدیون همه شون هستم با اینکه بازم کارشناسای محبوب قبلی رو اوردن ولی دیگه به دل نمیشینه ما به سمت خدای قبلی انس گرفته بودیم امیدوارم به شکل سابقش بر گرده اما فکر نکنم کسی به حرف ما ها اهمیت بده

 253. رها
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  یوهوووووووووووووووووووووو بالاخره موفق شدیم.تبریک میگم به همه ی سمت خدایی ها

 254. دوستدار سمت خدا
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  تبریک تبریک تبریک ! تبریک میگم به همه مردم مومن و خوب که هیچ وقت پشت خوبان رو خالی نمیکنن. وقتی برنامه رو با حضور مجری دوست داشتنیو خوبمون دیدم فریاد شادی سر دادم .باید خدا رو شکر کرد .الحمد الله خدا عنایت کرد و حرف دل مردمو شنید و دوباره سمت خدا به سمت خدا برگشت.شکرا للله

 255. دوستدار سمت خدا
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  تبریک تبریک تبریک ! تبریک میگم به همه مردم مومن و خوب که هیچ وقت پشت خوبان رو خالی نمیکنن. وقتی برنامه رو با حضور مجری دوست داشتنیو خوبمون دیدم فریاد شادی سر دادم .باید خدا رو شکر کرد .الحمد الله خدا عنایت کرد و حرف دل مردمو شنید و دوباره سمت خدا به سمت خدا برگشت.شکرا للله

  • مخاطب
   ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

   البته اقای رکنی فقط مشاوربرنامه هان.اماتبریک چون بدون شریعتی رنامه هیچ بود

 256. م.ح
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای اینگار دو تا دنیارو بهم دادن امروز چهره محبوب آقای شریعتی ونازنین حاج آقا فرحزادو زیارت کردم و شنیدن صدا و صحبتهای دلنشینشون جان دوباره به من بخشید.از همتون متشکرم .خدایا ممنونم ازت

  • الهه ببرا...
   ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

   اگه شریعتی نباشه سمت خدادیگه سمت خدانیست

 257. یه خوشحال
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  امروز قبل از شروع برنامه، یه لحظه با خودم گفتم یعنی میشه آقای شریعتی امروز برنامه رو اجرا کنند…؟… اما برام مثل یک رویا بود تا اینکه یکهو چهره ی آشنای ایشون رو و حاج آقا فرحزاد عزیز رو دیدم!!! اونقدر جا خوردم که لقمه ی غذا در گلویم گیر کرد! و بعد از مدت ها اشک شوق ریختم! واقعا به همه ی کسایی که برای این کار زحمت کشیدند تشکر میکنم و به هممون تبریک میگم!

 258. نیما
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خدا یا ممنونم ازت که حرف دل ما رو به گوش های آهنینشان کارساز کردی . آقای رکنی را هم برگردان.

 259. سرباز رهبر
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بسم الله الرحمن الرحیم. سلام.
  حرف حق و عمل حق قوی ترین حقیقت عالم است.
  حرف و عمل باطل ضعیف ترین و رفتنی ترین است.
  حق جریان آب است و باطل کَف روی آب.
  قطره ها باهم بمانید و به هوش!
  کی کند کَف رود را بی جنب و جوش؟
  جاء الحق و زهق الباطل إن الباطل کان زهوقا:
  حق می آید و باطل می رود؛ همانا باطل رفتنیست….
  یا علی، یک ملت با سید علی، اللهم عجل لولیک الفرج.

 260. فاطمه
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بنام حق
  سلام علی عباد الله الصالحین
  براستی ابتدا از خداوند وسپس از تمامی کسانی که دغدغه ی دین دارند سپاسگزارم.
  ما همچنان پیشرو صراط مستقیمیم .
  اللهم عجل لولیک الفرج
  امین

 261. الهه ببرا...
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خیلیییییییییییییییییییییی متاسفم تورابه خداااااااااااااایه کاری کنیددوباره سمت خدابیادروی انتن.

 262. برنا
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  با سلام. الان ساعت ده شبه و من در در حال خواندن نظرات شما عزیزان بودم که دیدم خوشبختانه برنامه سمت خدا به حالت اولیه برگشت (به علت شاغل بودن ساعت یک و نیم نمیتونم ببینم و کلا بعد از این اتفاقات هم که دلسرد شده بودم )به همه تون تبریک میگم

 263. حسین
  ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

  از این که سمت خدا به مسیر خودش برگشت خدا را شاکریم.

 264. بیننده
  ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

  الا ان حزب الله هم الغالبون

 265. زهرا
  ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام- جقدر این چندروز به ما سخت گذشت.مثل روزهایی بود که برادران عزیزم. به شهادت رسیده. ودیگری به اسارت دشمن جهان .اسراییل غاصب درامده بود.به سختی همان روز ها گذشت .وامروز وقتیکه مجری خوب برنا مه اقای شریعتی وکار شناس محترم وگرامی برنامه را دیدم با اینکه مهمان داشتم .ازعمق وجودم فریادکشیدم.وصلوات فرستادم .خوش امدید عزیزان .خدایا شکرت. لعنت خدا بر دشمنان اسلام وقران.خدایا مارابه سمت خودت هدا یت کن . ولحظه ای از خودت جدا نکن.امین.

 266. یه طرفدار برنامه سمت خدا
  ۲ خرداد ۱۳۹۳

  خدا را شکر .

 267. اهل البصر
  ۴ خرداد ۱۳۹۳

  قسم به حضرت صدیقه ی طاهره(س): یا علی تا قدس همراه توییم/پاسخی بر این عمار توییم

 268. منتظر
  ۴ خرداد ۱۳۹۳

  ما هیچ واهمه ای نداریم.چون دلخوش به امام مهدی(سلام الله علیه) هستیم.

 269. یک مسلمان
  ۸ تیر ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید به همه کسانی که تنها برایه رضایه خداو خوشحالی دل امام زمان(عج) تلاش میکنند. ما مسلمون ها که آرزومون که یار امام زمان بشیم و همیشه این حرف ها تیکه کلام هایه حرفامون شده پس چرا حد اقل به خودمون زحمت نمیدیم تا زندگیمون، جامعمون و صدا سیمامون رو بهتر کنیم. ما که حتا تحمل کمی انتقاد رو نداریم پس بهتره انقدر جانماز آب نکشیم و خودمون رو به امام زمان نچسبونیم.

 270. MARYAM
  ۸ آذر ۱۳۹۳

  یه دعای بی نظیر
  این دعا را منتشر کنید و ببینید چطور غم هایتان از بین میرود:

  ((سبحان الله یا فارِجَ الهَمّ و یا کاشفَ الغَم فرِّجْ هَمّی و یَسِّرْ
  امری و ارحَمْ ضعفی و قِلةَ حیلتی و ارزُقنی من حیث لا اَحتَسِبُ یاربّ العالمین))

  ترجمه:
  منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن،بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان.

  حضرت محمد (ص) فرمودند : هرکس مردم را از این دعا با خبر کند در گرفتاریش
  گشایش پیدا می کند.

 271. 114
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

  مرگ بر آنهایی که راه معاویه را ادامه میدهند برنامه سمت خدا باید برگردد

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: