دوشنبه 12 می 14 | 16:51

برنامه سمت خدا تعطیل شد +فیلم

در اواسط برنامه امروزِ «سمت خدا» نجم الدین شریعتی با کسب حلالیت از مخاطبان گسترده برنامه، کارشناسان مذهبی و عوامل برنامه، اعلام کرد با عزل رکنی، تهیه کننده این مجموعه، او نیز از «سمت خدا» خداحافظی می کند و این، آخرین اجرای او در برنامه «سمت خدا» می‌باشد.


به گزارش تریبون مستضعفین، بعد از حاشیه های ایجاد شده به خاطر انتقادات حجت الاسلام ماندگاری به صدا و سیما و پس از عزل تهیه کننده «سمت خدا» توسط مدیران ارشد صدا و سیما به خاطر این انتقادات، سر انجام پخش «سمت خدا» بعنوان پر مخاطب ترین برنامه مذهبی تاریخ صدا و سیما بعد از 1150 قسمت و بعد از گذشت پنج سال متوقف شد.

دریافت فیلم

بر اساس این گزارش، در اواسط برنامه امروزِ «سمت خدا» نجم الدین شریعتی با کسب حلالیت از مخاطبان گسترده برنامه، کارشناسان مذهبی و عوامل برنامه، اعلام کرد با عزل رکنی، تهیه کننده این مجموعه، او نیز از «سمت خدا» خداحافظی می کند و این، آخرین اجرای او در برنامه «سمت خدا» می‌باشد.
پس از این صحبت ها، حجت الاسلام فرحزاد نیز با اعلام حمایت کامل از رکنی، تهیه کننده مجموعه سمت خدا گفت: بعد از خبر عزل رکنی، من و همه کارشناسان مذهبی برنامه تمام تلاشمان را برای بازپس گیری این تصمیم به کار بستیم. حتی جلسات طولانی مدتی را نیز با مدیران سازمان ترتیب دادیم اما آقایان به وساطت ما بی اعتنایی کرده و در عمل، رویِ ما زمین انداختند.
فرحزاد با اعلام این که توقف پخش برنامه سمت خدا بعد از پنج سال اتفاق بسیار تاسف باری است، اعلام کرد: بنده به نمایندگی از کارشناسان مذهبی این برنامه اعلام می کنم که در صورتی که آقایان رکنی و شریعتی به این برنامه بازنگردند، هیچ‌یک از ما نیز در این برنامه حاضر نخواهیم شد.
فرحزاد با اشاره به عمق نفوذ برنامه سمت خدا در میان آحاد مختلف مردم گفت: بارها شاهد بوده ایم که مردم از اثرات مستقیم برنامه سمت خدا در زندگی شخصی‌شان سخن می گفتند که این، نشان از موفقیت و تاثیرگذاری این برنامه بعد از گذشت حدود پنج سال است.
فرحزاد در پایان اعلام کرد در صورتی که تا جمعه این هفته تکلیف این اتفاقات روشن نشود، کارشناسان مذهبی برنامه دیگر در برنامه ای با عنوان «سمت خدا» حاضر نخواهند شد.
لازم به ذکر است، بعد از انتقادات حجت الاسلام ماندگاری در خصوص رویکرد مخرب صدا و سیما در تبلیغات و مسابقات تلویزیونی، سید عبدالحمید رکنی تهیه کننده سمت خدا توسط مدیران صدا و سیما از سمت خود عزل شد و امروز نیز با خداحافظی شریعتی و کارشناسان مذهبی برنامه، «سمت خدا» بعد از پنج سال پخش مداوم به تعطیلی کشیده شد.
 1. مرتضوی
  12 می 2014

  خیلی ناراحت شدیم حیف معارف اهل البیت که از این برنامه پخش میشد

  • یکی از این ملت
   12 می 2014

   چی چی رو حیف؟ نباید سکوت کنیم! مگه کشکه که هر کی نهی از منکر کرد حذفش کنن؟اینم شده علی خلیلی؟برای اونایی که فقط تآسف میخورن، متأسفم!
   تا این برنامه با تهیه کننده و مجری و کارشناساش برنگرده، و مدیر شبکه 3 مجازات نشه نباید ساکت بشینیم!

  • افسرجنگ نرم
   13 می 2014

   من کاملا با دوستون (یکی از ملت)موافقم ما باید احیای دین بکنم ما باید امربه معروف رو دوباره زنده بکنیم.

  • یکی از این ملت
   14 می 2014

   بسم الله
   اینجانب همینجا اعلام میکنم در هر سایت یا وبلاگی که با عنوان “یکی از این ملت” نظری راجع به حمایت از نهی از منکر برنامه سمت خدا گذاشته ام، هدفی جز رضایت خداوند متعال و دلسوزی و نقد منصفانه نداشته ام. نقدی درون مجموعه ای و از سر اعلام یکپارچگی خانواده نظام جمهوری اسلامی! و اعلام میکنم اگر دشمنان خبیث نظام بخواهند از این نقد درون مجموعه ای به نفع خود بهره برداری کنند، دهانشان را خورد کرده و چشم هر کسی را که بخواهد به مسئولان و کارشناسان انقلابی نظام ما بخصوص ریاست محترم رسانه ملی ، چپ نگاه کند، از کاسه در می آوریم..
   والی الله المصیر

  • بهنام
   14 می 2014

   تشکر از شما

  • بیننده برنامه
   14 می 2014

   تا یکی می آد یه حرف درست بزند میگن وای دشمن خوشحال میشه هیچی نگین !!! دشمن تر از این افراد که عوامل یه برنامه مذهبی را بیرون میکنند کیه به نظر شما ؟؟؟

  • ناشناس
   18 می 2014

   یواش…. یه وقت نمیری از تعصب کورکورانه بدبخت…!!!

  • آرش
   19 می 2014

   برو کشکتو بساب حرف حق چه ربطی به نظام داره-الکی همه چی رو سیاسی میکنید!!!!!

  • اللهم عجل لولیک الفرج
   13 می 2014

   یعنی چی که صدای خودمون رو برسونیم مگه تو جامعه ای که صدای آمر بالمعروف و ناهی عن المنکر بریده می شه میشه حرف زد. ای ن همه سمت خدایی ها به مسولیین شبکه و صدا سیما اعتراض کردن آیا کسی برداشته شد عاقبتش هم شد این.

  • ایرانی
   13 می 2014

   همتون حرفید هیچ کاری ازپیش نمیبرید.فقط هارت و پورتید.

  • سمت خدا برگرد!
   14 می 2014

   سلام
   هر کس باید در حد و اندازه خودش به وظیفه اش عمل کند.
   مطمئن باشید اگر خواسته تان مستقیما هم برآورده نشد تأثیر غیر مستقیم خودش را خواهد گذاشت
   شاید اگر مردم مومن از اول انقلاب تا کنون همچنان ناظر بر نظام و پر قدرت در صحنه بودن و هیچ گاه سکوت نمی کردند امروز شاهد این اتفاق نبودیم.

   سکوت جایز نیست
   اعتراض کنیم
   جندین بار!

  • رضا
   14 می 2014

   سلام .چرا هر وقت بحث برداشتن نیروهای شما میشه ناراحت میشید .حق قانونی صدا و سیما است که یک نفر را عزل کند یا نصب کند . ناراحتی و جو درست کردن ندارد .این کارشناسان با برنامه سمت خدا قصد داشتند اخلاق به ما یاد دهند خودشان که بدترند

  • امیر
   14 می 2014

   سلام . مگر رکنی که رفت دنیا تمام شده خب برود یکی دیگه .شما کارشناسان برای خدا کار میکنید یا اشخاص

  • بیننده برنامه
   14 می 2014

   کسی را عزل میکنند که یا کارش بد باشه یا برنامهاش سطحش پایین باشه که بخواهند ارتقا بدن یا مردم ناراضی باشن ،نه برنامه ای که همه چی اش خوب بوده در این صورت اونی که عزل میکند خصومت شخصی داره و برای مردم اهمیتی قایل نیست

  • یه سمت خدایی
   15 می 2014

   این برنامه تو غربت شده بود رفیق و راهنمای من که بتونم برم سمت خدا، تو این روزایی که خیلی از چیزا با وجود اینکه مخلوق خدا هستن آدم رو از یاد خدا غافل میکنن چون خودمون از یادش غافل هستیم.
   خواستم بگم اونایی که باعث توقف برنامه شدن باید به فکر اون دنیا هم باشن که جلوی هدایت خیلی ها رو سد کردن، امیدوارم خدا بهشون فرصت اصلاح رو بده.
   انشاالله همه سمت خدایی و عاقبت بخیر بشیم، به حق محمد(ص) و خاندان مطهرش

  • صادق
   14 می 2014

   به جاش میتونن آنتن بیشتری رو به 5040 وتن تاک وغیره بدن حداقل برای دنیاشون که خوبه اگه به درد مانمیخوره!واقعا تاسف آوره در کشور شیعی به خاطر نهی از منکر این جور حذفت کنن!…………

  • بهنام
   14 می 2014

   نا امید نشوید برادران شهدا تلاش کردن در سرما وگرما وگشنگی

  • برنا
   13 می 2014

   جالبه ،سالی که به نام سال فرهنگه چنین بی فرهنگی انجام میشه.پس امربه معروف و نهی از منکر یعنی کشک(با عرض پوزش که چنین لفظی را بکار بردم)مدیران برنامه مرد و مردونه بیان و با کارشناسان دینی برنامه به طور زنده مناظره کنند و ثابت کنند که این برنامه اشکال داره و …بسم اله

  • روح الله
   14 می 2014

   یعنی چی فقط همین برنامه اسلامیه که یکم ارامش میده به ما.

  • اللهم عجل لولیک الفرج
   15 می 2014

   سمت خدا بدون امر به معروف کن هاش دیگه سمت خدای قبلی نیست.

 2. ناشناس
  12 می 2014

  پ کو فیلمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ناشناس
   16 می 2014

   مملکت ما بدست سرمایه دارا افتاده که هر غلطی که دلشون بخواد بکنن و روسا رو بخرن ودر برابرشون سکوت و بله قربان بگن.متاسفم به خاطر داشتن چنین جامعه ی صم بکمی

 3. ناشناس
  12 می 2014

  متاسفم . واقعا امیدوارم دوباره برنامه به روال سابق برگرده.

  • nd
   13 می 2014

   خواهش می کنم فقط متأسف نباشید
   هرجا که می توانید سر بزنید و اعتراض خودتان را به مسولین برسانید
   جمعه هم بعد نماز جمعه تجمع اعتراض آمیزه بر علیه مخالفین امر به معروف و تعطیلی برنامه سمت خداست
   حتما شرکت کنید
   مجوز داره

  • بهنام
   14 می 2014

   تشکر

 4. یکی از این ملت
  12 می 2014

  آقا! مگه اینجا تریبون مستضعفین نیست؟
  پس چرا فریاد نمی زنین از این ظلم؟ این چه وضعیه آخه؟ مگه حضرت روح الله قیام نکردن برای ریشه کنی ظلم؟ حالا توی مملکت امام روح الله این فجایع داره اتفاق می افته؟ مگه امت حزب الله مرده که الکی الکی میخوان از هر کی نهی از منکر کرد زهره چشم بگیرن؟وای به حال شما اگه این ظلم رو فریاد نزنین!
  وای به حال ما اگه صدای اعتراضمون رو نرسونیم!
  به همین راحتی جلو انتظارات حزب الله وای میستن؟
  آقا باید فریاد بزنین از این ترورهای فرهنگی!
  مدیر شبکه 3 رو مجازات کنین!

 5. دوستدار سمت خدا
  12 می 2014

  لعنت خدا بر دنیا دوستان لعنت خدا بر منصب دوستان. هیچ وقت خیر نبینید اگه این برنامه تعطیل بشه.

  • بهنام
   14 می 2014

   اگر با سربلندی بایستید کس نمی تواند حق شما که حق است بگیرد

  • بیننده برنامه
   14 می 2014

   برنامه ی جدیدشون را امروز دیدید ؟ انگار ما برای میز صندلی وگل برنامه را نگاه میکردیم ، کلی از بیننده ها به خاطر توانایی مجری ،صداقت برنامه و کارشناس ها نگاه میکردند حالا این از مجری ، هیچ نظر مخالفی را هم که تو سایت برنامه نمیذارن کلا برنامه نابود شده ولی پخش میشه !

 6. محبی
  12 می 2014

  با سلام …
  ای کاش مدیران رسانه می دانستند که چقدر دل ما مردم را شکستند ……….
  ای کاش رهبری کاری می کردند …….
  ای کاش “من ” افراد اینقدر بزرگ نبود………

 7. زینب امامزاده
  12 می 2014

  در سال فرهنگ به جای تکریم فرهنگ،تخریب فرهنگ در دستو مدیران ارشد صدا سیما قرار گرفت.واقعا متاسفم.

 8. علی
  12 می 2014

  دارن کم کم فاتحه ی ارزشها رو میخونن فقط ادعا دارن به پای عمل که برسه خودشونو نشون میدن

 9. حسین
  12 می 2014

  آخه این چه حماقت آشکاریه
  یعنی سمت خدا از برنامه مبتذل 90 کمتره که میخوان ببندنش؟
  فردوسی پور چند ساله مجری نوده؟ یکی جرأت کرده بهش بگه بالا چشت ابروئه؟
  حالا که یه برنامه خوب گذاشتن اونم میخوان ببندن؟
  به خدا اگه برنامه پخش نشه باید کفن بپوشیم بیاییم تو خیابون

  • بهنام
   14 می 2014

   برادر نیاز به نام کسی یا برنامه ای نیست ان هم جای خودش را دارد پس نا سنجیده کسی را از خودمان ناراحت نکنیم.چون حق با هدف ما مخاطبین سمت خدا است

  • بیننده برنامه
   14 می 2014

   برنامه را تعطیل نمیکنند که ! از درون تغییرش میدن اول تهیه کننده بعد مجری بعد هم کارشناس ها فقط دکور و تیتراژ باقی می ماند !

  • موسوی معترض (که نمیدونه چه کار باید بکنه)
   17 می 2014

   سمت خدا وقتی سمت خداست که مستقل باشه و جهت خدایی داشته باشه . نه اینکه افرادی توسط شخص خاص گلچین بشه برای اینکه مخالف شخص خاصی حرف نزند (حالا نمیگم موافق) . این برنامه دیگه اسمش سمت خدا نیست چه بهتر که اگه به هدفشون رسیدند و صدای ما به جایی نرسید اسمش رو عوض کنند و بزارند مثلا سمت همان شخص خاصی که بهش حرف حق برخورده . دیگه چه سمت خدایی ؟ چه کشکی ؟ چه دوغی؟
   وقتی اهمیت نداره که به جای فردx فرد y بیاد که واقعا سمت برنامه خدایی باشه.
   واقعا انسان باید چقدر جسارت داشته باشه که در رسانه ای که جلوی هزاران نفره اینقدر حق گریز و حق ستیز باشه و چقدر ما ملت باید بی ارزش و بی قدرت باشیم که نتونیم حرف حقمونو به کرسی بشونیم.

 10. علی
  12 می 2014

  متاسفم

 11. م_س
  12 می 2014

  بنام خدا
  اگر این اتفاق بیفته ، یعنی برنامه تعطیل بشه یا با عوامل دیگه ای ادامه پیدا کنه ، باید ریاست سازمان و مراجع وارد عمل شوند.
  یعنی چی؟ اگه انتقاد آقای ماندگاری بجا نبوده ، باید با ایشان صحبت می کردند ، توضیح می خواستند و در نهایت اگه هیچ نتیجه ای نداشت ، عذر ماندگاری را می خواستند !!! به تهیه کننده چه ربطی داره ؟ !!!

 12. ناشناس
  12 می 2014

  ما با به تعطیل کشیدن سمت خدا و برکناری اقای رکنی و اقای شریعتی و اقای ماندگاری کاملا مخالف هستیم
  مردم شهیدپرور اصفهان هیات سیدالشهدا

  • بهنام
   14 می 2014

   تشکر از شما

 13. بنده خدا
  13 می 2014

  واقعا” متاسفیم بخاطر این مسولین صدا وسیما ی جمهوری اسلامی شما باید جوابگو ی امام زمان و ا ین همه مخاطب باشید ما که حلال نمیکنیم………..

 14. معلم
  13 می 2014

  آفرین به آقای ضرغامی ودوروریهاش!!!!!
  کاش تواین مدت برنامه سمت خدا رامی دیدند تا شاید به سمت خدا گرایش پیداکنند

  • بهنام
   14 می 2014

   تشکر از شما

 15. محمد
  13 می 2014

  تیشه دست گرفتند ریشه حیات معنوی مردم را بزنند . امیدوارم امیرالمؤمنین ریشه حیات مادی و معنویشون را بزنند. حقیقت تلخ است البته به کام بعضی ها.( با آل علی هرکه درافتاد ، ور افتاد … خدا عاقبت این مملکت را با این گونه روسا به خیر کنه)

 16. دوستدار برنامه سمت خدا
  13 می 2014

  به یقین انتقادات استاد ماندگاری در راستای نظریات مقام معظم رهبری و مراجع محترم تقلید و مردم با ایمان و دلسوز کشورمان بوده است لذا تعطیلی این برنامه پر بیننده و سازنده اصلاً به صلاح نظام اسلامی نیست

  • یک متعجب!
   14 می 2014

   حضور اقای ماندگاری توجیهی نداشت خصوصا اینکه یه سر ماجرا ایشان بود اگر ایشان نگران تعطیلی برنامه بود آن حرف ها را نمی زد!

 17. ناشناس
  13 می 2014

  چگونه میگوییم ای امام حسین کاش بودیم وتورا یاری میکردیم درحالیکه از برنامه خدایی حماییت نمی کنیم مگر نه اینکه برای امام زمان میگوییم اگر یکنفر را به او وصل کردیم برای سپاهش توسردار یاری پس چرا اجازه میدهیم برنامه ای دینی و مذهبی قطع شود پیمانمان با امام زمان تا کجاست بیاییم زنگ بزنیم به روابط عمومی صدا و سیما 162اگر شماره اقای ضرغامی را دارید بگید زنگ بزنیم

 18. ناشناس
  13 می 2014

  آقا ریس جمهور مردم وقتی در کشور اسلامی یک برنامه مذهبی قطع می شود وای وای وای تاریخ مصر برای ایران رغم می خورد

 19. منتظرالمهدی
  13 می 2014

  واقعاازاین کاریکه مدیران سیما انجام دادندباید خجالت بکشند الهی حسابشان با مهدی فاطمه باشد تانتیجه این ظلم وستمشان. راببینند.

 20. دوستدار برنامه سمت خدا
  13 می 2014

  شما رو خدا در این ایام مبارک واقعا نیاز داریم به این برنامه ؟؟؟؟؟؟

 21. منتظرالمهدی
  13 می 2014

  هرگزدشمنان خدا خودراپیروذندانند کهشکست خورندگان واقعیند.

 22. منتظرالمهدی
  13 می 2014

  خطاب به رهبرم عرض میکنم، شمابداد دلمان برسید که این برنامه الهی مانند سابق ادامه یابد.:

  • سامان
   14 می 2014

   دوره و زمانه ی انتقاد ورافتاده!!! تا انتقاد بکنی یا حذف میشی یا توبیخ میشی و یا انگ بی سوادی و غرض ورزی بهت می چسبونند!!!

  • یکی از این ملت
   14 می 2014

   توروخخخخخخخخخخدا اینقده مث بچه ننه ها هر چی شد، نرین سراغ رهبر! یعنی ما دیگه اینقده بی عرضه ایم که از پس یه نهی از منکر بر نیاینم؟ به خدا رابطه امام با شهدا این نبود!! امام تکلیف تعیین میکردن، شهدا هم جون میذاشتن..مث آزادی خرمشهر..
   آقا تکلیف ما رو معلوم کردن:جهاد فرهنگی! اگه مرد جهادین، بسم الله! اینجا آبرو باید گذاشت و همت کرد نه اینکه شکایت به رهبری برد!

  • بهنام
   14 می 2014

   مرحبا وتشکر فراوان از شما

 23. طرفدار سمت خدا
  13 می 2014

  سلام بهترین برنامه تلویزیون بود

 24. مهدی۱
  13 می 2014

  سلام دوستان . درسته که مملکت اسلامیه اما تا اسلام واقعی فاصله داره . برنامه سمت خدا داشت این فاصله رو کم می کرد.
  کاش مسولین ما واقع بین بودند.

 25. یا زهرا
  13 می 2014

  من تا به حال اینقدر خطر رو نزدیک ندیده بودم. این برنامه در مسیر احیای واجب فراموش شده وفرهنگ ایمانی وبیان کلام معصومان وولی فقیه بود و این برخورد مدیران و مسولان شبکه نشان داد که اقامه ی این معارف که برای بهبود جامعه اسلامی لازم است برایشان مهم نیست و شاید به ضررشان است. خدا کند تاریخ دوباره تکرار نشود روزی نرسد که علی تنها بماند.

 26. خاک پای اقا صاحب الزمان(عج)
  13 می 2014

  بسمه تعالی
  سی و دو سال نفهمیدم انسانم حالا در سی وهفت سالگی میتوانم بگویم هم انسانم وهم مسلمان به لطف بر نامه سمت خدا .
  من و خانواده ام مدیون برنامه سمت خدا هستیم . خدا قوت باکی نداریم از این همه ظلم چرا که فقط سمت خدا است که حق است وخدای بزرگ با ماست .
  ما حمایت خود را از اقای رکنی وعوامل برنامه سمت خدا اعلام میکنیم.حضرت حق پشت وپناهتان.
  ای کسانی که ظلم میکنید سر پل صراط منتظر تان هستیم.

  • بهنام
   14 می 2014

   وقتی اینجا قدرت حق با ما است نباید به اینده حواله کنیم چون اینجا باید راه حق را ادامه دهیم

 27. یک مسلمان شیعه
  13 می 2014

  واقعا برای مسئولین صدا و سیما متاسفم که باعث حذف چنین برنامه ای از تلویزیزون شدند! این همه ترانه ها و فیلم هایی که واقعا در اسلام از پخش آنها منع شده و همچنان از تلویزیون پخش میشود. دلمان خوش بود یک برنامه ی عالی مذهبی چند سال است به بهترین شکل ممکن پخش میشود، این هم حذف شد … من نمیدانم واقعا ترس از خدا و خشم او کجا رفته. من شخصا کسی که باعث و بانی این موضوع شده را نفرین میکنم!

 28. خاک پای اقا صاحب الزمان(عج)
  13 می 2014

  محاکمه سریع عوامل بر کنار کننده عوامل برنامه سمت خدا را از مقامات خواستاریم.

  • بهنام
   14 می 2014

   بله که اگر انجام ندهند خودمان به سراغشان خواهیم رفت

 29. نسیم
  13 می 2014

  کل سیما بود و یه سمت خدا.جزای باعث و بانی این اتفاق با خود خدا
  زودتر جزاشو ببینن انشاالله
  ما ساکت نمیشینیم

 30. یک بنده خدا
  13 می 2014

  اگه این برنامه تعطیل بشه یعنی تعطیلی امر به معروف و نهی از منکر کسانی که این برنامه ها رو تعطیل میکنند دنبال جواب باشند نه برای مردم بلکه واسه خدا خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه

 31. ناجی
  13 می 2014

  واقعااااااااا مگه می شه به همین راحتی باید یه کاری بکنیم اگر تلویزیون یه برنامه مفید داشت همین بود

 32. رحمی
  13 می 2014

  واقعا تو مملکت اسلامی جای تاسف داره.

 33. علي
  13 می 2014

  سلام… برنامه سمت خدا منوقف نشد بلكه فقط تهيه كننده اش عوضشد و اين مورد جديدي در صدا و سيما نيست… سياست سازمان اين است كه چند وقت يكبار تهيه كننده را عوض ميكند و قرار نيست يكي تا آخر عمرش يك برنامه خاص توليد كند!! ٥سال براي تهيه برنامه زمان كمي نيست حال نوبت كس ديگري است….همين

 34. ناشناس
  13 می 2014

  واقعا باید به حال مدیران صداو سیما تاسف خورد از اینکه در سالیکه باید تلاش فرهنگی جهادی و بیشتر از قبل بشه اینطور آشکارا باگسترش فرهنگ مقدس اسلام جلوگیری میشه و علنا مانع امر به معروف و نهی از منکر می شوند

 35. سبا
  13 می 2014

  وای به حال ما که ادعای دینداریمان می شود اگر این برنامه متوقف بشه یعنی دین و اسلام وتبلیغ دین تعطیل، وقتی ما چنین مسیولین بافکری داریم چه احتیاجی به وهابیت وسلفی ها؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

 36. يك انسان
  13 می 2014

  واقعا براي خودم و همه كساني كه مثل من هستن متأسفم اين شبكه مثلا نامي از جوان داره ولي فقط از جوان و بالاخص جوان ايراني نامشو يدك ميكشه و نميدونه اگر پاي دين و مفاهيم ديني وسط بياد جوان ايراني دوباره كاري كه براي سفارت آمريكا كرد رو تكرار ميكنه! اون آمريكا بود بيرونش كرديم شما كه يه شبكه ناچيز بيش نيستيد!

 37. بیتا
  13 می 2014

  ما همه جوره از آقای رکنی و آقای شریعتی و کارشناسان و عوامل زحمتکش برنامه سمت خدا، حمایت میکنیم، مسئولان باید به خواسته مردم احترام بگذارند

 38. نگار
  13 می 2014

  اخه چرا اینجوری میکنین!!!من نگار19 سالمه و عاشق برنامه سمت خدا و صحبتای کارشناسانم ..من روحیه میگیرم از این برنامه..نکنین جون مادرتون..تو رو جون هر کی دوست دارین حذفش نکنین اخه غیر از سمت خدا مگه برنامه معنوی زیبای دیگه ای هم تو صداسیما داریم…یعنی اعتبار علما انقدر تو این کشور کمرنگ شده؟؟؟

 39. محب اقا
  13 می 2014

  واقعاکه….
  دراین ده ماه اخیرشاهدتغییربرنامه های فرهنگی به وفورهستیم…..
  هدف ازشهادت حسین,عشق ما احیای امربه معروف ونهی ازمنکربود….

 40. اموزگار
  13 می 2014

  سلام ازشمامدیران ارشدصداوسیماعاجزانه درخواست بازگشت گروه سمت خدارادارم تمامی همکاران من بااین برنامه خادم معنوی امامرضا میشدیم رد مظالم میدادیم واولیادانش اموزان رابه دیدن این برنامه ترغیب میکردیم حالافهمیدم چراوقتی اقامون میاد همهازپای منبرش فرار میکنند ترابه هرکسی که دوستدارید مارامحروم نکنید

  • ناشناس
   14 می 2014

   سلام چرا همگی عاجزانه درخواست می کنین مقتدرانه بخواهین و مجبور کنین صداوسیما به جای سمتخدا تبلیغات کاملا غربی اش را برداره.شیوه کارش را عوض کنه. مهم ملت مسلمان ایرانه نه چند نفرکه به خاطر پول اگهی های …. پخش می کنن.

  • بهنام
   14 می 2014

   دوستان محترم شما نباید بگید تقاضای عاجزانه چون نادانها فکر می کنند که حق با انهاست انها باید شرمسار باشند پس محکم باشید

  • منتظر منتقم
   16 می 2014

   ایا این جاهم اسرائیل رخنه کرده در شبکه ی سه

 41. ناشناس
  13 می 2014

  جدي اين برنامه 5 سال داره پخش ميشه خيلي ها از مردم و جوانان را درست كرده است. پس اين حيف نيست كه شما كه مي خواين ضحمت خودتون را هدر بدهيد……………………………………………….

 42. مجتبی
  13 می 2014

  دوستان سلام . به نظر من از موقعی کی یه عده ای اومدن سرکار مسایل فرهنگی هم دچار مشکل شده برای نمونه نرفتن امام خامنه ای به نمایشگاه کتاب یا همین مساله برنامه سمت خدا .همگی هوشیار باشییم اینها زنگ خطری برای ماست

  • بهنام
   14 می 2014

   تا کلامی را از زبان رهبر مان نشنیده هید پس از خود نگویم که این خلاف راه دین ماست

 43. f-f
  13 می 2014

  با سلام و ادب لطفا در مورد برنامه هاي سازنده ي سمت خدا توجه بيشتري مبذول داريد زيرا تغيير تهيه كننده منجر به آسيب جدي به برنامه خواهد شد. و من الله توفيق

 44. مسلمان
  13 می 2014

  واقعا میترسم از مسولین
  یکی نیست ادب کنه اینارو
  یانمیخوان خودشون؟!!!
  مث این فیلماشون مسخره نبود که
  یه فرهنگ سازی عمیق وموثربود
  والا راست گفتن
  شبکه ها تمام شده مسخره وغیردینی
  از برخورددختروپسرا و لباسای زنها تو سریالاو فیلما معلومه عقایدشون چیه
  بازیگرارو بیرون ببینید افتضاحه ارایش و لباسشون یه قانونی چیزی نداره این صداسیما
  جمع کنید توروخدا

 45. ابراهیم
  13 می 2014

  سلام
  اینکه در جامعه نقد پذیری وجود ندارد و در سازمانی مثل صداوسیما که به همه سازمان ها ایراد میگیرد
  ولی نوبت خودش که میشود کارمندانش را برکنار میکند نشان از تحمل پایین مدیران این سازمان دارد
  همه مردم دیگر داستان تبلیغات در تلویزیون را میدانند
  صحبت میلیارد ها تومن پول است چطوری میشه جلوشو گرفت؟؟؟

 46. ناشناس
  13 می 2014

  از این کار مسولین صدا وسیما در سال فرهنگ معلوم شد که آنها علاقه ای به گسترش برنامه های مذهبی ندارند و پولهای تبلیغاتی برایشان مهمتر است. عجب بچه مسلمانهایی!!!!!!

 47. سكوت
  13 می 2014

  دوستان براي اعتراض با شماره هاي زير تماس بگيريد
  0216404 شوراي نظارت صداو سيما
  0212781 داخلي 5 روابط عمومي سيما
  02127863000 روابط عمومي شبكه 3

 48. دل پر خون
  13 می 2014

  آیت الله مصباح فرمودند: هنوز رگه هایی از طاغوت در بین مسؤلین ما وجود دارد.
  نمی دانم آقای ضرغامی چه طور می تواند تعطیلی نشر و ترویج معارف ناب قرآن و عترت را پاسخ گو باشد!

  • بهنام
   14 می 2014

   باید جواب بدهد و راهش را مشخص کند چون ما در کشور مان پنهان و دروغ را سرکوب میکنیم

  • منتظر منتقم
   16 می 2014

   با افتتاح شبکه ی نسیم ورقاصی دستش رو شد

 49. از شيعيان ودوستداران مولا علي
  13 می 2014

  از اين همه انتقاد نابذيري شما صدا و سيمايي ها متاسفم، اميدوارم در اين روز ميلاد،مولا علي يك عنايت ويزه به اين برنامه و دست اندركاران اين برنامه كند

 50. حسن
  13 می 2014

  من واقعاً برای صدا وسیما متاسفم یک برنامه خوب درمورد فرهنگ ودین وجود داشت آن هم تبر برریشه اش زددند.نباید ساکت بنشینیم

 51. عبادی
  13 می 2014

  واقعا حیف است که برنامه به این خوبی ، که مردم هم خیلی دوستش دارند بخاطر کسانی که گوش شنیدن حرف حق را ندارند، تعطیل بشود.کسانی که باعث این کار شدید، بدانید که باید جوابگوی مردم باشید.

 52. شهروند عادی
  13 می 2014

  متاسفم برای کسانی که برنامرو تعطیل کردن این یکی از کارهایی است که سعی کردن مردم نفهمن ولی مطمعن باشن با اعتراضات بالایی مواجه میشوند

 53. جوان
  13 می 2014

  این که خیلی طبیعیه.اگرقراربوددست کارشناسان برای کارهای فرهنگی تو این مملکت باز باشه که وضعمون بهتر از این بود .ای کاش ما مردم سکوت نکنیم…

 54. ناشناس
  13 می 2014

  متاسف نیستم چون میدونم اعتراضات بالای مردم مواجه میشوند ومجبور به پخش برنامه میشوند الاهی امین

 55. مخاطب
  13 می 2014

  خیلی متاسف شدم بارها توسمت خدا برامسایلل ومشکلات جامعه بحث شدمخصوصاازدواج برنامه اقای قرایتی هیچ مسیولی شنوا نبود حالا همه از کربودن در اومدن وشنوا شدن همش زیرسر دولته چراعمو پورنگ بره مرگ بر دشمنان به کجا اعتراض کنیم شماره پیامک شبکه 3؟چنده همه به اون اعتراض کنن

  • سمت خدا برگرد!
   13 می 2014

   شماره پیامک شبکه 3:
   300003
   در سایت TV3.ir هم می توانید در قسمت ارتباط با ما نظرتون را بنویسید
   این هم سایت ارتباط با ضرغامی:
   http://hozeriasat.irib.ir/contact2.php

 56. ناشناس
  13 می 2014

  متاسفام برای کسانی که باعث شدن مسایل پشت پرده به بیرو ن کشیده شوند و همچنین مدیر شبکه سه

 57. دوستدارسمت خدا
  13 می 2014

  خیلی ناراحتیم خیلی چیزهایادگرفتیم امیدواریم به طریق قبل برگردد.انشاالله

 58. سید
  13 می 2014

  اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد
  جای بسی تاسف است که تو مملکت اسلامی و وقتی شعارمان (مخالف سلام) است این اتفاقات میافتد
  اللهم عجل لولیک الفرج

 59. دوستدار سمت خدا
  13 می 2014

  من برا كسايي ك ميگن متاسفا ك تموم شده برنامه متاسفم.مانبايد ساكت بشينيم بايد ما پشت سمت خدا باشيم

  • یک شیعه
   14 می 2014

   متاسفم، که در این موقع از زمان که باید با امر به معروف کردن منتظر ظهور آقایمان حضرت مهدی (عج) باشیم این چنین رفتار کنیم ودین را فدای مصلت نمائیم متاسفم:

 60. یاعلی
  13 می 2014

  درزمانی که رهبر نگران فرهنگ است کاری می کنیم که مردم با فرهنگ ومذهب غریبه بشن واقعا نمی دونم آقایون فکر قیامت ونمی کنند فکرنمی کنند که حق 70میلیون بر گردن آنهاست که به راحتی موثرترین برنامه فرهنگی مذهبی کشور رابه تعطیلی می کشن چه جوری می خوان در قیامت مورد شفاعت قرار بگیرن نمی دونم

 61. تسنيم
  13 می 2014

  مسئولين مثلا محترم يه خورده به خودتون بياييد ارزش داره دل امام زمان رو به درد بياريد؟؟؟؟اگه ميتونيد جواب خدا رو بديد تعطيلش كنيد حداقل از اسم برنامه كه مزين به خدا ست خجالت بكشيد.
  واقعا به كجا چنين شتابان…

 62. مجتبی
  13 می 2014

  توی مملکت اسلامی واقعا شرم آوره که یه مدیر به خودش اجازه بده این کار رو بکنه !!!!!! وای به حال شما مسیولین شبکه سه !شمایی که ظرفیت انتقاد روندارید. مگه کارشناسای برنامه سمت خدا چیزی جز حقیقت گفتن که اینهمه بهتون برخورد!اگر مسوولان مربوطه خواب نباشن یاخودشون رو به خواب نزنن! باید برخورد جدی بامسببان این امر بشه

 63. سارا زمانی
  13 می 2014

  من از زمانی که این برنامه را نگاه کردم وابسته این برنامه شدم از تمام کسانی که طرفدار برنامه سمت خدا هستند می خواهم بلند شوند و حرف های خودشان را به مسعولان بزنند این برنامه سمت خدا نام دارد اگر اقای شریعتی بر نگردد مطمعن باشید که برنامه ای سمت خدا با لعنت خدا همراه است

 64. طاها
  13 می 2014

  قای شریعتی و کارشناسان مطمعن باشید که ما شمارا می اوریم سر برنامه خدا

 65. بچه های دانشکاه شریف
  13 می 2014

  اقای شریعتی شما در امتحانات الهی قبول شده اید از خدا واین روز میخواهم که خدا به ما عیدی بدهد که شما برگردید سر برنامه ای که اسمش((((سمت خدا است)))))انشاالله

 66. متدین
  13 می 2014

  بهتر است بجای کنار گذاشتن افراد و برنامه های پر مخاطب و مخصوصا دینی و مذهبی ، افراد نالایق و کسانی که انتقاد به مذاقشان خوش نمی آید از برنامه زندگی مردم کنار گذاشته شوند….

 67. غریبه
  13 می 2014

  با تماس تلفنی به شماره 162اعتراض خودرا نسبت به مدیرشبکه3وتعطیلی سمت خدا اعلام نمایید.

 68. یه دل شکسته
  13 می 2014

  اگه صداسیما دم از ازادی میزنه پس چرا با سخن حق که تبلیغات مثل غربی هاس بهشون برخورد ..کی پاسخگوست ….متاسفم برا جامعه ی اسلامی که چنین صدا و سیمایی داره …..جامعه امون نیاز داشت به این برنامه خدا خیرتون نده که این کار رو کردید بدونید که براورده میشه چون مردممون صادقانه پای این برنامه مینشستن..

 69. سمت خدا برگرد!
  13 می 2014

  نظر این همه بیننده را رو زمین انداختن!
  نظر کارشناساس های محترم را رو زمین انداختن!

  برای کی برنامه می سازن؟ برای خودشون؟!
  اگر برای ما می سازند ما فقط سمت خدا را با رکنی و شریعتی و کارشناس های دوست داشتنی و محبوبش می خواهیم!
  فقط همین!

 70. سید احمد
  13 می 2014

  پخش فیلمهایی که سراسر آموزش شیطان پرستی را به بچه های ما القاء می کند کافی نبود حال با اجاد تنش در برنامه به سمت خدا می خواهید …

 71. انتظار
  13 می 2014

  علی خلیلی را تیزی تیغ عاملان منکر شهید نکرد نیش و زخم زبان راحت طلبانی که گفتند چرا نهی از منکر کردی شهید نمود . حواسمان باشد .

 72. منتظر
  13 می 2014

  واقعا برای مسئولان صدا و سیما متاسفم اصل قیام آقا امام حسین علیه السلام احیای امربه معروف و نهی از منکر بود انگار شما هم پیرو راه یزیدیان شدید و مخالفان را از سر راهتان برمیدارید و تحمل انتقاد ندارید

 73. راه خدا
  13 می 2014

  کجاییدعلما به دادمابرسیدچراچرا

 74. راه خدا
  13 می 2014

  بخداخیلی ها راه درست زندگی راازاین برنامه یادگرفته اند ماساکت نمی مونیم

 75. ناشناس
  13 می 2014

  سلام مردم سکوت نکنید!
  وظیفه صداوسیما ساختن برنامه براساس اعتقادات مردم است .
  مطالبی که در برنامه مطرح شده عین واقعیت است و ما از آنها حمایت میکنیم .

 76. مریم
  13 می 2014

  ای وای بر ما شیعیان علی که به خاطر دوکلام حرف حساب باید برنامه را قطع کنند .
  سمت خدا فقط یک برنامه نبود بلکه سبک زندگی برای خیلی از ماها بود از جناب آقا ی ضرغامی می خواهیم تجدید نظر بفرمایند

 77. دوستدار
  13 می 2014

  چرا درکشوری که منتظر اماممون هستیم با یک نهی از منکر مثل علی خلیلی باید ساکتش کنند ای وای بر ما؟ ….

 78. ناشناس
  13 می 2014

  ما اعتراض شديد خود را نسبت به قطع اين برنامه اعلام مي كنيم . تلويزيون فقط همين يك برنامه جالب را داشت كه اون رو هم نميذارن پابرجا باشه. اين آقاي ضرغامي بايستي استعفاي خودشون را بنويسند

  • بنده خدا
   16 می 2014

   بحث یک نفر نیست .نیاز به پاکسازی کل سازمان است.سازمانی که در ظاهر می گویند زیر نظر رهبریست ولی دریغ از ذره ای حرف شنوی از رهبر.سازمانی که باید اسلامی باشد و متناسب با فرهنگ دینی وملی عمل کند ولی شده الگو بردار از غرب سالهاست مساجد ما از جوانان خالی و کمرنگ و بی روح شده و عمده آن به دلیل بی لیاقتی دست اندرکاران صدا وسیماست .محرم و رمضان ما اینگونه بود؟ دراین سالها باساخت فیلمهای متعدد آن هم در زمانی که مردم می باید در مساجد حضور می داشتند باعث شدند که اکثرا خانه نشین شوند در این زمانها باید مساجد را برای سالخوردگان به خانه می آوردند ولی جوانان را هم از مسجد گرفتند. اوقات فراغت نشستن پای تلویزیون نیست.باید با توجه به فرهنگ دینی واسلامی برنامه ریزی نموده و مردم را روشن نموده وهدایت می کردندو به مردم جهت می دادند ولی به بهانه های واهی شبکه ها را افزایش داده و اوقات فراغت که هیچ وقت مفید مردم را هم به باد دادند… آن وقت دم از کمی بودجه می زنند وبرای جبران آن یا از روی بی تدبیری ویا از روی عمد دست به بی فرهنگی می زنند. کار از اساس درست شود بودجه زیاد هم می آید

 79. دوستدار حق
  13 می 2014

  به نام خدای سمت خدا٬
  توصیه به مدیران شبکه سه
  با احساسات مردم خدا دوست بازی نکنید عاقبت خوبی ندارد٬ صدای چوب خدا را وقتی می شنوید که دیر شده٬ پس برنامه را با همان روال قبلی که در بین خانواده ها جا باز کرده ادامه دهید.

  • دوستدار حق
   13 می 2014

   آفرین

  • سمت خدا برگرد!
   13 می 2014

   به به
   حرف دلم را زدی!
   خیلی ها نمی فهمن با عشق و احساسات عمیق دینی نمی شه بازی کرد
   تیشه زدن به ریشه خودشون

   به اعتراضمون ادامه می دهیم

 80. معلم
  13 می 2014

  سمت خدا که از ازل تا ابد امتداد داره با شیطنت هیچ شیطانی هیچ وقت تعطیل نمی شه
  پروردگارا ” اهدنا صراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیر المغضوب علیهم ولا الضالین

  • دوستدار خدا
   13 می 2014

   احسنت

 81. کاظم
  13 می 2014

  بهترین کاراین است که عامل برکناری سیدرکنی دریک مناظره باآقای ماندگاری دلیل کارش را برای ملت توضیح دهد وملت را قانع کند و الا رسما بایدازعوامل بسیار زحمتکش وسازنده وتاثیر گذار سمت خدا ونیز ازملت انقلابی وپیرو ولایت عذر خواهی نماید ضمنا بعید میدانم آقای ضرغامی اجازه دهندحتی یک هفته این برنامه الهی وپرطرفدار تعطیل شود برای شادی روح شهیدان نهی از منکر صلوات

 82. من هم دوستدار سمت خدا
  13 می 2014

  تنها بر نامه ی به درد بخور همین بود که دمشو
  دیدن. از همینجا مخالفت خودمونو اعلام میکنیم.انشالله که پابرجا بمونه با عوامل ودست اندر کاران قبلی وکارشناسان خبره شون.
  خد اوکیلی یکی نیست بیاد اوئن برنامه ها وفیلم وسریالای جلفشونو جمع کنه.بس که مزخر ف ومستهجن شد ه فیلمها ,آدم بر نامه های کلاقر مزی ر و تر جیح میده..

 83. یک مخاطب
  13 می 2014

  واقعا جای تاسف داره برای این مسئولین جمهوری اسلامی (!) که با تنها برنامه صدا و سیما که واقعا درراه خدا و اسلام بود همچین برخوردی بشه…
  واقعا وجود همچین برنامه هایی لیاقت می خواد…

 84. ناشناس
  13 می 2014

  با سلام مگه میشه برنامه به این خوبی با بهترین مجری و تهیه کننده بعد از 5 سال به دلیل انتقادهای منصفانه تعطیل بشه . ما ساکت نمینشینیم .

 85. اللهم عجل لولیک الفرج
  13 می 2014

  چقدر رهبر ما تو این جامعه مظلومه که یه عده به خاطر تکرار وفقط تکرار حرفای اون تو تلوزیون باید اینجوری مورد هجمه قرار بگیرن.

 86. دریا
  13 می 2014

  ما نباید دست روی دست بزاریم هر کی هر کاری خواست بکنه .همین بی خیالی ما نسبت به این جور مسایله که کشورaمون روز به روز از معنویت فاصله میگیره

 87. حسيني
  13 می 2014

  با سلام ، خواهش ميكنم ساكت ننشينيد
  وبه هر طريق ممكن كمك كنيد تا اين برنامه واقعا مذهبي دوباره پخش بشه چرا بايد اجازه بديم تا برنامه كه مي تونه تو اوضاع اشفته فرهنگي به ياري جونامون بياد وكمكمون باشه ، به راحتي تعطيل بشه

 88. حسيني
  13 می 2014

  با سلام ، خواهش ميكنم ساكت ننشينيد
  وبه هر طريق ممكن كمك كنيد تا اين برنامه واقعا مذهبي دوباره پخش بشه چرا بايد اجازه بديم تا برنامه كه مي تونه تو اوضاع اشفته فرهنگي به ياري جونامون بيا د وكمكمون باشه ، به راحتي تعطيل بشه

 89. فرشته
  13 می 2014

  امربه معروف ونهی از منکر درهمه زمینه ها,بهترین وموثرترین ابزار مقابله باتهاجم فرهنگی وجنگ نرم است که دربرنامه پرطرفدار سمت خدا,توسط کارشناسان عالم ودلسوز آ ن ارایه میشد ومخالفت باعوامل این برنامه یعنی همسویی باشیطان وسرکشی در برابر خدا. از خشم خدا وقهر این ملت بترسید.

  • بهنام
   14 می 2014

   خواهر محترم سپاس. ما ملت قهر نمی کنیم بلکه کنارشون میزنیم چون اعتقادات ما بادکنک نیست که هر نادانی انرا باد زند یا بادش را خالی کند

  • شااااایان
   18 می 2014

   سلام آقا بهنام در پاسخ باید بگم ما ملت ایران حق اعتراض و انتقاد در هیچ زمینه ای نداریم چون کشور دست پولدارهاست و سریع حذف خواهیم شد

 90. ناشناس
  13 می 2014

  الهم عجل لولیک الفرج خدایا حق را پا برجا و باطل را نابود گردان

 91. ف.ب
  13 می 2014

  خواهشا به یک گوش شنوا برسونید که اگر ما می خوایم به مدینه ی فاضله برسیم و زمینه ی ظهور مولامون آماده کنیم ؛باید نسبت به انتقاد منتقدین جامعه منطقی برخورد کنیم. این از روش های حکومتداری امام خمینی بود.
  به امید ظهور حضرت حجت (ع)
  متشکرم

 92. طرفدارسمت خدا
  13 می 2014

  خدایاآنی مارابه خودوامگذار.این برنامه برای ماذکربود.دعابود.آرامبخش روحمان بود.خدایادرادامه آن کمکمون کن

 93. مليكا
  13 می 2014

  واقعا ظلم بزرگيه اگه راست ميگين جلوي برنامه هاي مزخرف و بي محتوا رو بگيرين اين برنامه عضو ثابت خونه ما شده بود خدا از سرشون نگذره.

  • بهنام
   14 می 2014

   ما اصلا نمی گذریم و نشان می دهیم که راه شهدا در دستان ماست و ادامه دارد

 94. دوستدار و طرفدار سمت خدا
  13 می 2014

  سلام .همگی حتما بخونید
  اول خطاب به اقای رکنی و اقای شریعتی و همه کارشناسان عرض کنم که شما به اندازه ثانیه به ثانیه این برنامه برای خود باقیات صالحات جمع کرده اید . در هربرنامه نکات تازه ای به همه اموختید و همه ما سعی د رپیاده سازی انها نمودیم پس خوشا به احوالتان و یقین داشته باشید که مسئولین صدا و سیما لیاقت درک محضر شما را ندارند . برنامه ای که یقینا می توان گفت که مورد رضای خدا و امام زمان است به سطح شعور بالایی نیاز دارد که مسئولین ما متاسفانه فاقد ان هستند. شما روزانه حدودا یک ساعت جمع ما را از برنامه های لهو لعب سیما نجات می دادید. وهمین برای رستگاریتان کافیست. روز به روز به برنامه هایی که سراسر لودگی و تمسخر است می افزایند و انها را رونق می دهند و همین برایشان کافیست. با افتخار به کردستان می روند و شبکه ای که جز لهو و لعب و حقارت نیست را افتتاح می کنندو از ته دل می خندند….
  من به عنوان مادری صحبت می کنم که دو فرزندم را با توصیه ها و اداب سمت خدا بزرگ کرده ام . من در زندگی مشکلات عدیده ای داشتم که به برکت این برنامه الهی و ربانی تمام مشکلاتم را با رهنمود های کارشناسان حل نمودم . هرروز از مشاورانی کار کشته و خبره بهره می جستم و همه را به کار می بستم . به مددشان به خوشبخت ترین فرد بدل شده ام . زندگی شیرینم را مدیون کارشناسان این برنامه و علی الخصوص اقای رکنی هستم .
  جناب اقای رکنی تا اخر عمر دعا گویتان هستم و برای تان اجر فراوان مسئلت دارم .
  و اما باعث و بانی این فتنه ای که به پا شد , بدان تحت هیچ شرایطی از پا نخواهیم نشست . و تا راه اندازی مجدد این برنامه با همان مجری و همان تهیه کننده و همان کارشناسان (مخصوصا اقای ماندگاری) دست بردار نخواهیم بود. اقای ضرغامی شرف و ارزش سیما برنامه سمت خدا و افتاب شرقی و شبکه قران و شرف و ارزش صدا شبکه معارف و شبکه قران است. پس محکم و استوار از شرف ات حمایت کن و مراقب ارزشت باش. خودتان را در محضر امام زمان (ارواحنا فداه)تصور کنید و به گونه ای اقدام کنید که سربلند باشید نه سرافکنده و خجل.

 95. ناصر
  13 می 2014

  آقای ضرغامی آیا در سی و پنج سال پس از انقلاب صدا وسیما جامعه اسلامی و مخصوصا دختران وپسران ما رو به سمت حیا وعفت ومعنویت سوق داده؟!!! شمابهتر میدانی که عده ای درصدا وسیما وبعضی وزارتخانه ها اساسا دغدغه فکرو فرهنگ اسلامی رونداشته وندارند حالاهم دانسته ویا ندانسته به دین و اخلاق مردم ضربه میزنند.لا اقل خودتان با حساسیت بیشتری به موضوع پیش آمده در سمت خدا توجه کنید وشاید باید دهها دستگاه نظارتی دیگر هم تاسیس کنید!!!؟به هر حال امیدوارم پیام این ملت مظلوم ودلسوخته را گرفته باشید

 96. موسي
  13 می 2014

  واقعا براي صدا وسيماي ايران متاسفم
  حتي حاضر نيستند يك انتقاد سازنده را به خودشان بشنوند چه برسد كه آن را قبول كنند
  من نميدانم بعد از اين همه برنامه پربيننده سمت خدا مسولين سازمان نبايد حتي يك تلنگر هم به خودشان بزنند
  واقعا از خودشان پرسيده اند به غير از اين برنامه آيا ما برنامه خوب ديگري هم داريم كه انسان ساز باشد؛ نه اينكه مثل خيلي از برنامه هاي آنها مخرب نسل جوان وخانواده ها باشد
  خواهشمندم مسولين بالاتر رسيدگي كنند

 97. منتظر آقا
  13 می 2014

  آقا بیا دنیا پر از بی عدالتی شده از این همه دنیا پرستی دلمان گرفته آقای خوبم خودت کاری کن که صدای حق ساکت نشه
  و کمکمان کن که ما هم ساکت ننشینیم

  • سمت خدا برگرد!
   14 می 2014

   اگر ساکت باشیم و اعتراض نکنیم جواب آقا را چه خواهیم داد؟
   وای بر ما!
   وای بر مومنینی که بی تفاوت هستند و فقط به ظاهر آرام زندگی خود فکر می کنند!

   وای

 98. حکمت
  13 می 2014

  باعرض سلام و ادب و احترام
  اگـــــردیــــــن نـــــــدارید لاأقــــــل آزاده باشـــــید.
  اگر امــــــربه معــــــروف و نـــــــهی از منـــــــــکر ازمیان مردم برداشته شود،
  ظالمین برسرمان مسلط میشوند.
  کاری نکنیم قلب امام زمان از ما برنجد
  یک برنامه که به دینمان مربوط میشد و مارا با دین آشنا میکرد را چرا میخواهید حذف کنید…
  ساکت نشینیم….بزاریداین برنامه دوباره با تهیه کننده و مجری خوبش سرپا بشه….
  فأیـــــــــــــــــــــــن تذهبــــــــــــــــــــون…..؟!

 99. هادی
  14 می 2014

  اینکه این همه طرفدار نسبت به تعطیلی برنامه سمت خدا واکنش نشان می دهند حاکی از تاثیر بالای ان برروح وروان وسبک زندگی اسلامی جامعه می باشد. کسانی که جلوی اینگونه برنامه ها را می گیرند حماقت بزرگی انجام می دهند وانشالله با پاسخ قاطع جامعه روبرو خواهند شد

 100. خانم زهرا
  14 می 2014

  من از شما مسئولین محترم صدا سیما خیلی متاسف شدم که با انتقاد به حق شما به صورت ناحقی جواب دادید
  من برای همه شما واقعا متاسفم

  • سمت خدا برگرد!
   14 می 2014

   دوست عزیزم
   سلام اعتراض کن!
   آنها تیشه به ریشه خود زدند و کیفر این ظلم بزرگی که در حق جوانان خدا دوست کردند را خواهد دید

   شما جدا اعتراض کن

 101. مسعود
  14 می 2014

  از تعطیلی برنامه سمت خدا که اگر اتفاق بی افتد بسیار غمگین و ناراحت خواهیم شد
  و چنانچه اگر افرادی هم جاگزین این افراد فعلی باشند من نه تنها خودم بلکه خانواده ام را از این برنامه محروم خواهم کرد چرا که این شیوه برخورد با کسانی که امر بمعروف کرده اند نیست
  نشد امر بمعروف شهبد خلیلی که بیمارستانها ایشان را قبول نکردند و باعث شهید شدن ایشان گردید

 102. محمد
  14 می 2014

  (کل یوم عاشورا وکل ارض کربلا ) همیشه طاغوطیان زمان می خواهند کسی ندای حق را نشنود زیرا موقعیتشان به خطر می افتد . مامنتظر پاسخ مسئولین مربوطه هستیم و حمایت خود را از این برنامه عالی اعلام می کنیم

 103. بابایی
  14 می 2014

  وقتی همه ما تو محرم ناله میزنیم برای امام حسین (یالیتنا کنا معک) الن وقتشه آره اینم یه جور حمایت از امر به معروفه مگه امامت تو این راه شهید نشد که به تو غیرت دینی رو یاد بده پس شماها هم بلند شین واعتراضتونو نشون بدین

 104. یااباصالح المهدی ادرکنی
  14 می 2014

  به نام خدا باسلام وادب واحترام باتعطیل شدن این برنامه وسکوت ما،نشان میدهیم شعار”مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند”بیانی توخالی است اگر باورداریم به شیعه بودن مان این همان لحظه ای است که سکوتمان وبی تفاوت بودنمان عین خیانت است وهرگز دریای خروشان ملت مسلمان وشهیدپرورمان نخواهند گذاشت چنین بی عدالتی هایی این چنین آشکار صورت پذیرد حتی به قیمت ازدست دادن جانمان .الهم عجل لولیک الفرج.

 105. فرانک
  14 می 2014

  از رهبر گرانقدرم میخواهم با برکناری آقای ضرغامی دلهای ما را خشنود کنند.

 106. ارشد حسابداری
  14 می 2014

  منم از رهبری بزرگوار می خواهم آقای ضرغامی برکنار شوند تا شاهد برکناری افراد دلسوزی مثل آقای رکنی نباشیم.در واقع چهره اصلی خودشون رو به ما نشون دادند آقای ضرغامی.خوشم میاد آقای رکنی بشن رئیس صدا و سیما.

 107. مریم
  14 می 2014

  ما همون سمت خدای صادق و شجاعی را می حواهیم که
  همه نظرات
  حتی نظرات مخالف را هم همیشه با مهربانی و اخلاق ارائه می داد و بحث می کرد
  و
  فیلتر نمی کرد

  از وقتی تهیه کننده جدید برای سمت خدا گذاشتن در سایت سمت خدا همه نظرات مخالف ها را به راحتی فیلتر می کنه!
  و
  با پاک کردن صورت مساله می خواهد اوضاع را آروم کند!
  نمی فهمن!
  نمی فهمن
  که برنامه سمت خدا با صداقت و اخلاق در دل بیننده هاش نفوذ کرده بود و موفق شده بود
  این برنامه سرگرمی نبود!
  سرگرمی نبود که حالا بره و یکی دیگه جاش را بگیره
  تو دل مردم رفته بود. با زحمت پنج ساله!

  باید همون سمت خدا برگرده!
  باید!
  با همت ما!
  ما که دوستش داریم

  • بیننده برنامه
   14 می 2014

   آفرین گل گفتی ، از دیروز هیچ نظری را توسایت نمیذارن این برنامه دیگه سمت خدا نیست .

 108. من شکایت می کنم
  14 می 2014

  به آقای ضرغامی شکایت می کنم!
  یا باید سمت خدا را برگرداند یا
  استعفا بدهد:

  تلفن تماس با ضرغامی:
  22161515
  پیامک:
  300001515

  حتما تماس بگیریم

  • شااااایان
   18 می 2014

   سلام
   جدی جالب بود یکی نوشته بود اگه آقای ضرغامی سمت خدا را میدیدد به سمت خدا کشیده میشد و این تصمیم بچه گانه را نمیگرفت
   میدونم انتقاد پذیر نیستید ولی کاش ملت ما یکم انتقاد پذیر بودن
   کاااااااااااااااااااااااااااااااااااش
   ما مردم دردمان از اینهکه واقعا پول برا همه مهمه و ما نداریم و از همه چیز محرومییم

 109. نادر
  14 می 2014

  به نظر من تعطیلی پرمخاطب ترین برنامه ی مذهبی تاریخ صدا و سیما هم توهین به دین و هم توهین به مردمه…
  این نشون میده در طول این چند سال هم مسئولین مربوطه دغدغه ی دین نداشتن و تا جایی که این برنامه با مصالحشون همخوانی داشت قادر به پذیرشش بودن…
  واقعا از این اتفاق متاسف شدم.

 110. صادق
  14 می 2014

  ازآقای ضرغامی که یک بسیجی هستند وولایتمدار خیلی بعید بود!شاید ایشان هم بااتمام مسئولیتشون بااین کارا دنبال جایی میگردن؟ واقعا که………………………………

 111. ناشناس
  14 می 2014

  امیدوارم این برنامه به روال سابق برگرده.

  • محمد
   14 می 2014

   باسلام
   اقای ضرغامی دوستدار ولایت و امامت بارها درمورد اخلاص شمادر رابطه با اسلام و هدایت مسلمین شنیده ام شما خود میدانید که برنامه ی سمت خدا پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیونی است خودت زحمات 5ساله ی این برنامه را که اخلاص تنها هدفشان بود را به صدا وسیما برگردان/
   اقایانی که هدفشان جز پول و نشر برنامه های ماهواره ای چیزی نیست ایا این دنیا تنها جایگاهی است که شما در ان هستید ایا خدا به اهداف شما پی نمیبرد خدا خود بندگان بااخلاصش را دوست دارد و خود عزیز میکند پس مثل یزیدیان برخورد نکنید که تمام تلاششان حذف ولایت و امامت بودند ولی کارشان لعن انسانها را تا این دوره با خود به همراه بردند
   ما سمت خدا را با تمام وجود دوست داریم از شما جناب اقای ضرغامی خواهش میکنم سمت خدا را با مجری شریعتی که مطالبی که از دهانش بیرون میامد بوی اجرای اهداف اسلام و راه امام داشت را به صداو سیما برگردانید

 112. سمت خدایی
  14 می 2014

  بهتر مسولین صدا و سیما منطقی تر باشند ببینند دارن چی کار می کنند چه وظیفه ی متوجه اوناست.

 113. زهرا
  14 می 2014

  ماهمگی یکصدا اعتراض خودمون رو نسبت به این ناحقی نشون خواهیم داد
  تا کی شاهد اینگونه پایمال شدن حقوق باشیم؟؟!
  هر مسئولی که کاری از دستش برمی آید ساکت ننشیند وگرنه آه دل ملت خانه نشینش خواهد کرد…

 114. دوستدار سمت خدا
  14 می 2014

  برای آقای ضرغامی متاسفم . امید وارم خدا و آخرت را در نظر بگیرند و در تصمیمشان تجدید نظر کنند

 115. ارمیتا
  14 می 2014

  سلام
  من دختری هستم که با سخنان این برنامه راهم را پیدا کردم واقعا به خاطر دوست پسری که داشتم به گناهانی وارد شده بودم که الان همیشه برنامه و تهیه کننده ی سمت خدا را دعاگو هستم
  من ماهواره گوش میدادم ترانه ولی واقعا این برنامه جزبرنامه های مهم و اصلی من شده بودکه میشننیدم بالاخص راهنمایی هایی که اقای ماندگاری به من کردند شما با چه روی این برنامه را حذف کردید ایا شما پول پرستید شده اید مثل دوران جاهلیت که پول را از همه چیز بیشتر دوست داشتند ایا ترویج برنامه های ماهواره ای اخرت شما را میسازد ایا پس از مرگ با این کار جایتان خوب است به نظرمن شما درک ندارید حیف داشتند رهبری که شما دارید واقعا قدر رهبررا ندارید من در خارج که بودم فهمیدم که چقدر ایران با داشتن رهبر سربلند است بعد به خاطر تذکر به شماها که حرف رهبرعزیزتان را گوش کنید کلا راهش را هم حذف میکنید
  شما واقعا ابتر هستید نه سمت خدا

  • دانیال
   15 می 2014

   ما اتشه زیره خاکستریم و فقط منتظره اذن رهبر و مولای انقلابمونیم

 116. دانشجویان دانشگاه اصفهان
  14 می 2014

  سلام و احترام
  ما در خوابگاه به دلیل مشکلات دانشگاهی که همه اطلاع دارند برنامه گذاشتیم که سمت خدا و سخنرانی های کارشناسان را درخوابگاه پخش کنیم تا حال که خودمان راه هدایت و دوستی ولایت را بلد نیستیم اموزش دهیم با برنامه ی خوبی همچون سمت خدا و مجری ماهری مثل شریعتی به مقصود برسیم ولی با این کار همه چیز خراب شد
  ما خواستار پخش مجدد برنامه ی سمت خدا هستیم

 117. ناشناس
  14 می 2014

  ما سکوت نمیکنیم اگه لازم باشه میریم توخیابون اعتراض میکنیم

  • علی
   14 می 2014

   نکنه با تعطیلی یه برنامه دینداریتونم تعطیله
   اعتراض ………………خیابون……………….
   واقعا که………………………

  • بیننده برنامه
   14 می 2014

   یعنی همه ساکت باشن دیندارن ؟ پس امام حسین ع هم ساکت می ماند دین دار بود دیگه ؟

  • علی
   14 می 2014

   چرا همه اینقد جنجال میکنید اگه واقعا به مطالب دینی علاقه مندین از راههای دیگه هم میشه کسب علم کرد فکر کنم بیشتر به برنامه عادت کرده بودید
   جه ربطی به امام حسین ورهبر و … داره

  • یک سمت خدایی
   17 می 2014

   عادت نکردیم بلکه همه با هم در یک زمان همدل می شدیم صحبتها به دل می نشست و آقای شریعتی مثل خیلی از مجریان یکریز تو دهن کارشناس نمی زد پسر 8 ساله ی من هم به یک سمت خدایی است که در هر زیارتگاهی نایب الزیاره همه سمت خدایی ها می شه این عادته؟!

 118. nihan
  14 می 2014

  آقا منم اعتراض دارم این که نشد تا یکی بیاد ی حرف حق بزنه دهنشو ببندن
  باید این برنامه برگرده تازه ازشون عذر خواهی هم بشه
  ما ساکت نمیشینیم

 119. ناشناس
  14 می 2014

  خدا ازشون راضی نباشه اگر بخوان این برنامه ی زندگی ساز رو قطع کنند تو رو خدا مردم بیایم که کاری بکنیم من و جمع زیادی از دوستانم که طرفدار این برنامه هستیم اماده ایم برای برقراری این برنامه هر کاری بکنیم یاعلی

 120. سید محمّد
  14 می 2014

  ما از آقای ضرغامی میخواهیم جهت تعطیل شدن یک برنامه مذهبی در تلویزیون “نظام جمهوری اسلامی” با این همه سطح مخاطب گسترده شخصا در تلویزیون پاسخگو باشند.
  از رهبری عزیز هم تقاضای ورود به این اقدام عیر فرهنگی در جهت تعطیلی یک برنامه مذهبی فرهنگی آنهم در سال فرهنگ را داریم.

 121. ناشناس
  14 می 2014

  متاسفم كه بزرگترين دانشگاه فرهنگي كشور تبديل به نشر منكر ومانعي براي امر به معروف شده
  حرفهاي آقاي ماندگاري در برنامه سمت خدا و تذكر ايشان بابت تبليغات و…. حرف دل همه مابود كه ايشان از سر دلسوزي بيان كردند وما منتظر بوديم كه دربرنامه بعدي ايشان ابن يحث ادامه پيدا كند كه متاسفانه …
  بايد شكايت بزرگترين ودر دسترس ترين دانشگاه فرهنگي كشورر اسلامي را به كجا ببريم كه حرف علماي ديني از سر درد ودلسوزي به گوش مسئولان آن نرفته واين بهترين برنامه صدا وسيما به تعطيلي كشيده شود

 122. یه دوست
  14 می 2014

  واقعا متاسفم برای اونایی که فقط دم از اسلام میزنن ولی تا کسی حقیقتی رو میگه سریع حذفش میکنن

 123. رهرو سمت خدا
  14 می 2014

  از رهبرعزيز ميخوام كه به ما جوونا كمك كنن ماواقعا دنبال راهي براي رسيدن به خدا هستيم واين برنامه كمك خيلي بزرگي به ما كرد-اميدوارم تهيه كننده مجري وكارشناسان برگردند.

 124. اصفهاني
  14 می 2014

  آقاي ضرغامي به خدا پناه ببريد اين ميزها به كسي وفا نكرده … تكبر چيز بدي است استغفار كنيد از اينكه يكي از درهاي رحمت هاي الهي را مي بنديد

  • سمت خدا
   14 می 2014

   خدايا تو كمك كن حق احيا شود

 125. دانشجو
  14 می 2014

  بچه ها امیدوار باشید قطعا ظلم پابرجا نمیماند
  امیدوار باشید که روزی بیاید ان عادل واقعی و بگستراند سفره ی عدل رو
  امیدوار باشید چرا کیه ما با همین امید ها زنده ایم

  • بهنام
   14 می 2014

   تشکر از شما

 126. ناشناس
  14 می 2014

  خیلی زشته خیلی قبیخه برنامه مذهبی پرمخاطب، اونم از جنس جوان ونوجوان……به چه علت تعطیل شد من به رهبری نامه میدم حتما باید آقای ضرغامی جوابگو باشه

 127. ناشناس
  14 می 2014

  كاش عادت نداشتيم يه طرفه به قاضي بريم وتعصب نشون بديم. شايد توي اين برنامه حرف هاي زده شده كه توهين به گروهي از همين ملته بالاخره اشتباه هم ممكنه رخ بده
  البته تغيير هم بعضي وقتها بد نيست

  • احسان
   16 می 2014

   میشه دقیقا بگی چه توهینی و به چه فردی دی انجام شده بود؟ من این جمله آقای ماندگاری دمه که گفت نمره مسئولین صدا و سیما که به تنهایی با این همه شبکه ماهواره ای مقابله می کنند قبولی است. اما انتظار از صدا وسیما بیشتر است و می تواند بهتر باشد.

 128. ناشناس
  14 می 2014

  تاسف

 129. یک بیننده ی ثابت
  14 می 2014

  سلام علیکم یادمان باشد دیگر در نظرسنجی ها شرکت نکنیم!چون هدف مخالفت با ماست که در اینجا به وضوح دیده م شود.ظاهرا دستورات اسلامی با مزاج عده ای سازگاری ندارد !جمع کنید برنامه ای را که قراراست فقط احکام دیکته شده را مطرح کنند .نکند انقلابی دیگر لازمست؟الآن به اندازه ی کافی از دشمنان خارجی صحبت می شود پس مسایل داخلی چه می شود؟

 130. زهرا
  14 می 2014

  یعنی چه آقای رکنی راعزل کردند؟ما مردم نباید ساکت بشینیم.سمت خدا با همان دست اندر کارانش زیباست وباعث هدایت تماشاگرانش است

  • بهنام
   14 می 2014

   تشکر از شما

 131. سمت خدایی
  14 می 2014

  خیلی متاسفم از کاری که شده امروز برنامه سمت خدا پخش شد ولی جای آقای شریعتی خیلی خالی بود ——–با این کارشون به همه ثابت کردن که کسی حق انتقاد نداره

  • منتظر آقا
   14 می 2014

   واقعا جای مجری توانای سمت خدا خیلی خالی بود حسابی دلمان گرفت

  • بیننده برنامه
   14 می 2014

   چند وقت دیگه کارشناس ها ر ا هم عوض میکنند کلا برنامه را عوض میکنند تا فقط اسمش بمونه به این کار میگن استفاده ابزاری از زحمتی که 5 سال کشیده شده .

 132. Rezi
  14 می 2014

  :(
  آقا این چه وضعشه
  برنامه بدون شریعتی بدرد نمیخوره

 133. فاطمه
  14 می 2014

  دیگه این مدیران جدید دولت بعد از برنامه ی عموپورنگ فقط مونده بود به سمت خدا گیر بدن.
  یه کمی دیگه ادامه بدن اخبار ساعت14رو هم تعطیل میکنن.

 134. رضا........
  14 می 2014

  آقای شریعتی را باید حتما دوباره دعوتشون کنیدبه برنامه این آقای براتی که آوردید تو برنامه اصلا بلد نیست حرف بزنه چه برسه مجری گری کنه!!!

  ما اعتراض داریم! به آقای شریعتی نیاز داریم!

 135. نگران
  14 می 2014

  روحانی مچکریم شیرین کاری هاشون توژنو کم بود حالادیگه تحمل یه برنامه تلوزیونی هم ندارن هنوزیک سال نشده همه چیز عوض شده!!!!!!!!معنی انتقادپذیری روهم فهمیدیم!!!!!

 136. بیننده ی سمت خدا
  14 می 2014

  من که بیننده ثابت این برنامه هستم اگر اقای شریعتی واقای رکنی نباشند از اقای ضرقامی شکایت میکنم

 137. احمدپور
  14 می 2014

  سلا م لطفا برنامه سمت خدا متوقف نکنید

 138. رضا........
  14 می 2014

  آقای شریعتی را باید حتما دوباره دعوتشون کنیدبه برنامه این آقای براتی که آوردید تو برنامه اصلا بلد نیست حرف بزنه چه برسه مجری گری کنه!!!

  • بیننده برنامه
   14 می 2014

   این مجری که به جای آقای شریعتی نشسته فقط داره آبروی خودش رامیبره چون باکسی که بسیار توانا بوده مقایسه میشه ، اگر امثال این مجری یا تهیه کننده جدید چیزی بلد بودند که تا حالا یه جا معلوم شده بود !

 139. یه سمت خدایی
  14 می 2014

  برنامه داشت طبق دستورات رهبر و گفته های ایشان پیش می رفت ایا این توهین به رهبر نیست؟ چرا سکوت کرده اید؟

  • بهنام
   14 می 2014

   تشکر می کنم از شما مخاطب عزیز

 140. بهنام
  14 می 2014

  هم وطنان عزیز من تا پای حان در برابر چنین اشخاصی می ایستم واز شما طلب کمک می خواهم نشود ما هم مثل اقوام دوران جاهلیت ساکت بشینیم و بگوییم به ما ربطی ندارد گفتن حرف غدالت برای خیلی از مسولان بی لیاقت سخت است اما ما به انها می گوییم اشتباه فکر کردید.نرسد روزی که حسرت این سکوت را یخوریم من اگر هم تنها باشم سخن حق را فریاد میزنم من بقیر از خداونذ از چیزی دیگر حراسی ندارم.

 141. یا مهدی
  14 می 2014

  بسم رب شهداء و صدیقین
  وقتی این خبررا شنیدم شهید امر به معروف خلیلی تو ذهنم آمد آن سراغ اراذل و اوباشی رفت که از معارف دینی کمترین را درک نکرده بودند و به دنبال آزار ناموس مردم بودند و امر به معروف را رها نکرد .
  جنا ب آقای ضرغامی سفارش می کنم پنج شنبه سری به بهشت زهرا بزنید یک محاسبه سر انگشتی در مورد عملکرد صدا و سیما داشته باشید خودتان وخدا . چه امتیازی به خود می دهید ؟؟؟؟؟؟
  این را بدانید از ازل تا ابد راه راه خدا وسمت سمت خدابوده است خواهد بود این کارها در برابر دین خدا وملت خدایی چون گردی کوچک است این ملت طوفان رژیم شاهنشاهی را از جا کنده ،این که چیزی نیست . اما بدالنید اگر نیاز باشد خلیلی های زیادی وجود دارند هر بیننده این برنامه یک خلیلی است ودر برابر برنامه های الگو گرفته از غرب خواهد ایستادو حتی اگر نپاز به حضور در برابر صداو سیما باشد اما این را بدانید این کار شما همچون لکه سیاه در پرونده سال 93 سیما می ماند وامیدوارم که بدنبال محو آن باشید .
  همه با هم یا علی گویان می ایستیم و کوتاه نمی آییم
  اینجا ست که عماریان رهبر معلوم می شوند.

 142. فاطمه وحکمت وعلیرضا وعاطفه وجهانگیر
  14 می 2014

  سلام اگه جمش کنین مارا خوش حال میکنین

  • اللهم عجل لولیک الفرج
   15 می 2014

   آقایون وخانومایی که اسمتون رو بالا لیست کردین این سایت جای شما نیست شما بهتره برید بشینید پای ماهوارتون سریالاتونو نگاه کنید یا تو سایتای فساد وفحشا چرخ بزنیدو……

  • ناشناس
   16 می 2014

   شما برین حریم سلطان ببینید

 143. ناشناس
  14 می 2014

  آقا همه حرفاتون قبول منم موافقم. ولی این وسط یکی گفته بود برنامه مبتذل 90. من کف کردم گفتم شما رو هم در جریان این کف کردنم قرار بدم

 144. بهنام
  14 می 2014

  دوستان گرامی ما به حق خواهیم رسید چون تلاش داریم وقتی ایمانمان قوی باشد حق دین محمد (ض) را زنده نگه می داریم باید خیلی موارد در جامعه ما اصلاح شود مانند امام خمینی که راه دین بود اگر ما بشینیم و بگوییم حدایا ظهور حجتت را نزدیک بگردان این ظاهر ماست .باطن ما درست کردن فضای امن برای در امان بودن جان عزیز زهراست در این دو خط اشک چشمانم را فرا گرفت که چرا عزیز زهرا تنهاست اخر او به چه امیدی بیاید .شاید زبانم لال ان روز هم همانند الانمان پشت او را خالی کنیم .غریبی عزیز زهرا در دوران غیبت در مبان ما دلم را اتش میزند با این بی توجهی مان.بیاید حداقل با برنامه ای سمت خدا راه دین را در رسانه ما نه رسانه امسال مسولان نالایق را زنده نگه داریم .زنده نگه داشتن اسلام جان می خواهد نه تاسف خوردن .من ایستاده

 145. ناشناس
  14 می 2014

  یازهرا

 146. سعید
  14 می 2014

  شمادل مردم رابه درد اوردید انگار از دلبستگیهاشون با (جفای مدیران صدا وسیما )باید دل ببرند واین تحملش خیلی زجر اوره وزخمش به این راحتیها خوب نمیشه یعنی واقعا اینو نمی فهمید

 147. سمت خدا کجا میری بمون پیش ما!
  14 می 2014

  مسیولین چرا انتقاد پذیر نیستید.چرا این قدر ضعیف هستید.در سرزمین امام زمان(عج)چرا نبایدحقا یق راگفت.چرانباید یکی ازستونهای دینمان رامتذکر شویم.نسل حاضر راه کشا می خواهدتاجواب سر در گمی های خود را پیا کنند.شما که با نشان دادن تجملات و بی بندوباری انها رابه سمت نافرمانی ازخدا می کشانید.
  سمت خدا این چاره جویی وراه گشایی را به ان ها داد.باشد گه اه این جوانان گریبا نتان را بگیرد.

 148. .
  14 می 2014

  افسوس بر ما که راه غرب را در پیش گرفته ایم….

 149. م.م
  14 می 2014

  سمت خدا را فقط با اقای شریعتی رکنی و کارشناسانش میخواهیم

 150. گمنام
  14 می 2014

  بسم الله الرحمن الرحيم
  برنامه سمت خدا با شريعتي يه چيزه ديگست………
  ترو خدا كاري كنيد برگرده

 151. شیدای حق
  14 می 2014

  یا فارس الحجاز ادرکنی
  بغض گلویم را گرفته بود وقتی آقای شریعتی با بغض حلالیت میطلبید و خداحافظی میکرد!
  خواب دیدم رهبرم تنهاس و یاری ندارد.
  آقا صاحب الزمان هم توی این عصر تنهاست …
  جلوی یک برنامه زیبای اسلامی را گرفتند یعنی ما ظهور حضرت ولی عصر ارواحنا فداه را نمیخواهیم!
  فقط هی میگوییم اقا بیا اقا بیا …
  توی عمل شده ایم دشمن دین و ایمان
  دلم میخواهد رو سیاهی باعث و بانی این همه دلشکستگی را ببینم.
  مرگ بر هر که بخواهد دل مولایمان را بشکند …

 152. مسعود خرمی از قم
  14 می 2014

  خطاب به سایت و خبرنگار بي باك و منبع موثقش!!
  حرفاتون ظاهرش حق و زيباست و منطقي! ولي ناخودآگاه،اين جمله اميرالمؤمنين عليه السلام را به ياد مي آورد: «كلمة حقٍِ يراد بها الباطل»!
  چون آنقدر ناشيانه به حاشيه مطلب پرداخته ايد تا اصل قصه زياد جلوه نكند. و بجاي اشاره به اصل ماجرا و نقد منطقي و تذكر شرعي و قانوني به صدا و سيما، توسط كارشناس مؤمن و دين شناس برنامه: جناب استاد ماندگاري، تصميم به بركناري آقاي ركني گرفته اند.
  مسئول محترم شبكه 3 و رياست محترم كل سازمان، به نظر شما آیا این کارتان به سمت خدا و رضایت او بود؟؟!! و بركناري اين تهيه كننده و كارشناس مؤمن و شجاع، آن هم بلافاصله بعد از آن نقد، زيادي تابلو و خنده دار و در عين جال جنايت نيست؟!! حتی اگر دو ماه قبلش استعفا هم داده باشد؟
  قطعا آقاي ماندگاري هم تا آينده اين نزديك به همين مجازات مي رسد! چون جرم بزرگ «انتقاد به صدا و سيما» را انجام داده! فكر كرديد تمام شد؟؟ فكر كرديد باب امر و معروف و نهي از منكر، اين واجب قرآن و اسلام، با اين برخوردها و تحريمها و تبعيدها و اخراجها بسته مي شود؟ آيا گناه شما فرق چنداني دارد با جرم قاتلين شهيد علي خليلي، شهيد امر به معروف كه بخاطر دفاع از ناموس مردم با ضربات چاقو او را مجروح و در نهايت شهيد كردند؟؟
  بله تفاوت دارد: بسيار بدتر از
  گناه قتل اوست. چون شما با اين كار داريد شخصيت افراد را مي كشيد، نه جسم و تنش را. شما داريد روح اين حكم مهم الهي و آيات قرآني را مي كشيد. به شيوه اي بسيار ظالمانه و موذيانه.
  نخير! شايد انگيزه ها و مقاصد باطني افراد را بشود از مردم پنهان كرد. ولي از خدا و اوليائش هرگز: «إن الله لايخفي عليه شيء في الآرض و لا في السماء».
  منتظر چوب بسيار سخت الهي باشيد. إن الله شدید ذوانتقام.

 153. س.س
  14 می 2014

  به نام خدا من واقعا متاسفم شدم یه برنامه کاربردی و به درد بخور تو کل رسانه ها دیده بودم اونم که ……… من خواهش میکنم اگه واقعا شما ها براتون تبلیغ دین اهمیت و ارجعیت داره بر این کار ها برنامه رو احیا کنین شما مسولی این کارتون هستین .از طرف یه ملت ……. شما به نوعی یه بار مسوولیت دارین لطفه توجه کنین وگر نه روز قیامت همه ی ما شاهدیم …….

 154. س.س
  14 می 2014

  در ضمن اونایی که میگن اگه جمش کنین ممنون میشیم بدونن اونایی که این برنامه رو میبینن همه نوع آدمایی هستن فهمیدییییییییییییین؟

 155. d.e
  14 می 2014

  من دانشجوی در خارج از کشور هستم و با دیدن این برنامه در مورد خودم و کارهام قضاوت میکردم .در ضمن عده ای از دوستانم و برخی مسلمون شدن شما هایی که میگین جمش کنن کجای کارین ؟ ببینین این طرف دنیا چه خبره ؟

 156. حسن
  14 می 2014

  باسلام
  انصافا کارشناسان برنامه سمت خدا حرفاشون از سر اخلاصه و به دل میشینه- وقتی سخنان حاج آقا فرحزاد رو شنیدیم خیلی ناراحت شدیم- واقعا چرا آقای ضرغامی هیچی نمیگه…..
  بهونه تراشیدن سخت نیست برای آدمی که مسئولیتی داره و خدارو در نظر نمیگیره دوست من- خواستم بگم مردم حواسشون خیلی جمعه و میدونن چی به چیه – حالا هرچه میخان سیاه نمایی کنند- حضرت علی علیه السلام میفرمایند: گذشت زمان پرده از روی اسرار برمیدارد

 157. ف ش
  14 می 2014

  برنامه سمت خدا با شریعتی وکارشناساش آموزنده وآرامش داره لطفا کاری کنید برگردن…

 158. راضیه علیپور از بوشهر
  14 می 2014

  با سلام بنده به علت شاغل بودن برنامه سمت خدا را از طریق دانلود فایل های صوتی دنبال میکردم و زمانی که متوجه شدم آقای شریعتی حلالیت میطلبند فوق العاده ناراحت شدم واقعا حیف است که برنامه ای با اینهمه مخاطب و تاثیر گذاری فقط به دلیل بیان حقیقت تعطیل شود این برنامه در این دوره ی کم رنگی اعتقادات مذهبی که متاسفانه دامن گیر تمامی خانوادها شده خیلی برنامه خوبی بود واقعا باید متاسف شد به این صدا و سیمایی که ما داریم اما امیدوارم باز با مجری گری و تهیه کنندگی آقایان شریعتی و رکنی برنامه سمت خدا را ببینیم

 159. یک مخاتب
  15 می 2014

  چرا یکی که یک کار خوب می کنه این قدر مخالف پیدا میکنه .فرق این مخالف ها با آمریکا چیه اونا هم نمی خوان ما چیزی داشته باشیم آقایون بدانید که نظر خدا روی برنامه سمت خداست شما که هیچ بزرگ تر از شما هم نمی تواند جلوی این دلاور مردان را بگیرد. (((مراقب رفتارتون باشید)))

 160. معترض
  15 می 2014

  زمان شاه اگه یه روحانی علیه شاه و کارهایش حرفی میزد منبرش رو تعطیل میکردن میگفتن فقط شما حق دارید از نماز و روزه و… بگید

 161. دانشجو
  15 می 2014

  تو رو خدا برگردید همینطوری جامعه پر فساد شده

 162. یا مهدی
  15 می 2014

  واقعا متاسفم برای اقای ضرغامی خدا خودش جواب کارشو بده که با این کارش تمام سمت خدایی ها رو ناراحت کرد به امید پخش مجدد سمت خدا

 163. علي
  15 می 2014

  يكي بيايد ما را بيدار كند كه دشمن ما فقط آن طرف مرزها نيست، دشمن ما حتي با ديش و ماهواره ما را هدف نگرفته است. دشمن ما سنگرش درون دل ما سنگر گرفته. به هوش و به گوش باشيم كه وقتي كاري را ميخواهيم انجام بدهيم رضاي خدا را هم در نظر بگيريم.

 164. سمت خدایی
  15 می 2014

  یک برنامه ی خوب هم که بود خرابش کردن . قدر آقا ی شریعتی رو نمی دونن !

 165. م.قبادی
  15 می 2014

  متاسفانه برنامه به این خوبی راچرا باید متوقف کنید من به عنوان یک مسلمان از مدیران سازمان تقاضا میکنم مجدد برنامه سمت خدا را شروع کنید

 166. یک خانواده ی سمت خدایی
  15 می 2014

  باعرض سلام جای تاسف است که چراحقایق دین اسلام ازنظرصدا وسیمای مانبایدبه گوش مردم برسد
  حقیقت همیشه برای ترسوهاسخت است

 167. حق گو
  15 می 2014

  به قول اقای ماندگاری خیلی زود که هنوز حرف حق در جامعه خوار وخفیف شود.به جای سمت خدا با این کاری که کردید اسم برنامه را سمت هر چه که دلمان خواست بگذارید.

 168. بهبودی
  15 می 2014

  کفر چو منی گزاف آسان نبـــــود
  محکم تر از ایمان من ایمان نبـود
  در دهر چومن یکی و آنهم کافــر
  پس در همه دهریک مسلمان نبود

  اگر بناست برنامه ای مانند برنامه سمت خدا را بخاطر یک انتقاد بحق و سازنده و توسط کارشناس برنامه سمت خدا، این برنامه با این حجم از بینندگان تعطیل شود پس باید در این گونه برنامه ها را بست و با چشم و دهان بسته از دین گفت تا ماهواره ها ایمان و اعتقاد مردم را به بازی گرفته و به یغما برند. آن طرف به هر وسیله ممکن با برنامه های دروغین دینی اقدام به جذب مخاطب می نمایند. وهابیون بطور مداوم اقدام به نشر و توزیع کتب رایگان برای تبلیغ وهابیت می نمایند وما در اینجا تاب یک انتقاد را نداشته ویک برنامه مورد اقبال عمومی را تعطیل می کنیم آیا کسی هست به داد دین برسد؟ آیا فرهنگی که مقام معظم رهبری در اول سال به آن اشاره نمودند این بود شاید در چنین سالی و تعطیلی چنین برنامه ای اقدامی شرم آور برای مدیران و افراد پست پرده این اقدام باشد!!

 169. ناشناس
  15 می 2014

  متاسفم برای ریاست نهادی که اسمش یدک کش فرهنگ دین واسلام وقرآن است…..

 170. یه طرفدار برنامه سمت خدا
  16 می 2014

  واقعا الان می فهمم چقدر آقایمان صاحب الزمان ( عج ) تنها هستند . با این اتفاق ؛ معنای اضطرار را از تمام وجودم درک میکنم .
  به فرمایش امام حسین (ع ): اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید .
  خدایا خودت هر که را بخواهی عزت میدهی و هرکه را بخواهی ذلت .
  عوامل برنامه سمت خدا در پیش چشم ما همگی دارای عزت هستند و هیچ کس نمیتواند اذیتشان کند چون خالصانه برای ما مومنین تلاش کردند . همیشه دعاگویشان هستیم ، خداوندا بر عزتشان بیفزا و دشمنانشان را خوارتر و حقیر تر بفرما . آمین

 171. مهدی
  16 می 2014

  همین کار را می کنند که مملکت پیشرفت نمی کنه .

 172. حيدري
  16 می 2014

  سلام مدير محترم شبكه 3 خيلي سريع برنامه سمت خداراپخش كن وگرنه جواب عملد خود خدا بدهد

 173. یه ساده دل
  16 می 2014

  ای بابا تازه ما دلمون خوش بود که با این انتقاد اقای ماندگاری تبلیغات رو از برنامه ی کودک جمع می کنن درکمال نا باوری مسئولین محترم صورت مسئله رو پاک کردن…

 174. محسن
  16 می 2014

  بهتر نبود در برنامه مناظره یکی از مدیران جواب آقای ماندگاری را میداد؟

  • یک سمت خدایی
   17 می 2014

   به نظر شما جوابی داشتند که بدهند؟

 175. طلبه
  16 می 2014

  من هفته ای یک روز موفق به دیدن این برنامه می شدم ولی انعکاس اثرات مثبت آن رادرسخنان اطرافیانم می دیدم مسئولانی که این برنامه رابه تعطیلی کشاندندحتمابایددرهمین رسانه برای مردم دلیل این کارشان رابگوینددومردم رامجاب کنند
  والا هیچ کجای دنیا به دلیل انتقادمثبت به یک نهادیاسازمان دولتی کسی اینطورمواخذه نمیشه

 176. فرشته
  16 می 2014

  اگه این برنامه را به هر دلیلی از مردم بگیرید قطعا بدونید خدا محروم کردن مردم را از یک برنامه معرفتی روان ودلسوزانه بر شما نمی بخشه………بنده خدا مجری جدید؟واقعا به این انتخابتون……

 177. فرشته
  16 می 2014

  من اولین باره که نظر میدم اینم مدل جدیتونه؟

 178. عاطفه
  16 می 2014

  سلام خواهش میکنم اقای رکنی و شریعتی را برگردانید

 179. احسان
  16 می 2014

  به سهم خود این مسئولین انتقاد ناپذیر را حلال نمی کنم. برنامه باید به شکل قبل ادامه یابد.

 180. رضایت
  16 می 2014

  ان شاالله که سمت خدا به کار خود ادامه خواهد دا د و کیفیت برنامه طبق روال قبل با همان جذابیت قبلی خواهد بود
  ولی
  از تمام مسئولین میخواهیم که باتوجه به وضعیت کنونی جامعه وروند رو به پیشرفت این برنامه در بینم مردم اصلاحاتی در نوع نگرش خود نسبت به این برنامه داشته باشید

  فی امان الله

 181. مرتضی
  16 می 2014

  جای تاسف برای مسئولین دارد که به جای تعطیلی منکرات ،معروفات وخوبی ها حذف می شود

 182. asghari
  16 می 2014

  به نظر من ضرغامی باید استعفا بده

 183. ناشناس
  16 می 2014

  اگه این برنامه برای رضایت خداوند بوده پس چرا عوامل این برنامه برای یک نفر کنار کشیدند. هرچند کار صداوسیما هم درست نبوده ولی کار این عوامل هم قشنگ نیست.

 184. سینا
  16 می 2014

  همیشه برایم سوال بود که چرا سمت خدا نسبت به سایر برنامه های مذهبی خیلی موفق تره . و در عمل حرف های خیلی خوب و کاربردی درش زده میشه. مثل برنامه گلبرگ. تخصص صدا و سیما این است که برنامه های خوب و بدرد بخور را حذف میکنند.

 185. maryam
  16 می 2014

  واقعا متاسفم برای اقای ضرغامی و مسیئولینی که باعث این اتفاق شدند.نمیدونم چطور میخوان فردای قیامت جواب این همه بیننده را بدن.امیدوارم دوباره این برنامه خوب پخش شود

 186. ش.ث
  16 می 2014

  به نام خدا .امیدوارم انشالا آقای شریعتی هرجا هستند خوب و سلامت باشند و همچنان در راه خداوند قدم هایی بردارند .امیدوارم دعا کنند که این برنامه ایشالا همچنان ادامه دااشته باشه .

 187. رز
  16 می 2014

  تنها برنامه ی بود که من میدیدم:(

 188. فرزاد
  16 می 2014

  سلام جنگ تمام عیار با ارزشهای ناب اسلام و انقلاب ازسوی رسانهای ضدارزشی شروع شد وصد افسوس که در این میدان بعضی از ادعا رسان دفاع از اسلام و شهدا متاسفانه به علت هوای نفس و عدم انتقاد پزیری با برنامه ای
  اهنگ مخالفت ساز کرده اند که بسیاری از سازهای ارزشی را احیا کرده است ضعف ساختار جامعه ما منسوب بودن مدیران نالایق و ناتوان است از جناب آقای ضرغامی بیش از این انتظار می رودکه دل به دل معاندان ودشمنان دوست نما ندهند نظام نیازمند کستاخی وجسارت آگاهانه و دلسوزانه است متاسفانه علت اصلی مشکلات بر نتافتن مدیران و مسولان ناتوان از انتقاد است چرا که ضعف ها و کاستی و نانوانی مدریتی آنان به مسلخ و سوال کشیده می شود دوست و برادر و همرزم دیروز جناب آقای ضرغامی در کشتی سوار شو وکسانی را با خود همراه کن که خیر دنیا و آخرت را برای شما همرا ه داشته باشد مواظب بادمجانهای دور بشقاب باش جناب اقای رکنی حقیر به جرات می توانم بکویم سربازی امام عصر زیبنده شماست و سایر مردان راستین دفاع از ارزشها از همه عزیزان که غم دین دارند درخواست حمایت از مظلوم کشی و حق کشی را دارم خصوصا برادرم جناب آقای ضر غامی قلب نازنین مولا و مرادمان را خون نکنیم چرا در جایی که مدیر توانا هست حمایت نمی کنیم حرف بسیار است اگر اقدام نشود حرکت عظیم به همرا ه خواهد داشت

 189. ح
  16 می 2014

  واقعا حیف این برنامه است که تعطیل بشه

  البته انچه که به جایی نرسد فریاد است

 190. رز
  17 می 2014

  حالا شما مطمعنید که این آقایون داشتن مارو بسمت خدا میبردن ؟

 191. کمی آشنا
  17 می 2014

  واقعا جای تاسف برای صدا و سیما که دم از انتقاد پذیری میزنه والبته بیش از این هم نباید انتظار داشت با این بعضی از برنامه های ضد دین

 192. زهرا
  17 می 2014

  واقعا برای کسانی که برنامه رو متوقف کردن متاسفم که اون دنیا باید پاسخ گو باشن مگر نه اینکه این برنامه زندگی خیلی ها رو متحول کرد و راه درست رو بهشون نشون داد دقیقا امثال سال جهاد فرهنگی از جانب رهبر عزیز انتخاب شد و بهترین برنامه مذهبی حذف شد دشمنان این انقلاب قسم خوردن که با ماهواره ها و برنامه هاش مردمم رو به فساد بکشن اونوقت تو کشور خودمون دارن به اهداف دشمن کمک میکنن خدا جوابتون رو بده

 193. زهرا
  17 می 2014

  آقای ضرغامی برای شما متاسفم من نسبت به شما دید خوبی داشتم اما ……………………..

 194. ناشناس
  17 می 2014

  این برنامه بدون آقای شریعتی و آقای رکنی اصلا نمیشه ما به آقای شریعتی عادت کرده بودیم

 195. ناشناس
  17 می 2014

  واقعا خدا به داد دل رهبرمون برسه . خدا این مسئولین بی لیاقت رو به راه راست هدایت کنه به نظر من هیچ مجری وتهیه کننده ای حتی در صورت داشتن توانایی نباید این برنامه را قبول می کرد و جای آقای شریعتی و رکنی را می گرفت این خودش کمک کردن به از بین رفتن نهی از منکر است

 196. تبسم
  17 می 2014

  با این وجود فقط باید منتظر ظهور اقا باشیم تا شاید این بی عدالتی ها تموم بشه.

 197. ناشناس
  17 می 2014

  مابرنامه سمت خداروباهمون مجری واساتیدمیخواستیم.حالادیگه کسی این برنامه رو دوست نداره.مسئولین محترم دل میلیونها نفر راشکستن.

  • فاطمه زهرا
   17 می 2014

   تواین برنامه از واقعیت دین وحقیقت اسلام ناب محمدی صحبت میشد ، فکرکنم با این کار اقای ضرغامی منحرفین خیلی خوشحال شدن. خوب اب تواسیاب دشمن میریزید

  • لیلا
   19 می 2014

   با اینکار جهتگیری واقعی آقای ضرغامی هم مشخص شد. این سرباز انقلاب!!!

 198. فریاددل
  17 می 2014

  هرروز منتظر پخش برنامه بودیم حالا دیگه برنامه رو نمیبینیم.موضوعتات قبل چ
  ی بود وحالا چی هست!

 199. فاطمه.ع
  17 می 2014

  با سلام به دوستان سمت خدایی”از اینکه اقای شریعتی کنار رفت افرین به غیرتش واقعا خوشحالم و امیدوارم رهبرمون مشکل رو هرچه زودتر حل کنه تا عبرتی بشه برای تفرقه افکنها.

 200. عاطفه
  17 می 2014

  واقعا متاسفم !!!!!!روی صحبت من به اشخاصی است که اقای رکنی و شریعتی رو برکنار کردن.جای تاسف داره توی یه مملکت اسلامی بخاطر نهی از منکر مدیر و مجری یه برنامه بر کنار شوند . اینا فقط یاد گرفتن خودشونو پشت دین پنهان کنن. چرا ما عاقلانه فکر نکنیم بیشتر فساد در جامعه از صدقه سر این اقایونه !!!!!!!

 201. مهدی
  17 می 2014

  برنامه ای که هرطور شده وقتمو خالی میکردم که بهش برسم الان اگه وقت هم داشته باشم رغبت نمیکنم ببینم
  چون از اون صفا و نورانیت و سمت خدایی برگشته
  متاسفم برای کسانی که تحمل حرف حق رو ندارند
  حس میکنم این برنامه طوری که قبلا سمت و سوی خدایی داشت دیگه نداره سمت و سوی این برنامه به طبق میل مسئولین تغییر کرده

  بار دیگه ثابت شد مسئولین ما که دم از ولایت فقیه و رهبری میزنند فقط حرف و شعاره نه هیچ چیز دیگه امیدوارم جوابی در برابر خدا داشته باشند

 202. راحیل
  17 می 2014

  خیلی کار اشتباهی کردن اقای رکنی و شریعتی رو برکنار کردن . این رو باید بهشون گفت زشته ادم نمک بخوره نمکدون رو بشکنه. اقای رکنی و اقای شریعتی حق گردن ما وشما دارن .اینا بجای اصلاح کار خود وحل مسئله یاد گرفتن فقط صورت مسئله رو پاک کنن. انشاء ا… خدا جزاشونو بده ایشاا…

 203. اعظم
  17 می 2014

  اشكالي ندارد آقايان همت خواهند نمود واز سطل هاي كره باز فيلمهاي جومونگي خواهند خريد چون در اين بين حقالوساطه خواهد رسيد حيف؟؟؟؟؟؟

 204. ناشناس
  17 می 2014

  بنده مشکلی داشتم یکی از کارشناسهای سمت خدا وقت گذاشت ومشکل مرا حل کرد ومن تا اخرعمرم مدیون مشاوره وراهنمایی این عزیزان هستم برای خودم ومردم متدین متاسفم هرجا دل بستیم عده ای ازحسادت وکج فهمی انها را کنار زدند

 205. رها
  17 می 2014

  امیدوارم اقای شریعتی و اقای رکنی شاهد این همه اشتیاق مردم برای بازگشتشون باشن.

 206. عرفان
  17 می 2014

  سمت خدا حمايتت مي كنيم

 207. ناشناس
  17 می 2014

  سلام تو یکی از برنامه های سمت خدا آقای قرایتی گفتن ما نباید از خیرین مدرسه سازی که خمس نمیدهند پول قبول کنیم آقای قرایتی دیگه تو سمت خدا حرفای خوبتونو حروم نکنید چون اینا هم مثل همون خیرین جلوی امر به معروف و نهی از منکر رو گرفتن که علت اصلی قیام امام حسین (ع) بود

 208. ناشناس
  17 می 2014

  واقعا جای تاسف دارد درسالی که به نام فرهنگ نام گرفته از ادامه پخش یکی از مفیدترین برنامه ها با بهترین کارشناسان و توانمندترین مجری جلوگیری شود دوباره منافع چه کسانی در خطر قرار گرفته؟

 209. ناشناس
  17 می 2014

  فقط این بگویم که وقتی داخل رسانه ملی ما این اتفاقات رخ دهد در این موقعیت حساس وای به دل جوانان و نوجوانان ما که از چه کسی دیگر اطمینان کنند

 210. یکی
  17 می 2014

  مگه صدا وسیما که با بیت المال اداره میشه به قول یکی از نماینده های مجلس ملک شخصی بعضی هاست؟؟؟؟؟؟؟این همه مخاطبان میلیونی این برنامه ومردم و مذهبیون دارن از این برنامه طرفداری میکنن پس کجاست حق نظر مردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 211. مدافع
  17 می 2014

  واقعا به اينا ميشه بگي مسلمون ؟ كسي كه براي دين ومذهبش اصلا ارزش قائل نيست

 212. اسلام
  17 می 2014

  واقعاااااااااجای تاسف داره

 213. مرىم
  17 می 2014

  تنها زمانى كه احساس مىكردم اىن رسانه يه مملكت جمهورى اسلاميه همون زمان بخش برنامه سمت خدا با مجريان قبلى بود اللهم اجل لوليك

 214. فاطمه زهرا
  17 می 2014

  دست دشمنو میشه تو این کار دید ، من از بیگانگان هرگز ننالم ………..،،،

 215. عبدالله
  17 می 2014

  برای این مدیران که تحمل فرمایشات حضرت علی در برخورد با مفسدین اقتصادی را ندارند واقعا متاسفیم. تاسف…..

 216. ندا
  18 می 2014

  صدا وسيما بره برنامه هاي دره پيت و تبليغ شيرين نوين جمع كنه ،،،،،،،،،،،،،،،،،

 217. فاطمه
  18 می 2014

  سمت خدا اگررنگ وبوی خدایی داردبااجرای مجری خوب وتوانای همیشگی اقای شریعتی بوی سمت خدا دارد شریعتی برگرددوستت داریم

 218. زهراصارمی
  18 می 2014

  سلام مامانم دیگه سمت خدارو دنبال نمی کنه منم دیگه درنبودش این برنامه رو ضبط نمی کنم چون مجری خوبمون اقای شریعتی 5ساله باماست نمی شه برنامه رو بدون این مجری تصور کرد جای خیلی تاسفه امیدوارم که دوباره اقای شریعتی بگرده.

 219. علی اکبر
  18 می 2014

  از قبل دنبال بهونه تراشی بودن . بجای این کارها انتقاد پذیر باشین و کار و را اصلاح کنید وای به حال صدا و سیما اگه اینکاه بر نرگدد که اون وقت …..

 220. زهرا
  18 می 2014

  باید کاری کرد

 221. طاها
  18 می 2014

  قابل توجه آقایان

  تا پخش دو باره ی برنامه ی سمت خدا ما ساکت نخواخیم نشست.

 222. زینب سادات
  18 می 2014

  سلام دوستان
  اگه یادتون باشه روزعید که مجریهای برترمعرفی شدند اقای علیخوانی حرفی زدند که باعث تعجب من شد.صحبتی که کاملانیت تخربی داشت.ایشون به طوربسیارصریح وگستاخانه ای تهیه کننده ی برنامه سمت خدارا مورداحانت قراردادندکه مثلاحرف دلش رابه همه گفته باشد.به نظربنده این یک نوع ترس است زیراچه لزومی داشت دران موقعیت حرف دلش رابگوید.البته این قضاوت شخصی بنده نیست ولی کاملاازهمان برنامه شخصازنگ خطری رابرای برنامه ی سمت خدا حس کردم

 223. رضا
  18 می 2014

  اون برنا مه ای که تا امروز مشکلات مردم رو حل می کرد
  امروز خودش دچار مشکل شده
  الان نوبت ماست که به دادش برسیم.

 224. رها
  18 می 2014

  واقعا خدارو خوش میاد عده ای مانع رسیدن به حق بشن؟اصلا اون اقا با اجازه ی کی اومده نشسته جای اقای شریعتی؟جای خالیه ایشون رو هیییییییییییییچکس نمیتونه پر کنه!

 225. سمت خدايي
  18 می 2014

  اگر راهتان راه امام زمان است پس از نهي كردن از منكر نبايد ناراحت شويد وبر نامه سمت خدا را كه رنگ وبويي از رنگ خدا داشت رو به اين صورت حذف كنيد

 226. فاطمه
  18 می 2014

  اینم از این برنامه!!!!!
  خداییش 20 شبکه زدن ولی یکیش یه برنامه نداره که براش وقت بذاری! همش سریالهای تکراری و تبلیغات!
  من در روز فقط سمت خدا رو میدیدم و مابقی روز تقریبا تلویزیونم خاموشه. اینم که ازمون گرفتن!
  انقدر بدبخت شدیم که با حرف حق باید اینگونه برخورد بشه و تبلیغاتهای الهام گرفته از ماهواره را به هر چیزی ترجیح بدن!

  • بهنام
   18 می 2014

   بخشید دیگاه من اگه تند هست پس محبت کنید شما مطلب را بگید بنده ارسال می کنم از طرف خودم والا این هم شد نظر سنجی1393/2/28

 227. ایمان
  18 می 2014

  اصلا رغبتی برای دیدن سمت خدا نداریم اونم با این مجری واقعا!!!!!!!!

 228. زینب از اصفهان
  18 می 2014

  من خیلی از مشکلات زندگیم به واسطه ی این برنامه حل شد.آقای شریعتی جای خالیتون خیلی مشهوده.من دیگه هیچ علاقه ای بدون حضور شما به این برنامه ندارم 2 دقیقه که دیدم کانالو عوض میکنم

 229. دوستدار سمت خدا
  18 می 2014

  هر روز که موقع شروع برنامه میشه میزنم شبکه 3 فقط به امید اینکه آقای شریعتی رو دوباره تو برنامه ببینم ولی بازم با یه مجری موسفید. روبه رو میشم و همه ی امیدام به یاس تبدیل میشه .امیدوارم اگه برنامه به حالت اول با همون کادر بر نگرده این همه دلی که شکوندن خدا دلشونو بشکونه و عمری حسرت بخورن.

 230. طببه
  18 می 2014

  من هرروز با همسروفرزندانم برنامه سمت خدا رابااشتیاق می دیدیم از وقتی که فهیمیدم این برنامه متوقف شده واقعا برای صداوسیمای کشورم متاسف شدم که حرف حق را کتمان کردند

 231. یه جوون
  18 می 2014

  واقعا حس بدیه که وقتی فقط یه برنامه رو از کل کانالای تلویزیون دوست داری و میدونی با کارشناس ها و مجری خوبش کلی در تو تاثیرگذاشته، ولی تایم مدرسه به تو فرصت دیدن پخش زنده ی این برنامه رو نده و به همین خاطر تنها دلخوشیت از تابستون و تعطیلات دیدن اون برنامه باشه و درست دم تعطیلات اون برنامه رو به هردلیلی بعد پنج سال یهو اینجوری قطع کنن بعد هم یه مجری دیگه رو که هییچچوقت نمیتونه جای مجری فوق العاده ی قبلی رو بگیره بذارند جاش…

 232. شریفی از قم
  18 می 2014

  انا لله و انا الیه راجعون
  در کشوری زندگی می کنم که عده ای با انتصاب ولایت فقیه خلاف نظر ولایت فقیه عمل می کنند به جرم نهی از منکر واقعا این ننگ مسئولان صدا و سیما را نزد چه کسی باید برد؟

 233. محمد
  18 می 2014

  هروقت حرف از صداقت شد………صداقطع شد

 234. بنده خدا
  18 می 2014

  سلام آقای قرایتی شما که معتقدید نباید پول از خیر مدرسه سازی که خمس نمیدهد قبول کرد لطفا در برنامه ای هم که امر به معروف ونهی از منکر را بر نمیتابند شرکت نکنید که این مهم علت اصلی قیام امام حسین (ع)است

 235. صدیقه
  18 می 2014

  امرمعرف ونهی ازمنکرواجب دین است وقتی درمملکت اسلامی ما این واجب دین علنی زیر پا گذاشته می شودپس نمی توان ازصداوسیمایش توقعی غیراز این داشت فقط می توان گفت حدایا هرکس که قصدش خیانت به اسلام ودین داردریشه کن بگردان آمین یارب العالمین

 236. شبیه خون فرهنگی
  18 می 2014

  در مملکت اسلامی و در برابر دیدگان امام زمان واقعا زشته

 237. تورو به خدا کاری کنین
  18 می 2014

  من سمت خدا با شریعتی و میر باقری و عالی میخوام.

  • نیما
   19 می 2014

   همراه با حاج آقا ماندگاری و فرحزاد

 238. منتظر آقا
  18 می 2014

  ای کاش به اندازه سرسوزنی برای این همه نظر ورای مردم ارزش قاعل بودید لطفا ببینید که مردم چه برنامه ای را نیاز دارند از چه مجریی خوششون میاد متوجه نشدیم برای ما برنامه میسازید یا برای خودتونبهترین برنامه را بی روح کردید براتون واقعا متاسفم

 239. علی اکبر محمدیاری
  19 می 2014

  اون مدیری که دستور توقف برنامه رو داده را باید مجازات کنند، به جرم محاربه.. ” مگه این دستور معنی جز دشمنی با خدا میده؟”

 240. مریم
  19 می 2014

  خواهش می کنم در مقابل این جسارت آشکار، ساکت نشید بچه مسمونـهـــــــا!
  سمت خدا، با همون روال آرمش بخش قبلی، باید برگرده.

  اللهم عجل لولیک الفرج

 241. ناشناس
  19 می 2014

  سلام ما از امام زمان و رهبری عاجزانه تقاضای کمک داریم در قدم اول جلوی این حق کشی می ایستیم .

 242. ملتمسیم آقا
  19 می 2014

  سلام عاجزانه از آقا امام زمان و رهبری تقاضای کمک داریم.

 243. روح الله
  19 می 2014

  سلام می خوام ببینم اون مسئولی که اینقدر سعه‌ی صدر نداره و نمی‌تونه انتقاد پذیر باشه چرا شده مسئول؟؟؟؟ مگه امیر المومنین علیه السلام نفرمود: آلة الریاسة سعة الصدر یعنی یکی از ابزار ریاست شرح صدر است. اونم یه انتقاد از یک دلسوز نه معاند.!!!
  پس بهتر که مسئول مربوط بره کنار نه برنامه‌ای که این همه مفید به حال دین و دنیای مردم بود؟؟؟!!!!
  واقعا متأسفیم که هر روز شاهد برچیده شدن مظاهر صلاح در صدا و سیما و پهن شدن مظاهر فساد و گمراهی در آن هستیم.

 244. مهسا
  19 می 2014

  چقدر دلم گرفت ما روزمون رو بامید سمت خدا آغاز میکردیم تنها برنامه دلنشین من از تلویزیون وصدا وسیما این بود واااااااااااااااااااااااااقعا براتون متاسفم.از این به بعد اون ساعت تلویزیون ما خاموشه.دلمو شکوندید مسلمونا.این کارشناسا و آقای رکنی خئپواستن عدل علی و نهضت حسینی رو برقرار کنند واقعا حالا فهمیدم حق چقدر مظلومه علی و دوستدارانش چقدر مظلومند و همیشه باید خفه شن

 245. م.ا
  19 می 2014

  وااااااااااااااااااااااااااااااااااااقعا متاسفم

 246. ناشناس
  19 می 2014

  از خدا می خوام همه بنده هاشا به راه راست هدایت کنه.

 247. م.ح
  19 می 2014

  این کارشناسا و آقای رکنی فقط میخواستند حکومت علی(ع) و نهضت حسین را زنده و پابرجا کنند و به ما مردم معروفهارو متذکر شوند بمیرم چقدر علی و خاندانش و اسلام واقعی و حق مظلومه.ما روز رو بامید سمت خدا شروع میکردیم ازاین به بعد تلویزیون ما خاموشه این ساعت.

 248. مرضیه.ا
  19 می 2014

  این کارشناسا و آقای رکنی فقط میخواستند حکومت علی(ع) و نهضت حسین را زنده و پابرجا کنند و به ما مردم معروفهارو متذکر شوند بمیرم چقدر علی و خاندانش و اسلام واقعی و حق مظلومه.ما روز رو بامید سمت خدا شروع میکردیم ازاین به بعد تلویزیون ما خاموشه این ساعت.

 249. م.ح
  19 می 2014

  یادم آمد به شعر باباطاهر خطاب به مسئولین: مکن کاری که بر پا سنگت آیو
  جهان با این فراخی تنت آیو
  چوفردا نامه خوانان نامه خوانند
  تورا از نامه خواندن ننگت آیو
  مسئولین محترمی که این برنامه عزیزو بداشتید یادتون به روز حساب باشه.شرمنده خدا و مردم نشید

 250. هم نفس
  19 می 2014

  با سلام به همهگی که اینقد به فرهگ واسلام متعهدن .یاعلی ما همه پشت هم هستیم

 251. امیرحسین
  19 می 2014

  واقعااین حرف قشنگیه
  روبروی عکس شهید عکس شهیدان
  ازته دلم داره میگم شهدا شرمنده ایم!!!!!!!!!!!!!!!!!

 252. نجات یافته
  19 می 2014

  من از سمت خدا خیلی چیزا یاد گرفتم و مدیون همه شون هستم با اینکه بازم کارشناسای محبوب قبلی رو اوردن ولی دیگه به دل نمیشینه ما به سمت خدای قبلی انس گرفته بودیم امیدوارم به شکل سابقش بر گرده اما فکر نکنم کسی به حرف ما ها اهمیت بده

 253. رها
  19 می 2014

  یوهوووووووووووووووووووووو بالاخره موفق شدیم.تبریک میگم به همه ی سمت خدایی ها

 254. دوستدار سمت خدا
  19 می 2014

  تبریک تبریک تبریک ! تبریک میگم به همه مردم مومن و خوب که هیچ وقت پشت خوبان رو خالی نمیکنن. وقتی برنامه رو با حضور مجری دوست داشتنیو خوبمون دیدم فریاد شادی سر دادم .باید خدا رو شکر کرد .الحمد الله خدا عنایت کرد و حرف دل مردمو شنید و دوباره سمت خدا به سمت خدا برگشت.شکرا للله

 255. دوستدار سمت خدا
  19 می 2014

  تبریک تبریک تبریک ! تبریک میگم به همه مردم مومن و خوب که هیچ وقت پشت خوبان رو خالی نمیکنن. وقتی برنامه رو با حضور مجری دوست داشتنیو خوبمون دیدم فریاد شادی سر دادم .باید خدا رو شکر کرد .الحمد الله خدا عنایت کرد و حرف دل مردمو شنید و دوباره سمت خدا به سمت خدا برگشت.شکرا للله

  • مخاطب
   19 می 2014

   البته اقای رکنی فقط مشاوربرنامه هان.اماتبریک چون بدون شریعتی رنامه هیچ بود

 256. م.ح
  19 می 2014

  واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای اینگار دو تا دنیارو بهم دادن امروز چهره محبوب آقای شریعتی ونازنین حاج آقا فرحزادو زیارت کردم و شنیدن صدا و صحبتهای دلنشینشون جان دوباره به من بخشید.از همتون متشکرم .خدایا ممنونم ازت

  • الهه ببرا...
   19 می 2014

   اگه شریعتی نباشه سمت خدادیگه سمت خدانیست

 257. یه خوشحال
  19 می 2014

  امروز قبل از شروع برنامه، یه لحظه با خودم گفتم یعنی میشه آقای شریعتی امروز برنامه رو اجرا کنند…؟… اما برام مثل یک رویا بود تا اینکه یکهو چهره ی آشنای ایشون رو و حاج آقا فرحزاد عزیز رو دیدم!!! اونقدر جا خوردم که لقمه ی غذا در گلویم گیر کرد! و بعد از مدت ها اشک شوق ریختم! واقعا به همه ی کسایی که برای این کار زحمت کشیدند تشکر میکنم و به هممون تبریک میگم!

 258. نیما
  19 می 2014

  خدا یا ممنونم ازت که حرف دل ما رو به گوش های آهنینشان کارساز کردی . آقای رکنی را هم برگردان.

 259. سرباز رهبر
  19 می 2014

  بسم الله الرحمن الرحیم. سلام.
  حرف حق و عمل حق قوی ترین حقیقت عالم است.
  حرف و عمل باطل ضعیف ترین و رفتنی ترین است.
  حق جریان آب است و باطل کَف روی آب.
  قطره ها باهم بمانید و به هوش!
  کی کند کَف رود را بی جنب و جوش؟
  جاء الحق و زهق الباطل إن الباطل کان زهوقا:
  حق می آید و باطل می رود؛ همانا باطل رفتنیست….
  یا علی، یک ملت با سید علی، اللهم عجل لولیک الفرج.

 260. فاطمه
  19 می 2014

  بنام حق
  سلام علی عباد الله الصالحین
  براستی ابتدا از خداوند وسپس از تمامی کسانی که دغدغه ی دین دارند سپاسگزارم.
  ما همچنان پیشرو صراط مستقیمیم .
  اللهم عجل لولیک الفرج
  امین

 261. الهه ببرا...
  19 می 2014

  خیلیییییییییییییییییییییی متاسفم تورابه خداااااااااااااایه کاری کنیددوباره سمت خدابیادروی انتن.

 262. برنا
  19 می 2014

  با سلام. الان ساعت ده شبه و من در در حال خواندن نظرات شما عزیزان بودم که دیدم خوشبختانه برنامه سمت خدا به حالت اولیه برگشت (به علت شاغل بودن ساعت یک و نیم نمیتونم ببینم و کلا بعد از این اتفاقات هم که دلسرد شده بودم )به همه تون تبریک میگم

 263. حسین
  20 می 2014

  از این که سمت خدا به مسیر خودش برگشت خدا را شاکریم.

 264. بیننده
  20 می 2014

  الا ان حزب الله هم الغالبون

 265. زهرا
  20 می 2014

  سلام- جقدر این چندروز به ما سخت گذشت.مثل روزهایی بود که برادران عزیزم. به شهادت رسیده. ودیگری به اسارت دشمن جهان .اسراییل غاصب درامده بود.به سختی همان روز ها گذشت .وامروز وقتیکه مجری خوب برنا مه اقای شریعتی وکار شناس محترم وگرامی برنامه را دیدم با اینکه مهمان داشتم .ازعمق وجودم فریادکشیدم.وصلوات فرستادم .خوش امدید عزیزان .خدایا شکرت. لعنت خدا بر دشمنان اسلام وقران.خدایا مارابه سمت خودت هدا یت کن . ولحظه ای از خودت جدا نکن.امین.

 266. یه طرفدار برنامه سمت خدا
  23 می 2014

  خدا را شکر .

 267. اهل البصر
  25 می 2014

  قسم به حضرت صدیقه ی طاهره(س): یا علی تا قدس همراه توییم/پاسخی بر این عمار توییم

 268. منتظر
  25 می 2014

  ما هیچ واهمه ای نداریم.چون دلخوش به امام مهدی(سلام الله علیه) هستیم.

 269. یک مسلمان
  29 ژوئن 2014

  با سلام و خسته نباشید به همه کسانی که تنها برایه رضایه خداو خوشحالی دل امام زمان(عج) تلاش میکنند. ما مسلمون ها که آرزومون که یار امام زمان بشیم و همیشه این حرف ها تیکه کلام هایه حرفامون شده پس چرا حد اقل به خودمون زحمت نمیدیم تا زندگیمون، جامعمون و صدا سیمامون رو بهتر کنیم. ما که حتا تحمل کمی انتقاد رو نداریم پس بهتره انقدر جانماز آب نکشیم و خودمون رو به امام زمان نچسبونیم.

 270. MARYAM
  29 نوامبر 2014

  یه دعای بی نظیر
  این دعا را منتشر کنید و ببینید چطور غم هایتان از بین میرود:

  ((سبحان الله یا فارِجَ الهَمّ و یا کاشفَ الغَم فرِّجْ هَمّی و یَسِّرْ
  امری و ارحَمْ ضعفی و قِلةَ حیلتی و ارزُقنی من حیث لا اَحتَسِبُ یاربّ العالمین))

  ترجمه:
  منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن،بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان.

  حضرت محمد (ص) فرمودند : هرکس مردم را از این دعا با خبر کند در گرفتاریش
  گشایش پیدا می کند.

 271. 114
  13 سپتامبر 2018

  مرگ بر آنهایی که راه معاویه را ادامه میدهند برنامه سمت خدا باید برگردد

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.